Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cyctat z www.wp.pl

 

Kierowca, którego w pościgu postrzelili w niedzielę w Olsztynie policjanci był pijany; miał we krwi prawie 3 promile alkoholu - poinformowała rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Anna Siwek.

 

Ranny kierowca przeszedł w szpitalu operację. Do szpitala trafił także policjant, który postrzelił uciekiniera. Jest pod opieką psychologa.

 

 

W niedzielę wieczorem jadący ulicami Olsztyna kierowca wjeżdżał autem na chodniki, strasząc i rozpędzając ludzi. Nie zareagował na sygnały policjantów, którzy chcieli go zatrzymać; przyspieszył i zaczął uciekać. Pościg odbywał się jedną z ulic Olsztyna prowadzącą poza granice miasta. Gdy kierowca usiłował przejechać zatrzymującego go policjanta, funkcjonariusz użył broni. Samochód z uciekinierem uderzył w drzewo.

 

Mężczyzna ten już w 2002 roku był zatrzymany przez policjantów, kiedy prowadził po pijanemu auto. Wówczas sąd orzekł wobec niego roczny zakaz prowadzenia pojazdów - powiedziała Siwek. (łc)

 

 

 

-----------------------------

od niedzieli nie mam kontaktu z Leru, zna ktoś szczegóły ?

komórka też nie odpowiada\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel uszkodzonego kompaktu często stoi przed trudnym zadaniem określenia wady. Oto kilka z nich, cytowane w oryginale.

 

- Klientka pyta: jakie najlepiej stosować baterie, krótkie grube, czy długie cienkie?

 

- Klient drogiego kompaktu był zdecydowany: źle kadruje!

 

- Młoda klientka z koleżanką: w aparacie jest uszkodzona pompka, na co koleżanka: w Twoim aparacie jest pompka?

 

- Klientka typu Barbi: dopiero gdy poruszam tym dzyndzelkiem, otwiera się przepona.

 

- Pani ok.30-tki:zależy mi na szybkiej naprawie, jest uszkodzony kineskop.

 

- Właścicielka Smeny 8 określiła wadę zwięźle: rwie papier.

 

- Nie nawija kliszy na klatkę.

 

- Brak czułości w aparacie.

 

- Mam problemy z ustawieniem częstotliwości.

 

- Klient odbierający aparat po oczyszczeniu z szampana pyta: jaką mam gwarancję, że to się nie powtórzy?

 

- Właścicielka Prakticy: proszę o wymianę baterii w dalmierzu, nie działa.....

 

- Pan z kompaktem który nie miał spustu: szwagier wcisnął pstryka do środka.

 

- Starszy pan z lornetką tak opisał problem: podczas długiego lornetowania mętnieje mi lewy okular.

 

- Pewnego razu klient przyniósł ok.15 negatywów z bardzo dziwnymi wadami, na każdej klatce były niewyraźne plamy........Okazało się, że już w pierwszym dniu wycieczki klient zgubił obiektyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie miałem przyjemności sfotografowania silnika ;) , ale z tego co słyszałem było coś przy nim przerabiane wiec chyba nie jest aż tak źle.

 

EDit> ale dobiły mnie szczegóły tego typu:

11222006180237vr2.th.jpg

i ten kierunek na lusterkach z allegro pewnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(aro) idziecie jutro na rynek?

(kuba) a po co

(aro) bo jest konkurs szczelecki

(kuba) ze co ?

(aro) no konkurs szczelecki jak sie ustrzeli tego grajaka z wiezy mariackiej to 100 ppunktow a jak sie go trafi w trombke to 500 pkt

(kuba) a jaka jest nagroda

(aro) ten kto wygrywa staje na wiezy w przyszlym roku

(kuba) a to pewnie dla tego co roku nikt nie startuje

po takim djalogu po prostu chce sie zyc powiedzcie mi jak ja mam pracowac w takich warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukuj mi filmy , gry i soft jaki masz...później prześlij listem :)

Sainul Abideen - student jednego z indyjskich uniwersytetów - przedstawił nowy sposób zapisu dużych ilości danych na zwykłej kartce papieru. Rozwiązanie o nazwie Rainbow (tęcza) zamiast systemu dwójkowego do zapisu informacji wykorzystuje figury geometryczne w różnych kolorach - stąd nazwa tęcza. W przedstawionym rozwiązaniu na zwykłej kartce papieru A4 można pomieścić do 256 GB danych - do ich odczytania wystarczy zwykły skaner i odpowiednio przygotowany program. W przyszłości technologia ta ma pomieścić do 450 GB danych na jednej kartce papieru.
news375.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności