Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Willys 31-08-08 (update)


MF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Pięknych autek nigdy za wiele, więc rozpoczynam prace nad kolejnym Willysem.

 

Parę godzin + 2 kawy =

 

http://wyszolmirski.com/forums/willys/willy001.jpg

 

Nie jest to aktualny postęp w modelowaniu, chciałem wyrenderować to co mam w pracy, jednak przeszkodził mi w tym błąd CRC. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i jutro na pewno będzie update ...

 

Wielkie podziękowania dla Badyla, który udostępnił mi bardzo dobre referencje :).

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez MF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!

standardowo super :)

mam tylko dwie prosby ;)

pierwsza jak zrobiles slady ?? modelowales ;)(chyba bym sie nie zdziwil) ??

drugie moglbys podac ustawinia rendera i swiatel bo tez chcialbym umiec takie rendery trzaskac; P

wiadomo ze masz tam jakies tajemnice ale jakbys nakierunkowal bym sie ucieszyl ;)

aha i standardowo pokaz siateczke

tez chcialem go wymodelowac..... skad macie blueprinty jakies w dobrej jakosc sa??

pozdro i pozwodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i na wizkach tak i na autach się nie bardzo znam, więc z krytyką za bardzo pomóc nie mogę, ale powtórzę co pisałem Ci na gg - koniecznie zrób jakąś scenkę, bo model choćby miał więcej detalu niż prawdziwy :P to umknie w tłoku innych pojazdów na tym forum. No i przy tylu poly co pisałeś to współczuje teksturowania :D. Model czyściuchny, zobaczymy jak będzie wyglądała scenka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem pojazdow ale kurcze wyglada zaje... mam nadzieje ze bedzie z tego jakas wieksza scenka... jak juz mowilem nie znam sie za bardzo ale jak dal mnie te rysy kolo swiatel wygladaja dzwnie (o ile ta sa rysy..) i w sumie czegos takiego mi wlasnie brakuje tzn zadrapan, rys, wiem ze jestm strasznie odktywczy ale co tam :D powodzena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pozytywne komentarze.

 

Z oponką się jeszcze pobawię. Natomiast tekstury będę musiał trochę zmienić... Tym razem pomoże mi w tym tablet, bo myszką to mimo wszystko nie uśmiecha mi się mazanie tylu mapek :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora odkopać willysa. Jednak model nie odejdzie w zapomnienie, postanowiłem go dokończyć ;). Update niewielki, bardziej dla zaznaczenia, że jeszcze żyje, mam się dobrze.

 

08_06_21_002.jpg

 

08_06_21_001.jpg

 

Przez weekend postaram się wydłubać jak najwięcej.

 

Odnośnie modelu, przeszedł gruntowną optymalizacje, natomiast textura zostanie namazana od nowa na nowym UV layoucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności