Jump to content
Adek_CG

Bitwa 3D: Punkt widzenia || KONIEC

Recommended Posts

Witam

14vr2.jpg

Moja praca przedstawia scenę na pokładzie, olbrzymiego statku kosmicznego

dryfującego po orbicie nieznanej planety. na statku dwóch członków załogi,

mały robot i towarzyszący mu kosmonauta zastanawiają sie nad idea piękna,

po czasie dochodzą jednak oboje do wniosku, ze wśród wszechogarniającego ich wszechświata najpiękniejsza dla nich jest ich własna mała ziemia.

My project presents a scene taking place aboard a huge spaceship floating on an unknown planet's orbit, there are two crew aboard; a small robot and his companion astronaut.

They both wonder about the idea of beauty, eventually they come to conclusion that

the most beautiful thing in the entire universe is the Earth itself

Pozdrawiam

pomysl super! sam fakt, ze kwiat bedzie wielki a robot maly wystarczy, zeby pokazac jego rozmiar - ten duzy robot nie jest potrzebny IMO :)

Witaj Adek_CG

Świetny pomysł z robocikiem, który doświadcza uczucia piękna :)

Moim zdaniem duży robot jako obserwator, to trochę taki zapychacz dodany na siłę, może lepiej skupić się na interakcji robocika z otoczeniem np. goniąca kwiatek pszczoła lub trzmiel, siadający na robociku komar, pajęcza sieć rozrywana przez prącego naprzód malca i czmyhający pająk :)

[thread=36238]KryHoo -> Małe jest piękne![/thread]

piotrek dzieki :)

fikołek nowlasnie niewiem jescze, ale wydaje mi sie ze taka kanciasta dlon nawet daje rade, dlon bedzie mala wiec niewiem czy to tak bedzie widac znowu, no a pozatym na palcach sa tam takie delikatne chamfer y tylko ze akurat na tym screenie ich nie widac zabardzo, wiec jakby co to potem jescze dodam do tego ms ;)

ujda? tzn co moglo by byc lepiej ? za ostre krawedzie sa ?

tak to wyglada w calosci:

maxdlonme7.jpgmaxdlon2jm7.jpg

palce z chamferem wyglądają dobrze ale ta centralna część po wygładzeniu nie pasuje do reszty, daj więcej karwędzi czy może chamfery i będzie dobrze

wiem, jescze to poprawie ;) poprostu cala dlon mialem zgrupowana a chcialem zobaczyc jak wygladaja palce z ms

zapowiada się bardzo fajnie, mógł byś jedynie dopracować połączenia między poszczególnymi częściami, aby nie było widać, ze sie tylko stykają

moim zdaniem są za długie, kolana troche pod łokciami stopy kawałek pod palcami

do tego małego korpusu takie długie nogi troche imo nie pasują

a poza tym super :)

moim zdaniem nogi zdecydowanie za dlugie i w korpusie przydalby sie jeszcze jeden segment - cos ala miednica :p i wyrzuc blagam tego ogropnego ms z dloni...

Ogolnie zapowiada sie bardzo fajnie :D

Powodzenia :)

dzieki za komenty :)

juz zdjalem tego ms z tej dloni, chyba bede nogi dosc mocno skracal, i jescze pewnie zmienie troche te stopy ktore teraz dorobilem , a z ta miednica to cenna uwaga :D cos trzeba bedzie pomyslec nad tym ;)

nogidetalgt6.jpg

ta wersje sobie zachowam, zmniejsze nogi i ze zmniejszonymi i tymi co jest teraz wrzuce na forum dla porownania

oj :D super Ci idzie, ale na koncepcie swietnie to sobie rozrysowales stary :) genialnie wyglada ta wersja, przemyslana :)

No a jezeli chodzi o model to bardzo podobaja mi sie nogi do stop i łapki:)

witam, ja na Twoim miejscu zrobilbym go badziej krepego, jak na referce. hehe stanowczo za dlugie ma nogi i ramiona, przez te proporcje wydaje sie byc wlasnie wielki: ]

pozdro

KLICEK dzieki, ja co prawda nie trzymam sie jakos strasznie sztywno tych konceptow, ale mimo wszystko to jednak bardzo mi pomaga ze sobie troche tego nabazgralem ;)

KoMic nowlasnie sprawdzam jak to bedzie wygladalo jak to pozmniejszam, poki co zmniejszylem tylko nogi w sumie z rak jestem zadowolony chcialem zeby mial takie lekko przydlugawe rece, ale moze sprobuje je jescze zmniejszyc

ludekzmniejszonytk3.jpg

teraz lepiej ? piszcie co myslicie

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy