Skocz do zawartości

Silver Award : The Lost World


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ilustracja jest świetna, złapałeś klimacik. Jedyne co mnie ciągle gryzie to to że mam wrażenie że to miasto jest dokładnie na tej samej wysokości co domek na pierwszym planie, trudno wyczuć skalę.

 

niedługo deadline więc trzymajmy kciuki. Powodzenia w konkursie.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek z wersjami użytkowników został usunięty bo wprowadzał za dużo zamieszania - chodziło generalnie o to że na każdym monitorze praca wyglądała inaczej, raz za jasno raz za ciemno i kolory też wszędzie inne - dlatego robiłem małą sondę jak wygląda i wybrałem kompromisowe rozwiązanie.

Przy okazji dziękuję wszystkim którzy pomogli w kalibrowaniu :)

Natomiast cały wątek i wszystkie etapy powstawania pracy są tu

http://www.3dm3.com/forum/showthread.php?t=7828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjna robota.:)

kurcze coś ja klimatu nie mogę wyczuć.. takie mieszane uczucie mam:/

miasto też w dziwny sposób zwraca na siebie uwagę.. coś z nim nie tak... skala /ujęcie sam nie wiem (jest zrenderowane z resztą czy w szopie dodane ? )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staszek - thx

krzyhhh - scena jest renderowana - może niebawem się pokuszę o jakąś panoramkę (nie chce nazywac tego animacją) bo cała scenka jest bardziej przestrzenna niż na tym stillu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ładne, nawet bardzo ładne, umisz zrobić fajną graficzke, nie ma co. Jedyne co do mnie nie przemawia to światło z okien, tam w środku musza mieć strasznie jasno ze tak na zwenatrz daje, a patrzac na klimat to elektryczności raczej nie tam znaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności