Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, tobiq4 napisał:

Chyba czas wyrzucic leciwego 1070 i zaopatrzyc się już w rtx... bo dziaduje :d

 

jak tylko zobaczylem jak wygladaja odbicia w battlefildzie i gi w metro z miejsca rtx kupilem 🙂 Wiadomo jest duzo madurnych ludkow co mowia ze to nie jest dobry tech 🙂 dla mnie totalny game changer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w DL2 bez i z RT jest zdecydowanie za duża jak na mój gust 😮 
Widziałem gierki, które osiągały podobny poziom oświetlenia (z fejkowymi cieniami, kombinacjami glowów i innymi sztuczkami) bez RT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RaVirr napisał:

Różnica w DL2 bez i z RT jest zdecydowanie za duża jak na mój gust 😮 
Widziałem gierki, które osiągały podobny poziom oświetlenia (z fejkowymi cieniami, kombinacjami glowów i innymi sztuczkami) bez RT.

No ja mam tez lciwego 1080.. ale rozumiem, ze choc ja zostalem w miejscu, swait poszedl na przod. Widac lepiej im dzialac pod nowy sprzet niz po leciwy. seria 10 juz dawno za nami. 40 nadchodzi wiec rozumiem to.

 

Moj brachol ma 1070 chyba, albo mniej i nie narzeka na grafike w DL2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się trochę,  ze powoli zbliżamy się do grania w chmurach, bo ceny szybują tak do góry, że jeśli robota mnie nie zmusi do kupna jakiś highendów, to gry na pewno teg nie sprawią. Lepiej już będzie bulic abonament chyba i grać na jakimś poziomie albo ograć te miliony retro gierek na które nigdy nie było czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, michalo napisał:

No ja mam tez lciwego 1080.. ale rozumiem, ze choc ja zostalem w miejscu, swait poszedl na przod. Widac lepiej im dzialac pod nowy sprzet niz po leciwy. seria 10 juz dawno za nami. 40 nadchodzi wiec rozumiem to.

 

Moj brachol ma 1070 chyba, albo mniej i nie narzeka na grafike w DL2

Ja akurat nie narzekam na grafikę samą w sobie, ale po prostu uważam, że wersja bez RT mogłaby wyglądać zdecydowanie lepiej 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, michalo napisał:

Tak samo jak drzewa zapuściły korzenie. 

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy na gameplayach to wysokie drzewa iglaste rosnące na dachach i BYŁEM ZDEGUSTOWANY...ale widzę, że nie jestem sam xD Skoro tata @EthicallyChallenged wspominał o ruchomych piaskach na dachach w 3 części to może w dlc do 2 dadzą zwykłe piaski...wiecie, żeby te biedne iglaste mogły spokojnie rosnąć 😮

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RaVirr napisał:

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy na gameplayach to wysokie drzewa iglaste rosnące na dachach i BYŁEM ZDEGUSTOWANY...ale widzę, że nie jestem sam xD Skoro tata @EthicallyChallenged wspominał o ruchomych piaskach na dachach w 3 części to może w dlc do 2 dadzą zwykłe piaski...wiecie, żeby te biedne iglaste mogły spokojnie rosnąć 😮

Są iglaste bo na dachu jest wysoko. Logiczne?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RaVirr napisał:

Jak w ogóle Wasze nastroje? Bo ja jestem obecnie tak rozmontowany, że tylko łażę po domu wyglądając z okien, a kreatywność spadła do 0 (albo jest nawet na minusie)..

o dzien jak codzien u mnie

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RaVirr said:

Jak w ogóle Wasze nastroje? Bo ja jestem obecnie tak rozmontowany, że tylko łażę po domu wyglądając z okien, a kreatywność spadła do 0 (albo jest nawet na minusie)..

Mam to samo, nie moge sie oderwac od newsow. Mimo ze jestem w Meksyku to i tak rodzine mam w Polsce a poza tym zal mi normalnych Ukraincow ktorzy musza przezywac ten koszmar. Wk...iam sie patrzac na ta relatywna bezczynnosc NATO. "Ukraina nie jest w NATO..." - no i uj ze nie jest. To lepiej bedzie walczyc na terenie NATO? Lepiej poczekac, dac czas Putinowi przygotowac sie lepiej? A moze w ogole poczekac az zyska sprzymiezencow? Juz ma Bialorus. Poczekamy na Chiny moze? Najpierw mu zostawili kawalem Ukrainy i nic nie zrobili - no i jest teraz wojna po prostu. Mysla ze sie zatrzyma na Ukrainie? Nieprawdopodobne poziomy frustracji osiagam patrzac na to wszystko.. Putin dziala, NATO gada. "Nie chcemy wojny z Rosja" mowia USA. No to, kwa, przykro mi bardzo ale i tak ja bedziecie mieli. Pytanie do ktorego momentu bedziecie czekac zeby dzialac. Zamiast teraz sie zebrac wszyscy i zgniesc tow zarodku to czekamy i patrzymy.
Ogladalem poranny program jakis z polskimi politykami ktorzy zaczeli o wojnie a skonczyli i tak na wojence PiS i Tusk... Banda debili.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KLICEK napisał:

o dzien jak codzien u mnie

Musisz wiedzieć, że Twoje słowa odmalowały uśmiech na mojej twarzy, dziękuję ❤️

@Nezumi ja nie mogę czytać tych polskich wymysłów, przekomarzań skrajnej lewicy z prawicą, pisów i tusków.. Tymczasem u mnie w mieście zabrakło paliwa na stacjach benzynowych:
Może być zdjęciem przedstawiającym samochód i droga
Tu z pobliskiego Giżycka:

  Edytowane przez RaVirr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RaVirr napisał:

Jak w ogóle Wasze nastroje? Bo ja jestem obecnie tak rozmontowany, że tylko łażę po domu wyglądając z okien, a kreatywność spadła do 0 (albo jest nawet na minusie)..

Słabe, ciężko było mi coś dzisiaj zrobić, głównie śledziłem newsy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RaVirr Mieszkam 100 km od granicy, 180 km od Lwowa i wiesz co? Siedzę sobie i fanarta robię. Czy mam się martwić czymś na co nie mam totalnie wpływu? No raczej nie.
Jak stary zaszroniony niedźwiedź nie zastopuje na naszej granicy to będziem myśleć co dalej. Półki co "Car" nie ma oficjalnie powodu aby zagościć na podkarpaciu, a więc nie będę się martwił na zapas.

A co do paliwa... heh u mnie w pobliskim mieście Krośnie też przez chwilę panika na paliwo wybuchła, ale zanim załapałem się na hype train już było dobrze i kolejek prawie nie było 🙂 

P.S.
Bak zatankowany i kanister też 😉 
Jeszcze kałacha i maczetę z paroma granatami trzeba sobie skombinować i będzie dobrze 🙂 

P.S. 2
A myślałem że 2020-2021 to te kiepskie lata - no cóż jak niemiło się rozczarowałem.

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortom ja sobie siedzę 20km od obwodu kaliningradzkiego i dzisiaj się zastanawiałem czy w przypadku ewentualnej inwazji będziemy mieć najbardziej przejebane, ale później zobaczyłem mapkę z atakowanymi miejscami na Ukrainie no i doszedłem do wniosku, że wszyscy będą mieli w łeb po równo- na raz. 

Ogólnie jestem trochę pochorowany, brat obudził mnie informacją, że jak nie mam paliwa to żeby kupić bo może się zaraz skończyć (no i rzeczywiście się skończyło)- dopiero chwilę później mówi, że Rosja zaatakowała i myślałem, że zwyczajowo sobie robi jaja. 
Przedwczoraj do mojej dziewczyny odezwała się firma z Kijowa z propozycją pracy przy grze... Jak sobie pomyślę, że najprawdopodobniej ci ludzie zostali wciągnięci do armii lub uciekają to trochę mi się słabo robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam straszne refleksje choć daleki jestem od siania paniki, kupowaniu dolarów, kanistrów wachy na zapas i mówienia co kto powinien robić.

Dzisiaj Ukraina, za parę lat my. I dla tego mi jakoś ciężko bo mam małe dzieciaki i przyszło im dorastać w takich skurwiałych czasach.  Widziałem jakieś tweety, zwykłe miasto jak moje, ludzie tacy sami a nad głowami leci im rakieta albo udzerza w dom obok.  

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w połowie dnia jakiś kryzys nastroju miałem ale już mi przeszło. Teraz jestem na etapie świadomości, że i tak niewiele z tym mogę zrobić, co mnie na zmianę uspokaja, wkurwia i przeraża.
Mieszane mam uczucia również co do mieszkania w Warszawie, z jednej strony stolica - priorytet obrony, z drugiej strony stolica - priorytetowy cel ataku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, KLICEK said:

o dzien jak codzien u mnie

Trochę jak ja, poszedłem spać o 6 rano, spałem kilka godzin, wstaję od razu do roboty i dopiero 14-15 mi coś ludzie mówią, jak to się podziało, jaka tragedia a ja kiwam głową, no straszne rzeczy a dopiero potem wchodzę na tvn24 i czytam nagłówki żeby się dowiedzieć co się ku**a podziało 🙂

Ja jeszcze zupełnie nie czuję grozy tylko mogę ją sobie logicznie opisać bo jestem zbyt zmęczony, jest 3 w nocy, mam przekrwione oczy, do tyłu z robotą, dzisiaj spać nie będę i jakby obok zaczęli biegać żołnierze to pewnie bym pomyślał ku**a nareszcie, w końcu odpocznę, ile się można tak męczyć 🙂

7 hours ago, Mortom said:

P.S.
Bak zatankowany i kanister też 😉 
Jeszcze kałacha i maczetę z paroma granatami trzeba sobie skombinować i będzie dobrze

Ja kupiłem dwa kwiatki w biedronce więc też jestem dobrze przygotowany na każdą ewentualność 🙂

elxWglH.jpg

 

No ale jak odruchowo wszedłem na facebobka to już jest zalew flag w profilowych i wysyłanych myśli i modlitw, więc chyba tylko kwestia chwil i będzie po problemie 🙂

Nie będę gorszy i też solidarnie powiem I'm sending thots and prayers to all in need 🙂 

s4I81HC.jpg

 

Przepraszam jeśli te moje głupoty kogoś uraziły, jest źle ale większość z nas nie ma żadnego wpływu na to co się dzieje i najlepsze co możemy zrobić to nie wpadać w panikę i nie tracić chęci do życia już pierwszego dnia 

Trzymajcie się!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Nezumi napisał:

Mam to samo, nie moge sie oderwac od newsow. Mimo ze jestem w Meksyku to i tak rodzine mam w Polsce a poza tym zal mi normalnych Ukraincow ktorzy musza przezywac ten koszmar. Wk...iam sie patrzac na ta relatywna bezczynnosc NATO. "Ukraina nie jest w NATO..." - no i uj ze nie jest. To lepiej bedzie walczyc na terenie NATO? Lepiej poczekac, dac czas Putinowi przygotowac sie lepiej? A moze w ogole poczekac az zyska sprzymiezencow? Juz ma Bialorus. Poczekamy na Chiny moze? Najpierw mu zostawili kawalem Ukrainy i nic nie zrobili - no i jest teraz wojna po prostu. Mysla ze sie zatrzyma na Ukrainie? Nieprawdopodobne poziomy frustracji osiagam patrzac na to wszystko.. Putin dziala, NATO gada. "Nie chcemy wojny z Rosja" mowia USA. No to, kwa, przykro mi bardzo ale i tak ja bedziecie mieli. Pytanie do ktorego momentu bedziecie czekac zeby dzialac. Zamiast teraz sie zebrac wszyscy i zgniesc tow zarodku to czekamy i patrzymy.
Ogladalem poranny program jakis z polskimi politykami ktorzy zaczeli o wojnie a skonczyli i tak na wojence PiS i Tusk... Banda debili.

jak to mówią "historia lubi się powtarzać" Hitler też zaczynał na początku od małych rzeczy(zajecie Austrii, czechosłowacji dopiero pozniej wojna z Polską) a zachód nic nie robił, i wszyscy widzą jak to się skończyło, teraz wygląda mi to na powtórkę z rozgrywki, tylko że teraz będzie gorzej, bo Hitler 2.0 ma dostęp do broni nuklearnej

Edytowane przez tr3buh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być jakiś.. no nie wiem..

Ale Zachód postępuje jak typowy szary człowiek, który się nie wychyli, czy to w robocie jak szef go jebie po setny raz, żona ciągle skrzeczy i zamiast jej z liścia... (XD żartowałem!!!!!!), łby zaczepiają kogoś na ulicy. Boi się o własną dupę.

I co? Nato wkracza, mam wwIII, kryzys w całej europie. Tego chcę "elity"? Zwłaszcza takie pizdeczki jak w EU? Szkoda im forsy.

Będą bulwersować się z bebzpiecznej odległości i dopóki nie staną pod murem, nie zrobią nic. A sankcje? Myślę, że Rosja dokładnie wiedziała na co się pisze i sankcje przewidzieli, jak pewnie każdy kto się zna na takim prawie.

Hitlerowi pozwolili, pomimo zakazu, zbudować największą armię w Europie, pod własnym nosem. Potem przyzwolili mu na resztę i odpowiedzieli w ostateczności. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michalo napisał:

Nie chcę być jakiś.. no nie wiem..

Ale Zachód postępuje jak typowy szary człowiek, który się nie wychyli, czy to w robocie jak szef go jebie po setny raz, żona ciągle skrzeczy i zamiast jej z liścia... (XD żartowałem!!!!!!), łby zaczepiają kogoś na ulicy. Boi się o własną dupę.

I co? Nato wkracza, mam wwIII, kryzys w całej europie. Tego chcę "elity"? Zwłaszcza takie pizdeczki jak w EU? Szkoda im forsy.

Będą bulwersować się z bebzpiecznej odległości i dopóki nie staną pod murem, nie zrobią nic. A sankcje? Myślę, że Rosja dokładnie wiedziała na co się pisze i sankcje przewidzieli, jak pewnie każdy kto się zna na takim prawie.

Hitlerowi pozwolili, pomimo zakazu, zbudować największą armię w Europie, pod własnym nosem. Potem przyzwolili mu na resztę i odpowiedzieli w ostateczności. 

Na ukrianie gina juz młodzi ludzie za swoj kraj, to jest kurwa tak przykre, jak zawsze cierpia niewinni ludzie a politycy odpalają kolejne cygaro i przestawiają pionki na swojej mapce.

Najgorsze jest to ze wszyscy lekceważą Rosje a ona serio jest realnym zagrożeniem nie tylko dla nas, bo jak każdy wie Rosja nigdy sie z nikim nie pierdoli.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rece i nogi mi opadly jak uslyszalem ze w USA John Kerry martwi sie ze... wojna rosyjsko-ukrainska odwraca uwage ludzi od zmiany klimatu... 😐 I ze ma nadzieje na to, ze Putin pomoze skupic sie na tym co musimy zrobic w zwiazku ze zmiana klimatu...

To juz trzeba byc pierdolnietym po prostu.

  • Confused 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nezumi napisał:

Wczoraj rece i nogi mi opadly jak uslyszalem ze w USA John Kerry martwi sie ze... wojna rosyjsko-ukrainska odwraca uwage ludzi od zmiany klimatu... 😐 I ze ma nadzieje na to, ze Putin pomoze skupic sie na tym co musimy zrobic w zwiazku ze zmiana klimatu...

To juz trzeba byc pierdolnietym po prostu.

No na ameryke nie ma do liczyc, spaczony kraj jak wiekszosc europy co doskonale widac teraz. 
 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka taka. Dwie nawet.

Odlaczeniu Rosji od SWIFT sprzeciwily sie Niemcy, Wlosi i Wegrzy. Zapewne zupelym przypadkiem, podczas drugiej wojny swiatowej te kraje byly sojusznikami... Niemcy

I jeszcze absurdu ciag dalszy. Rezolucji ONZ w sprawie potepienia tej napasci sprzeciwila sie... Rosja. Wobec czego rezolucja nie byla jednoglosna i upadla.

Czasami juz nie wiem czy czytam newsy czy jakies memy... W T F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Nezumi napisał:

Ciekawostka taka. Dwie nawet.

Odlaczeniu Rosji od SWIFT sprzeciwily sie Niemcy, Wlosi i Wegrzy. Zapewne zupelym przypadkiem, podczas drugiej wojny swiatowej te kraje byly sojusznikami... Niemcy

I jeszcze absurdu ciag dalszy. Rezolucji ONZ w sprawie potepienia tej napasci sprzeciwila sie... Rosja. Wobec czego rezolucja nie byla jednoglosna i upadla.

Czasami juz nie wiem czy czytam newsy czy jakies memy... W T F

Zdaje się, że obecnie tylko Cypr nie zgadza się na odłączenie Rosji od SWIFT- ciężko się jednak przekopać by potwierdzić to z całą pewnością 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to po prostu widać czarno na białym wszystko, dla zachodu zawsze na pierwszym miejscu było najważniejsze konsumpcjonizm, pieniądze i wygodnictwo, niestety ale bedziemy bezczynnie patrzec jak się kraj wykrwawia, a jak już Putin skończy z Ukrainą to na pewno na niej nie skończy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Destroyer said:

Jak ktoś ma ochotę to może pomóc przeprowadzić atak ddos tylko wchodząc na ten link i pozostawiając aktywną zakładkę, niedużo ale zawsze coś. Jest tez już pełno zbiórek i też można w jakimś stopniu pomóc jak ktoś może i chce 
https://vug.pl/takeRussiaDown.html

Dobre, dzieki. MAm nadzieje ze to na prawde przeszkadza Rosji a nie kopie krypto komus hahha 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności