Skocz do zawartości

Finished 2D: katedra


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tez uwazam ze jest bardo fajne ale zeby sie doczepic to powiem, ze brakuje moim zdaniem troche detali na katedrze tj. na scianach ale w sumie sie nie znam wiec nie bierz mnie za bardzo pod uwage :) no ale napisac moge (juz niedlugo post nr. 666! :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal mi się nie podoba, wpatrywałem się dość długo i dalej nie potrafię określić czy jest on "zagłębiony" do środka budynku czy wystaje na zewnątrz, chyba że to zabieg celowy ;]

 

Cała reszta bardzo ciekawa, kolorystyka na duży +

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorsytyka rewelacja :)

Mi nie podoba się to, że troche zabardzo to rozmyte jest, nie ma szczegółów... choć to pewnie zamierzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy f00kin moly! To żeś ojciec popłynął. Posiedź jeszcze nad tym bo naprawdę warto. Jak już koledzy wspomnieli, światło jest troszkę błotniste - może by zdefiniować je bardziej lub dodać jakieś poboczne światła? (tzn. możesz dodać a nie musisz - to w końcu Twoja praca :). Ty tutaj jesteś grafikiem, więc coś wymyślisz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niezgadzam sie z osobami które chcą oswietlic katedre, to już teraz ma ten swój klimacik, taki bardzo mroczny i tak trzymać, jak dla mnie nic nie trzeba zmieniać. Bardzo podoba mi sie ten obiekt latający, oświetlający te wiezowce. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się troszkę w analizator pobawię.

Szczerze powiem że mnie ciary przeszły po dokładnym przyjrzeniu się pracy, tłumy prowadzone pod strażą do katedry a na basztach owej potężne kominy z których unosi się czarny dym, skojarzenie przyszło mi tylko jedno ,Krematorjum. Jeżeli mam racje w swoich domysłach, to powie

że brakuje mi dramatyzmu, niepewności, nastroju grozy, no jakby to dokładnie napisać?O wiem! Powagi sytuacji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no pod wrazeniem jestem ;) swietne oswietlenie , kadrowanie rowniez ;) ogolnie swietny klimat. Zdecydowanie brakuje mi takich pracek na forum. wrzucam na tapetke tylko szkoda ze pracka pionowa ;( nie mam pionowego monitora :P

gratulejszon ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla robota :) katedra full wypas. Moze moglbys odrobine poprawic niebo, bo tak za bardzo nie wiadomo czy katedra plonie i stad ten czarny dym, czy ma komin ;) czy sa to poprostu czarne chmury :) Ale to sa drobnostki, ktore nie zaklocaja odbioru...a pierwsze wrazenie jest naprwde swietne. Do detalu zawsze mozna sie przyczepic, ale nie o to chodi: calosc powala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności