Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja tam nie pojmuje jak mozna chodzic w glanach ;| to nawet wygodne nie jest, o praktycznosci nie wspomne. Najwazniejjsze zeby but byl praktyczny i wygodny. Wyobraza ktos sobie jechac samochodem w takich butach i miec pod podeszwa ponad 200kucykow,szperke i naped na tyl?? Inny przypadek biegnie na ciebie chmara neonazistow przeciez nie staniesz jak ten jelen i nie bedziesz probowal kopac jednego po drugim - trzeba wiac, tylko jak?? buty waza dwa razy tyle co ty;P zeby nie bylo ze caly to caly ot (jak ten z zarowkami [lol] ) wrzucam jakies swoje stare zdjecie;P(z przed ponad roku)

adsdsdj6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budapeszt, yeah! Mam prawie identyczne zdjecia ;>

 

taa.. jak zobaczyłem ten pałacyk czy jak to tam nazwać to mi kopara opadła :) szczególnie jak sie wyszło spomiędzy tej katedry a jakkiegoś hotelu :) buda rządzi :)

 

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG - no ale biega się w nich ciężko ;)

 

W zimę metalowa blacha pochłania zimno i nogi aż bolą z powodu niskiej temperatury wewnątrz buta, w lato zaś czarna skóra nagrzewa się, a noga poci jak szalona - nie polecam skarpetek z dodatkiem tkanin syntetycznych do tych butów, tylko bawełna :D No i kiedyś pojechałem w glanach w góry hehe - po całodziennym marszu białe skarpetki zrobiły się czerwone od krwi :D

 

Mimo to łaziłem w tych buciorach prawie 5 lat, zima lato, obojętnie i jeszcze teraz czasem je zakładam - są totalnie nie do zdarcia i kocham te moje buciory :D (choć na codzień wybieram teraz wygodne nie sportowe laczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kropa ;)

 

a tutaj jeszcze pokaze fotke z wczorajszej jazdy, bo te ollie wczesniejsze to takie tam :)

 

croox:

DSC_0037-4.jpg

pozdro YoŁ!

 

+

JohnZi grrr ja Ci dam poza :p

MaGuuuuu odjechany oczywiscie

 

a macie jeszcze ollke ze schodków:

2005819425673269386_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj tam nie pasuje... ;P

to tylko knajpa wiec...

a i tak mam juz dosc...

kelnerstwo to destrukcyjny zawod...

blah...

;P

 

ps- a tak mi sie przypomnialo/skojarzylo, ze za kadencji Kropiewnickiego (prezydent lodzi)

widzialem takie hasla na transparentach jego przeciwnikow : "Kropa na sybir ;P"...

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ps- a tak mi sie przypomnialo/skojarzylo, ze za kadencji Kropiewnickiego (prezydent lodzi)

widzialem takie hasla na transparentach jego przeciwnikow : "Kropa na sybir ;P"...

lol

 

Dzięki kolego :D Fajnie wiedzieć, że jestem tu mile widziana :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropa to nie bylo bynajmniej skierowane do Ciebie.

Love&peace i takie tam;)

Tak tylko mi sie przypomnialo.

Kazdy na tym forum jest mile widziany (oprocz spamerow i tego typu ludzi chyba...)

 

Respect Kropa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82
dla takiego softu można by z maxa zrezygnować ;)

 

NIGDY! ;p

 

Z siostrą i ciapkiem w Ocyplu...

 

sdafhh5.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności