Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak przy okazji - wkrótce wystartuje publiczna beta Call of Duty 5 World at War na PC - klucze otrzymają wszyscy zarejestrowani na http://www.callofduty.com Jestem bardzo ciekaw jak wypadnie ta gierka, nie przepadam za Callami od Treyarch, ale silnik CoD4 może dać tu radę. W tym roku nie mam już niczego na celowniku, więc fajnie by było, gdyby CoD5 się sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mogę się przekonać, bo niby wygląda super, mimo to coś mnie odpycha.

Bardzo fajny trailer GoW2 sprzed kilku dni

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/280565.html?playlist=featured

 

Są już jakieś plotki odnośnie ewentualnego przeniesienia GoW2 na PC? Czy wciąż udajemy, że gra wyjdzie tylko na konsole? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fileplanet.com/193625/download/Call-of-Duty:-World-at-War-Beta-Client

 

Link do bety CoD5, do instalacji potrzebny jest klucz, który otrzymają na maila wszyscy zarejestrowani na http://www.callofduty.com

 

Co do FC2, to przeraża mnie właśnie ta swoboda podróżowania, to że nikt na mnie nie czeka, a jak źle pójdzie to ominą mnie smaczki przygotowane przez producentów, bo akurat poszedłem inną drogą przez krzaki a nie przez kałużę :) W CoDach jest skryptów do bólu, ale mam pewność, że w danej chwili widzę to, co powinienem zobaczyć. W sumie mi to pasuje, bo sunę do przodu i jedynie przecieram oczy z krwi i flaków lol ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wystarczy zwykłe konto free. U mnie beta już spoczywa na dysku, teraz tylko czekać na oficjalny start i maila z kluczem :)

Dostępne będą trzy mapy, bronie i dodatki będzie można odblokowywać do 40 poziomu. Trochę szkoda, bo jak się ktoś wciągnie, to odbierze sobie trochę przyjemności z odblokowywania w pełnej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie co ściągacie, sporo ludzi dostało maila od fileplanet, że zakodowany plik był przeznaczony dla osób z płatnym abonamentem, i jeśli jest zabezpieczony hasłem, nie będzie się dało go otworzyć. Szukajcie odblokowanych wersji pliku, które przy odpaleniu pokazują okienko gotowe do wpisania klucza

sand - konta mają być skasowane po zakończeniu bety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja już jestem po kilku mapach w COD5. Mi się gra nie podoba. Jest za szybka jak na drugą wojnę światową. Troche mi smutno bo każda kolejna część serii była moim świętem. COD4 jak wyszedł poleciałem do sklepu i grałem bite 8h w multiplayer'a non stop. Teraz pograłem 50 minut i się zastanawiam czy to odpalić i dać szansę, czy odinstalować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pograłem z godzinę, trochę się powkurzałem, wszyscy latali z automatami, tylko ja z riflem jak wariat :) Naszczekałem na tą grę, poszedłem spać i postanowiłem, że nie kupuję. Dzisiaj przed pracą spróbowałem jeszcze raz, wszedłem na rifle w hardcore i jestem mile zaskoczony. Dzisiaj testuję dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie fallouta 3 - jestem pozytywnie zaskoczony, gra się przyjemnie, zachowano post-apo klimat, nowy sposób na prowadzenie "bitwy" jest o wiele przystępniejszy dla "szarego" usera niż prosta turowa walka która była w częściach poprzednich. Mi się osobiście podoba, fajnie latają części ciała, lokacje są także fajnie zdesignowane i przemyślane.

Główną wadą są dość małej rozdzielczości tekstury wraz z trójkątowością modeli, ale w takiej grze, z taką przeszłoscią itp to klimat jest najważniejszy. Obliviona widać troszku, ale są to głównie zalety w postaci rozległychterenów itp.

Dialogi, jak i całe gui przygotowane zostało pod kolsone - to widać, ale można się przyzwyczaić. Oczywiście jeśli ktoś chce to może pograc na padzie, jedynym problemem będzie w tedy celowanie w czasie rzeczywistym do przeciwników w zamian za łatwiejsze obsługiwanie się pib-boy'em.(coś za cos ;))

Leżą także animacje, to widać - zwłaszcza gry oddalimy kamerę i zobaczymy jak postać ślizga się po podłoży. EnPeCe to troszku sztywniaki, ale nie jest z tym tak źle, podobnie średnio wyglada mimika postaci podczas dialogów.

 

Kończąc tę nieskładną rozprawkę - poelcam dla fanów i nietylko - kawalek dobrej gry w uniwersum legendarnego już fallouta.

 

oj ale się rozpisałem... ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już nabyłem F3, na razie odczucia to:

 

-Zdzwinienie i zaskoczenie gdy się "tworzy postać" a w zasadzie rozdziela staty, połączone z lekkim niesmakiem jako reakcja na niespodziewaną cukierkowatość:p

Podobał mi się edytor twarzy, dużo lepiej niż w obliwionie, fajnie oczy świecą i efekt przesunięcia kanałów rgb lub coś podobnego:p dobre:)

 

-Miłe zaskoczenie wyglądem postaci, wyglądają o wiele lepiej niż na screenach, mają fajny feel, mam nadzieję, że wygląd estetyczny został dobrze przemyślany, bo to co widziałem (a widziałem niewiele bo dopiero dostałem wiatrówkę:) ) zrobiło na mnie wrażenie bardzo pozytywne. Po screenach wniskowałem, że grafika będzie do bani ale jednak to chyba jej cecha charakterytyczna, którą można dostrzec dopiero "na żywo".

Wszechobecny "czarny syf" na texturach chyba ma symulować "czarny syf" i przesadzone zabrudzenia z poprzednich części i wydaje mi się, że zabieg udany.

 

Z rzeczy do bani:

 

-Polscy lektorzy, tragedia do potęgi, przynajmniej na razie, intonacja tragiczna, barwy głosów tragiczne, a pan mówiący "wojna, wojna nigdy się nie zmienia" zniesmaczył mnie do cna swoim głoskiem, blee... chyba zrobię reinstal na wersję angielską z napisami, ale ciekawym jeszcze czy przeklinają po polsku....

 

-Brak obrazków itemów w inwentory, wolałbym zobaczyć itemki ładne i kolorowe (takie super spluwki były w f2), w oblivionie też mi się to bardzo nie spodobało. ale cóż pibboy to pipboy, może coś w tym jest..

 

-Nie jestem pewien, ale na pudełku w oznaczeniu wiekowym, obok 18+, przemocy i wulgaryzmów, brakuje mi znaczącego elementu, mianowicie strzykawki. nie ma dragów?

 

-I coś co mnie zabolało jak się dowiedziałem, choć jeszcze nie odczułem, mianowicie skalowalny świat, na zasadzie, że jak wejdziesz w lokację to ona się do postaci przeskaluje, ale na stałe, czyli jak przyjdziesz później napakowany, to będą słabiutkie mobki w tym miejscu, a nie "odpowiednie" dla poziomu postaci. Zniżę się do odpowiedniego poziomu i określę ten funkcjonalność hasłem żal.pl

Dlaczego gracz został pozbawiony efektu "wiem-że-w-tej-dziurze-siedzi-wielki-motherfucker-więc-przygotuję-się-i-przyjdę-go-udupić" ???

 

Za wcześnie na ocenę z mojej strony, grałem dosłownie chwilę i nie mogę doczekać się aby zobaczyć więcej.

Szcześliwy i pełen nadziei na dobry smak po wyjściu z krypty, idę spać:D

 

pzdr!

PS:ardeni, to ja się rozpisałem:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jest źle z Falloutem ? To dobrze. :) Ja czekam do 7.11 bo chcę zakupić kolekcjonerską edycję, żeby mieć skrzynkę na lunch do pracy hehe xD

 

Edit:

A jak z muzyką?

Edytowane przez Creator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem juz po 3h grania w Fallouta.

Całość wygląda jak total conversion mod do Obliviona. Jak komuś się podobał tamten tytuł, a woli sci-fi od fantasy, to F3 bedzie mu sie podobał bardziej.

Radio super, questy poboczne nawet zróżnicowane (na razie), grafika całkiem niezła (choć mam czasami błędy z przezroczystością obiektów - wszystko się robi tak w 50% przezroczyste - pomaga reset gry). Całość działa pięknie i płynnie na najwyższych ustawieniach (silnik Obliviona ma swoj wiek już, a wciąż wygląda fajnie) u mnie na GF8800.

Ale tak jak Levus napisał - szkoda, że nie ma można w ekwipunku obczaić jak wyglądają przedmioty.

Walka jest całkiem fajna ale nie ma już kombinowania jak czasami w F1/F2. Lecisz i napie... strzelasz :) Rambo.

 

Na razie gra mi się podoba. Ale już wiem, że mi się znudzi za kilka dni, a to spowodowane jest słabym pociągnięciem fabuły po wyjściu z krypty. Przynajmniej ja tak czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie gra mi się podoba. Ale już wiem, że mi się znudzi za kilka dni, a to spowodowane jest słabym pociągnięciem fabuły po wyjściu z krypty. Przynajmniej ja tak czuję.

 

Miejmy nadzieję, że się mylisz, może się rozbuja jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja, jako fan jedynki i dwojki, jade po tej grze jak moge :) Jak to ktos na gamespocie powiedzial: "Welcome to The Elder Scrolls 5: Fallivion."

Wszystko w tym temacie ;p

 

Czyli zakup nowego fallouta odpada,F1 i F2 to są gry,nie do przebicia,teraz już się takich nie robi;/

 

Typowa polska mentalność.

Kiedyś młodzież też była lepsza. teraz to same Łyse obszczymury w dresach JołJoł.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisie, ale teraz naprawdę nie robi się takich gier jak kiedyś:p

Przynajmniej ja osobiście i subiektywnie nie potrafiłem znaleźć tytułu, który potrafiłby mnie wciągnąć na dłużej niż kilka godzin.

 

Wracając do tematu F3, dwójce raczej nie dorówna.

 

z featerków:

-V.A.T.S. mi na razie do gustu nie przypadł, przełączanie pomiędzy wrogami strzałkami prawo-lewo na zbliżeniu... au.. takie uciążliwe pause-unpause z kiepską widocznością.

Sorki, ale takich bogatych developerów naprawdę nie stać na designerów którzy myślą jak ludzie?

-Postaci nadal fajne, bandyci w superdupermarkecie byli ok, karawanę spotkalem to też miłe zaskoczenie:)

 

To gram dalej:p

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus -> Robi się i to dużo. Dobre gry nie mają Gigantycznego budżetu, i miliona specy od grafiki. Dobre gry mają pomysł, zapał i to coś czego inne masowe dziadostwa nie mają. To działa na trochę innej zasadzie.

 

Jak człowiek był młodszy to nie miał dużego wyboru, Miał masę czasu który mógł poświęcic na granie, i co najważniejsze miał dużo większą wyobraźnię i to właśnie dzięki niej starsze gry miały tyle do powiedzenia. To co każe ci mówić że F1 i F2 są lepsze to sentyment i bardzo miłe wspomnienia. wspomnienia.

Dzisiejsze gry komputerowe to juz zupełnie coś innego. Dzieciaki prześcigają się w kupowaniu lepszych kart graficznych żeby wydobyć: "Lepsze Efekty", "Szybsze działanie"i ogólnie mówiąc lepszą grafikę. Już dawno zapomnianio o co tak naprawdę chodzi w grach. Im już niejest potrzebna wyobraźnia, tylko najnowszy GeForce Czy Radeon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, trzeba sie z toba zgodzic w duzej czesci Lisie. Chociaz musze przyznac ze jakies 3 lata temu odkurzylem CDka z Fallout 2, i nadal bardzo milo sie gralo, nie mialem czasu skonczyc calego (jak to mialo sie czas kiedys), ale nadal male detale ciesza. Wlozyli mase roboty w rzeczy ktore sie zauwaza dopiero po ktoryms tam z rzedu przejsciu gry i za to wg mnie ta gre mozna tak lubic.

Jesli moj lapek wydoli, to niedlugo przekonam sie jak to w F3 wyszlo. Ale jako ze uwazam sie za dosc TROO fana starych falloutow, to skrytykuje, zeby aspenboya nie zawiesc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ja osobiście i subiektywnie nie potrafiłem znaleźć tytułu, który potrafiłby mnie wciągnąć na dłużej niż kilka godzin.

 

A Kings Bounty: Legends? Dla mnie mega gierka z prześliczną grafiką.

No nic. Dziś wieczór znów należy do F3. Doczekać się nie mogę więc to chyba plus nowej części serii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kings Bounty: Legends? Dla mnie mega gierka z prześliczną grafiką.

No nic. Dziś wieczór znów należy do F3. Doczekać się nie mogę więc to chyba plus nowej części serii ;)

dla mnie KB:L to okrojony z opcji Heroes of Might and Magic z banalnymi questami i ogólnie dość monotonną rozgrywką. mogli go jednak trochę bardziej rozbudować by nie nudził się po kilku dniach grania. ale co kto lubi :)

 

a z next genowych gier chyba tylko mass effect przyciągnął mnie na dłużej (chociaż w wiele gier nie grałem), ale niestety ze względu na liniowość (i koszmarne problemy techniczne) raczej nie będę do niego wracał co jakiś czas (w przeciwieństwie do pierwszych falloutów czy BG1&2)

Edytowane przez gabahadatta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa polska mentalność.

Kiedyś młodzież też była lepsza. teraz to same Łyse obszczymury w dresach JołJoł.

Tyle w temacie.

Wyrazilem jedynie swoje zdanie- nie interesuje mnie np. co ty masz o tej grze do powiedzenia :) Kazdy ma swoj gust. Po prostu dla mnie Fallout 3 jest profanacja pozostalych czesci serii. Nie powiem, gra sie sie fajnie ogolnie wszystko jest w pipke, ale co w tej grze jest ze starego dobrego fallouta, no moze oprocz pipboya? Spojrzmy np. na gry zacnego Blizzarda, jakos nie robia z Diablo 3 Fps-a z aktywna pauza... Oczywiscie, znajda sie osoby ktore zaraz beda sie czepiac ze tak naprawde zadnych konkretnych zmian w D3 nie bedzie, znowy praktycznie to samo itp. Ale po co zmieniac cos co jest praktycznie idealne? Tak samo jest z Falloutem i to mnie najbardziej dotknelo :]A tak naprawde nowy fallout wyglada tak jak wyglada, nie dlatego ze tworcy 3 postanowili poeksperymentowac. Chodzi glownie o kase. Fallout 3 jest tak mocno uproszczony, zeby zdobyc jak najszersze grono odbiorcow... No i gdyby mieli wprowadzic nowa technologie, tez by ich to troche wykosztowalo... Coz, pracuje w tym biznesie i doskonale rozumiem podejscie Bethesdy :) I nie zamierzam ich za to krytykowac :)

Levus -> Robi się i to dużo. Dobre gry nie mają Gigantycznego budżetu, i miliona specy od grafiki. Dobre gry mają pomysł, zapał i to coś czego inne masowe dziadostwa nie mają. To działa na trochę innej zasadzie.

I sa zaraz masakrycznie piracone. Wiec z czego te firmy maja czerpac zyski? Wiec albo sa wchlaniane przez koncerny typu EA, albo sami zaczynaja robic "masowe dziadostwa".

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas,przeca panowie z Bethesdy saaami mowili ze robia WLASNA gre, a tytul to tylko Tytul. Wypierniczcie logo Fallouta zewszad jest w grze i zapewne fani Fallouta by sikali po nogawkach, bo dostali postapo rpga ktory wypelni im czas do Afterfalla..

 

zreszta... co to za rpg z pierwsze/trzeciej osoby ? MYSZA! ah... Dobrze ze Dragon Age ma normalny tryb sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas,przeca panowie z Bethesdy saaami mowili ze robia WLASNA gre, a tytul to tylko Tytul.

właściwie to od początku mówili coś przeciwnego, podkreślając, że to "kontynuacja serii". nawet ostatnio, gdy było już jasne, że z oryginałami niewiele ma to wspólnego:

http://multiplayerblog.mtv.com/2008/10/28/bethesda-why-fallout-3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisie, ale teraz naprawdę nie robi się takich gier jak kiedyś:p

Przynajmniej ja osobiście i subiektywnie nie potrafiłem znaleźć tytułu, który potrafiłby mnie wciągnąć na dłużej niż kilka godzin.

 

Zestarzałeś się [joke] ;)

 

Ja sobie ściągnąłem demko nowego Tomb Raidera i jestem zachwycony. Wizualnie fantastyczne, widać ładnie wypalone ao i kolorowe oświetlenie statyczne, do tego jest jedno światło dynamiczne z cieniowaniem wszystkiego w realtime. Bardzo ładne lokacje, m.in. dżungla, zarośnięte zapomniane ruiny, po prostu kwinesencja Tomb Raidera. Lara potrafi się pobrudzić, w wodzie ten brud schodzi, jest trochę nowych umiejętności, a poza tym to chyba pierwszy TR od czwórki który tak mi się podoba. Pre-order już złożyłem. Jest kilka bugów, jak czasem dziwnie zacinająca się kamera, czy postać włażąca w kolizje, ale to szczegół. Zapowiada się świetna zabawa. Nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to od początku mówili coś przeciwnego, podkreślając, że to "kontynuacja serii". nawet ostatnio, gdy było już jasne, że z oryginałami niewiele ma to wspólnego:

http://multiplayerblog.mtv.com/2008/10/28/bethesda-why-fallout-3/

 

to zylem w zlym przekonaniu, chyba ze na koniec produkcji zmienili zdanie. nvm opierajmy sie wiec na tym wywiadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scottero -> Masz rację z tym uproszczeniem, gronem odbiorców i "kasą o którą chodzi". Właśnie przez to wszyscy cierpimy jako gracze, mało tego, cierpimy jako developerzy, nikt z nas nie robi już gier, tylko komercyjne produkty, które nie mają być sprzedane graczom, a właśnie "jak najszerszemu gronu odbiorców".

Aż dziw bierze, że można w falloucie ćpać, tam przeklinają, jaki wydawca na to się zgodził z ekonomicznego punktu widzenia? Dlaczego ta gra nie jest od lat 12???!!

 

Mirach -> Hehe, grałem w fallouta 2 rok temu, w zeszłe wakacje:p

 

Lisie -> to, że nowe karty zabijają wyobraźnię, to święta prawda, oj święta. I tu się z Tobą zgadzam w kwestii pomysłu i zapału.

Jednak gdzie są teraz te gry, współczesne gry, które właśnie mają to coś co miały hity minionych lat? Czy to przez rozwój technologii czy przez to, że my, gracze, mamy 10 lat więcej niż kiedyś?

 

W moim osobistym przypadku, od czasu gdy skatowałem morrowinda, nie znalazłem tytułu, który by zaspokoił moje "potrzeby gracza".

Mówię tu o crpg-ach, bo w takie grywałem. Właściwie tylko w takie.

Gothiki mnie zainteresowały na 1-2h. Jak przeczytałem gdzieś, że to kultowe gry, to się zaśmiałem. Chwilę później po przemyśleniu tegoż zrozumiałem, że chyba jestem w tej kulturze starym marudnym pierdzielem na emeryturze.

 

Zestarzałeś się [joke] ;)

Widzisz empeck, i to jest kura święta prawda! Amen!

 

ble,

pzdr!;)

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2

a mi się fallout 3 podoba i szczerze to wcale nie jest podobny do obliviona(powiedzcie mi proszę, dlaczego to niektórzy uważają,że to jest mod do obliviona bądź jego następna część?) , za bardzo nie rozumiem tych narzekań, że f3 to profanacja jest

to,że jest zrobiony w pierwszej osobie to plus i tyle, klimat falloutowy zachowany,kilka razy się uśmiałem szczerze

fakt,że polscy lektorzy mogli by być troszkę lepsi

jak najbardziej warto kupić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Fallout 3 rozbil, jest swietny.

Cale narzekania, ze nie dorasta poprzednim czesciom, ze profanacja...

Minelo sporo lat, zmienili sie gracze, zmienily sie gry i ta jest inna, proste ;)

 

Jak spojrzec z boku na gry starej serii:

- walka, choc fajna zawierala w sobie sporo absurdow (zreszta jak kazdy stricte turowy system). Po pewnym czasie stawala sie nuzaca.

- random encountery - bardzo szybko nuda i powtarzalnosc

- ciagle grabienie, wlasciwie obsesja na tym punkcie. W F3 tez przegladzasz ciala, ale ja nie czuje potrzeby przetrzasania wszystkich szafek, okradania mieszkan itp.

- grafika juz wtedy przestarzala i nierewelacyjna

- dialogi, tak, byly ciekawsze, pikantniejsze moze.

- questy dosc powtarzalne. Wchodzisz do nowego miasta, wiadomo, sa 2 frakcje... przynies to, zabij tego, nie zabij tamtego...

- bugi, bugi !!! pamietacie o nich?

 

Co daje F3?

- grafika dla mnie swietna, dla porownania z Farcry 2, ktory niby jest ladniejszy, lepiej dopracowany i d**pa. Tu naprawde czuc klimat zniszczonego miasta. Pustka, ruiny, gruz, ale jak na mnie robi swietne wrazenie. Jasne, ze widac szwy, lodowanie, fak ale ten swiat jest wielki i to widac.

- klimat - to sie wiaze z grafika. Gram i czuje jakbym tam byl. Widze, ze spadla bomba hehe i to niejedna. Tego stare fallouty nie dawaly (mi przynajmiej).

 

- walka duzo lepsza. Jestem fanem shooterow. I dostalem dobry shooter ze swietnie dzialajacym VATSem. Sprawdza sie swietnie, polaczenie zrecznosciowki z fajnym systemem. (np. strzelanie w granat, ktory przeciwnik wlasnie rzuca!). Czasem wychodza takie akcje, ze glowa boli. I jest kombinowania tez troche, no chyba, ze sie dajesz zaskoczyc, wtedy Rambo.

 

Co sie nie podoba:

- fabula? ciezko powiedziac, dopiero weekend grania za mna ;) Jak na 200 lat po wojnie to ten swiat zbyt swiezy ;) ale to kwestia umowna.

Owszem, zyczlbym sobie czegos mroczniejszego itp.. Sa bugi. Nie pasuja mi postaci, sposob w jaki mowia (zbyt powolnie, egzaltowanie), nie da sie zabijac dzieci !! Mialem nadzieje, ze miasta beda wieksze z wieksza iloscia ludzi.

 

Sumujac, dawno zadna gra mnie tak nie wciagnela, naprawde dawno. Jest super grywalna, ze swietnym klimatem. Nie oczekiwalem czegos identycznego jak stare czesci. Przeniesienie w 3D to cos o czym marzylem i wyszlo swietnie.

Malkontentom wspolczuje "zlego" nastawienia. Tracicie swietna gre ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności