Skocz do zawartości

HDModels Cars volume 1.


MF

Rekomendowane odpowiedzi

headBan.jpg

 

Właśnie ukazała się kolejna kolekcja z wysokiej jakości modelami 3d. Na płycie HDModels Cars volume 1 można znaleźć 10 dokładnie wykonanych modeli samochodów, które zostały przygotowane do renderowania pod V-Rayem, Maxwellem, Mental Rayem oraz Scanlinem ;)... Dodatkowo modele są wyexportowane do najpopularnych formatów - DXF, 3DS, OBJ oraz FBX.

 

Pozdrawiam

Tomasz Wyszolmirski (MF)

Evermotion Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Torche mnie evermotion zaczyna niepokoic... moze jestem marudny

Master Kiełbaster: w sumie to jak sie nie myle wedlug evermotion jeden model za jakies 112 zlotych... Juz nic wiecej nie mowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgas: tak, tak to moje modele :) ...

pecet: no poza pasatem którego dawno temu wymodelował PG

nielot007: dzięki :P, na jeden model zchodziło od 5 do 7 dni w zależności od skomplikowania itp, a ile zajeły shadery i rendery to trudno mi powiedzieć ale niedługo :)

 

ps: a kto powiedział że lancia ma pasować do reszty? poprostu 10 autek dla ludzi o różych upodobaniach :P

ps2: cena nie jest zła, nie narzekajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena nie jest jednak jakoś szczególnie zaniżona - weźcie pod uwagę, że tych płytek pewnie trochę się sprzeda.

A wiadomo - im większa planowana liczba sprzedanych egzemplarzy, tym bardziej można zejść z ceny, bo koszty stałe rozkładają się na większą liczbę sztuk.

 

Stąd też moje przypuszczenie, że Javor za swoją pracę wziął cenę co najmniej rozsądną. Może nawet dostaje jakąś kasę od każdej sprzedanej płytki. Możliwych modeli biznesowych jest tu bez liku. Javor, mam rację? Powiedz, że mam rację :)

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności