Jump to content

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2

illy
 Share

Recommended Posts

• Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cbJTyRa.png

Ja już od zawsze powtarzałem, że nasze grancie powinny być szeroko otwarte dla pięknych imigrantek z właściwym BMI a dla reszty to klasycznie 🙂 

ilfZsdj.jpg

I podobnym sposobem wydalić atrakcyjnych mężczyzn, Polska dla Polaków! 🙂

Edited by Destroyer
  • Haha 5

Na artstation nie, ale prosto na maila- tutaj na przykład, łącznie 5 wiadomości od jednego gościa, dzień po dniu, ale ta jest kozak:
image.png.36a902a01a77e249d0e317d52861bb9e.png

Na bank was zainteresuje ten link, który pokazuje jak artyści zarabiają na NFT więc proszę:
https://www.google.com/search?q=digital+artist+monetized+nft&oq=digital+artist+monetized+nft&aqs=chrome..69i57j33i10i160l2.4456j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
xD

• Haha 1
  • Confused 1

Ja z insta czy twitera to korzystam bardzo okresowo, jak robiłem houdini challenge to byłem bardzo aktywny jeszcze prze jakiś czas a teraz to wchodzę kilka razy w miesiącu i najczęściej gdy jakiś spammer wysyła mi crypto nft gówno żeby go zaraportować i zablokować konta, kilka miesięcy temu się zaczęło a teraz przybiera na siłę, po tym można poznać czy kursy krypto po tąpnięciu znowu urosły bo i spammerów przybyło 🙂 Pamięta ktoś jeszce te kłamstwa, że to miało wyzwolić artystów, liczy się sztuka i jakość i inne kocopoły? OD samego początku w to nei wierzyłem ale podjąłem próbę, koniec końców resztę eth sprzedałem na górce i nawet wyszedłem lekko na plus nie licząc czasu jaki na to poświęciłem w którym mogłem jakieś zlecenie trzasnąć. 

Swoją drogą miałem rok temu kupować kartę graficzną, chyab w styczniu nawet kupiłem ale dziady anulowali, koniec końców do tej pory nie mam i żyję. Wystarczyło tylko zrezygnować ze swoich planów i marzeń, chęci zrobienia czegoś dodatkowo bez tyrania starych, niedomagających kart. Chyba o coś podobnego chodzi w życiu gdy się dorasta, w pewnym momencie trzeba po prostu przestać się szarpać, położyć się i umrzeć 😄

• Like 1

Hahaha, @Destroyer cos w tym jest. Nie chce mi sie gonic za nft zlotem. Jak cos skapnie to luz, ale wlasnych pieniedzy nie wydam na to ani grosza.

Co do twittera to przez lata dodawalem slowa do blokowanych zeby odsiac caly syf, drame, propagande, polityke. Dodalem do tego addon co nie pokazuje re-tweetow i podzialalo. Nie ma dramy, syfu, nie ma polityki, nie ma propagandy.
Tylko teraz okazalo sie ze poza drama, syfem, polityka i propaganda prawie nic na Tweeterze nie ma... W zwiazku z tym zdecydowalem skasowac konto z koncem roku. Wejsc w 2022 Twitter free 😄
Nigdy nie dostalem tam roboty od nikogo, wielkie nazwiska z "industry" i tak maja w dupie czy powiem "ale fajne!" na ich kolejny post "I am so proud of my team that worked on Spiderman 17!!!" a poza tym to gadalem chyba tylko z @michalo 😄
Jakbym kurna byl milionerem to bym sie zaszyl gdzies w cholere i mial wszystko w tyle.