Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No tak ktoś, kto się zadowoli takim motorkiem, zadowoli się też wyimaginowanymi stringami:D

I w ogóle widzę,że minimalistą jesteś;)

Przyjmujac, że to co tam masz, to Harleyowski fatboy, to ja mogła bym mieć na sobie strój Romana Giertycha, a Ty byś widział na mnie te stringi:D:D:D

 

Ps: a może sam lubisz nosić? Bo ja nie!

pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżely pani pozwoly, stwierdzę iż, na myśl nasuwa sie pewien fakt. Że droga użytkowniczka Purple coś ukrywa. Idąc dalej tym tokiem myślenia, rozumowania, powiedzmy szczerze i otwarcie: "...parówkowym skrytożercą mówimy stanowcze nie!" Jak to tak może być ze kolega Drakul vel Deus, pokazuje na zdjęciach swoje imaginacje, coś więcej niż sam obraz jego osoby, w przeciwieństwie do przerobionych bądź prześwietlonych fotografii innych osób. Ideą tego wątku nie jest wrzucania jakiś tam fotek, ale wyraźne przedstawienie siebie.

 

To mówiłem ja Jarząbek.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżely pani pozwoly, stwierdzę iż, na myśl nasuwa sie pewien fakt. Że droga użytkowniczka Purple coś ukrywa. Idąc dalej tym tokiem myślenia, rozumowania, powiedzmy szczerze i otwarcie: "...parówkowym skrytożercą mówimy stanowcze nie!" Jak to tak może być ze kolega Drakul vel Deus, pokazuje na zdjęciach swoje imaginacje, coś więcej niż sam obraz jego osoby, w przeciwieństwie do przerobionych bądź prześwietlonych fotografii innych osób. Ideą tego wątku nie jest wrzucania jakiś tam fotek, ale wyraźne przedstawienie siebie.

 

To mówiłem ja Jarząbek.... :)

 

eee...bez obrazen sie i smrodów panowie, wszystko just for fun- to po pierwsze

po drugie, no chciałabym bardzo, ale aparatu ni ma na razie, Zenit biedaczek nie działa, a na dyskaczu nic nie ma, komórka przekłamuje obraz...a poza tym, na serio nikt mi jeszcze powaznych portretów nie robił, nie mam tego typu dokumentacji;)

no moze jeszcze poszperam na dyskaczu, ale jesli cos kolwiek jest z moja twarza, to bedzie to raczej z komórczaka...

edit:

przejrzeliscie mnie, ukrywam wielkiego pryszcza na nosie kształtem przypominającego połączenie alfa z Bushem, a wielkościa Pudzianowskiego...wstydze się tego bardzo, ludzie na ulicy wytykaja mnie palcami, był nawet prograqm w telewizji o mnie, jestem tez w księdze Guiness'a, a także leczyłam długo depresje z tego powodu, ale teraz juz mi lepiej...

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple umów się ze mną a ja opowiem reszcie kolegów jak wyglądasz :)

 

Uwielbiam te momenty jak na tym forum pojawia się nowa kobieta....robi się wspaniały bajzel :D Tak to już jest w męskich społecznosćiach. Brawa dla Ani, że tak długo z nami wytrzyumała ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihihi:D:D:D

zgadzam się z przedmówcami:)

Ja też z wami spróbuję wytrzymać:D

z Tweetim to świetna pomysła, zresztą ustawka juz została umówiona;)

pozdrawiam was wszystkich, w gruńcie rzeczy złoci ludzie jesteście, przygoda z forum coraz bardziej mi się podoba!

pozdrawiam wszystkich najmocniej!

żeby offtopa nie było, zaraz wam tu cos wkleję;)

 

wklejam cos z dyskacza:

zdjcie80if7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam was wszystkich, w gruńcie rzeczy złoci ludzie jesteście, przygoda z forum coraz bardziej mi się podoba!

pozdrawiam wszystkich najmocniej!

żeby offtopa nie było, zaraz wam tu cos wkleję;)

 

Poczekaj aż w kwietniu zawitasz na zlot w Gliwicach ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności