Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Włoska wspólnota katolicka imienia papieża Jana XXIII zaapelowała do wszystkich wiernych, zwłaszcza zaś rodziców, by uświadomili sobie, że "świętowanie Halloween oznacza adorowanie szatana". Jeden z szefów wspólnoty Giovanni Paolo Ramonda wezwał rodziców, opiekunów i wychowawców, by odradzali dzieciom i młodzieży udział w sekretnych spotkaniach, organizowanych w ramach obchodów 31 października.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1853349,12,item.html

 

Świat wariuje. Odpalac juz to LHC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcip, po ęgielsku niestety, ale tłumaczyć go jest bez sensu:

 

A woman scanned the guests at a party and spotted an attractive man standing alone.

She approached him. 'Hi. My name is Carmen,' she told him.

 

'That's a beautiful name,' he replied, 'Is it a family name?'

 

'No,' she replied. 'I gave it to myself. It reflects the things I like most - cars and men.'

'What's your name?' she asked.

 

He replied, 'B. J. Titsengolf'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staaare patry ;)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=kWMyoNhGHbk

kto to pamięta? :D

 

heheeh - grałem w to multum razy na jakiejś konsoli TV - gra rządzi :D

 

chyba 1 multiplayer jaki pamiętam - w 3-4 klasie podstawówki w to grałem, gdzies 93 rok!

 

widac że się podoba ludziom dalej, bo taki wyczesany trailer ktoś zrobił

 

http://pl.youtube.com/watch?v=SKBCcA9LJzk&feature=related

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwom przyjaciolkom po dlugich namowach, udalo sie wreszcie przekonac mezow, zeby zostali w domu i same wychodza na kolacje do knajpy zeby przypomniec sobie "dawne czasy".

Po zabawnie spedzonym wieczorze, dwoch butelkach bialego wina, szampanie i buteleczce wodki opuszczaja restauracje calkowicie pijane!

W drodze powrotnej obie nachodzi "nagla potrzeba", moze dlatego ze duzo wypily.

Nie wiedzac gdzie isc się wysikac, bo było juz bardzo pozno, jedna wpadana pomysl i mowi do drugiej:

- wejdźmy na ten cmentarz, tutaj napewno nikogo nie bedzie,

Wchodza na cmentarz, najpierw jedna sciaga majtki, sika, wyciera sie tymi majtkami i oczywiscie je wyrzuca...

Widzac to, druga od razu sobie przypomina, ze ma na sobie droga markowa bielizne i szkoda by ja bylo tak wyrzucic. Sciaga wiec majtki, wklada je do kieszeni, sika i zrywa kokarde z pierwszego lepszego wienca, zeby sie "podetrzec".

Na drugi dzien maz pierwszej, dzwoni do meza drugiej:

- Jurek, nawet sobie nie wyobrazasz co sie stalo! To koniec mojego malzenstwa!

- Dlaczego? - Moja zona wrocila o 5 rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek. Od razu wywalilem ja z domu.

Na to drugi:

- Marek, to jeszcze nic, wiesz co do wykombinowala moja? Nie tylko przyszla pijana i bez majtek, ale miala wlozona w tylek czerwona kokarde z napisem:

"NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY, LUKASZ, IGNAC, STASIEK I POZOSTALI PRZYJACIELE Z SILOWNI"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka: http://www.joemonster.org/art/10092/Cos_dla_prawdziwych_profesjonalistow

Ciekawe czy prawdziwe. Rozmowa z pomocą techniczną:

 

kumpel ma kantor

i taką scenę opowiadał wczoraj w knajpie

dawaj

w kantorze u niego przy uczelni przyszła panna z koleżanką w piątek i wymienia 100 rubli, ten mówi że to strasznie mało i się nie opłaca bo dostanie 8/9zł a ta do niego, że niemożliwe musi być więcej, on jej pokazuje kurs i daje 8 czy tam 9zł a jej koleżanka ryknęła ze śmiechu i mówi "dałaś dupy za 8 zł"

Edytowane przez Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony może to być drugi z ich obiektów - te pokoje gościnne (drzwi nieco inne, brama też). Z drugiej strony architektura i okolica skrzyżowania są chyba identyczne (bramę i drzwi mogli wymienić). Niezłe. Trzeba by kogoś z okolicy żeby rozwiać wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności