Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Mr. Albert


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

nono, niekiepsko, kluje w oczy tylko ten aliasing (rozumiem ze w finalnej wersji zniknie) kabelków :( i swiatelko zwisające z sufitu mogłoby być ciut cieplejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intervain - Albert będzie na 1 planie i zasłoni pewnie połowę kadru dlatego na razie nie robię więcej - ew. cos dorobię później

Kreska- poprawiłem juz troszke renderek ( i podmieniłem obrazek ) aczkolwiek i tak nie ustawiałem opcji na maxa bo nie chce mi się czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się podoba się ;-)

jedną rzecz mam ino

mianowicie, na zoomie na ten "panel" on jest tak bajkowo powykrzywiany, a w kadrze jaki wrzuciłeś nie bardzo widać tej stylizacji

z drugiej strony z ujęcia kadrowego nie bardzo widać, że panel i okolice są powykrzywiane i nie razi że reszta wygląda na proste

 

no. fajna scenka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreska- laboratorium renderowało sie ok 20 minut

3grosze - w tamtej wersji troszke przegiąłem z wyginaniem ;) ale byc moze pokrzywię wszystko bardziej - na razie składam całą scenkę.

Zrobiłem texturke Alberta + wąsa i złożyłem na roboczo z tłem - postać bedzie mniej wiecej w takich proporcjach

laboratorium-albert.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliment, Albert nie był pijus.

Jaras, nie dawaj mu takich smętnych oczu. No i zlikwiduj zeza.

Poza tym jak za plecami Alberta będzie taka pustka, to to bedzie glupio wyglądać. przydałyby się w tle po droze do sciany ze dwa stoły laboratoryjne z retortami, palnikami i [all this chemical stuff].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wow :)

swietna glowka !!

z otwartmi ustami do d*** :)

troche policzki te faldki na nim po wygladzeniu scianek jakos do nie nie przemawiaja zabzardzo "po wyrzywiane" za to kolo oka miodzio :)

z zamknietymi ustami albert wyglada rewelacyjnie swietny charakter i odrazu widac ze to albert poprostu siwetnie ;)

powodzenia Jaras bede kibicowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co powiedzial moj przedmowca jest jak najbardziej trafne - wyglada rzeczywiscie jakby byl z lodow waniliowych... wszystkie faldy i zagiecia sa zbyt okragle i miekkie... moim zdaniem brak mu miesni i kosci pod tymi faldami skory... nie wiem, dla mnie nie wyglada jak einstein... same wlosy go nie ratuja... i ten z ustami zamknietymi lepszy zdecydowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 3 grosze.:)labolatorium jest ok.ale nie wiem czy bedzie pasowac do

az takiej karykatury Alberta (az tak komiksowej).Labolatorium jest jak z jakiejs mrocznej gry albo prosektorium.Albert jest jak z Asterixa.Ciekawy jestem koncowego efektu.jak to połaczysz. pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeq - będzie dobrze :) o ile uda mi się to skończyć w terminie bo robotą jestem zawalony jak zapewne wiesz ;) - tzn. skończyć skończe ale nie wiem czy w bitwie czy w Wipe. Na razie powstaje stolik i cały staff

stol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy element musisz też owinąć drutem bo inaczej chyba by kulka spadła na wskutek asymetrii

 

zastanawiam się czy tak się woglę da samym magnetyzmem, yyy idę po kartkę

 

wstaw jakiś amperomierz albo nawet oscyloskop

i jakieś luźne kable z wtyczkami

 

z butelki popija jak mu się eksperyment nie uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

przy pochylaniu się nad stołem końcówka krawata powinna zwinąć sie na nim, bo teraz wygląda jak by mu wiatrak zdmuchiwał ;)

ubranka są git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drab - włosy robię hair fx'em.

Na razie ustawiam 1 plan i ogólną kompozycję. Bedą jeszcze zmiany pewnie ale wrzucam to co mam na dzień dzisiejszy bo jutro wyjeżdżam a pojutrze nominacje.

kompozycja11wire.jpg

kompozycja11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie wyszlo, widac ze pracka ma charakter, tylko ta mgielke bym zrobil tez niebieska a nie biala tak jak jest teraz...

 

hmm pojutrze nominacje ? pisze ze 24 maja czyli dzisiaj, to kiedy w koncu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no to już wszystko jasne (co do krawata)

Ta pracka to bomba atomowa ;)

A czy jego głowa nie powinna bardziej być obrócona w naszą prawą stronę? by bardziej sprawiał wrażenie że przygląda się temu atomowi? bo teraz to patrzy się gdzieś pomiędzy atomem a kabelkami po lewej stronie, no chyba że tak ma być ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MÓJ FAWORYT!!! Masz wielkie szanse ! według mnie wygrac powinienes ty lub Kreska... Piękny model/tex/oswietlenie/render/wlosy/... (w miejsce"..." wpisac cokolwiek).Tex robileś ze zdjęc czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności