Skocz do zawartości

Scena 3D: wesołych :)


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

ostatnio udzielił mi sie swiateczny nastrój i postanowiłem zrobić kartke swiateczną (wiem, bardzo oryginalny pomysł :)

Ta duza wolna przestrzen miedzy napisem, a prezentami to miejsce na imie kolezanki, do ktorej jeszcze trafiła ta kartka :>

 

3dsmax5, vray, łaczny rendertime (2 warstwy) - niecała godzina na athlonie3000+ i 512ram.

 

Wesolych.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najfajniejsza kartka jaka widzialem na tym forum a co swieta oczywiscie kilka sie pojawia. Projekt choinki poprosu rewelka troche tylko wyglada jakby lewitowala albo cala podpierala sie na tej bombce na samym dole ale to szczegol przeciez. Bardzo podoba mi sie pomysl z rozna glebia ostrosci sniegu bardzo fajny i switeczny efekt.

No i klimat, ze cuda na kiju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wielkie dzięki za wszystkie pozytywne opinie, tym bardziej ze termin gonił (święta i wyjazd kolezanki) :D

 

co do tej swieczki -nie pali choinki, ale jest doslownie 5 cm od niej. natomiast 3. swieczka jest pod choinką (mimo ze tego nie widac).

 

jesli chodzi o choinke i snieg na niej, to są to tylko boxy z odpowiednimi modifierami (kombinacje bend, skew i taper, dla sniegu jeszcze relax, push i noise)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za wszystkie komentarze, te krytyczne w szczególności :)

 

Vorek - moze wersja tylko z napisam WŚ wygląda troche gorzej, ale z imieniem juz nie jest tak pustawo (tutaj zresztą mozna obejrzeć jedną z takich wersji

 

ofca - oj, faktycznie zapomniałem, sorki :) bo te świecące choineczki w tle, to pomysł Ofcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności