Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@KLICEK idealnym ukoronowaniem zasług mayi było gdy w pracy na kompie ze świeżutko postawionym systemem gdy były zainstalowane ze 2 programy na krzyż z mayą i może do niej redshift albo jeszcze nie, świeżo po wystartowaniu systemu z samego rana, komputer wypoczęty przez weekend, w tle tylko chrome z gmailem i może jedną zakładką, maya wystartowała, przemieliła jak to ma w zwyczaju zaraz po starcie i bam fatal error i próbuje zapisać plik z pustą sceną 🙂

Ale co by nie mówić maya jest najlepszym softem do animowania

także maya 

1747434591_Screen30_08.20200009.thumb.png.00dfb4a97bb81b03f0f751336936dd1e.png

🙂

 

aVlbgYGL_700wp_0.jpg.66d027bf491d3808d29e6fe7503024ba.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, może i w książkach do historii nic nie było, ale były za to  - raczej szczegółowe opisy elfów - umieszczone, co ciekawe - w pewnych książkach na podstawie gier, które teraz próbują zostać zekranizowane🤪 Ehh, a ja, naiwny miałem nadzieję na spin-off z kawalerem Vesemirem i Jego Kapeluszem w rolach głównych 😁

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o co ten cały hałas. Że elf czarnoskóry itp.  Jak zmieniają kolor włosów, czy ogólny wygląd postaci to mieści się w tolerancji? Film i książka nigdy nie szły do końca w parze.

Ja to już może jestem za stary żeby widzieć w tym coś złego. W kinie mało było czarnych więc mogą sobie to odbić teraz. Trzeba edukować świat.

Przydało by się też paru niewygłupiających się grubasów,  zwykłych ludzi (nie geniuszy/naukowców) w okularach, grafików 3d mających życie itp.  I kino wyjdzie na prostą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności