Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bo moderaotrzy maja tez zycie prywatne ;) i wiesz updatowanie kazdego profilu troche trwa :D alez drugiej strony to tylko taka wymowka, jestesmy leniwymi grubasami ;)

 

ta . . . jeno jedzą i piją :D, . . . a przy okazji - "leniwymi grubasami" zwrot ten jest zgoła obcojęzycznym zapożyczeniem i przez niektóre grupy społeczne uznawany wręcz za obraźliwy, dlatego proszę używać nazewnictwa przyjaźniejszego otoczeniu jak np. puszysty, puszek itd. :] . . .

 

 

//pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te a jak z moim pytaniem o wygląd? chodzi o to by jak ma się wygląd mieszany i po kliknięciu na liscie na jakiś post nie pojawiał się on jako jedyny na stronie ale tylko przechodziło się do niego ale dalej były wyświetlane posty jak w liniowym

Imo tak jak jest teraz jest lepiej, bo widac tylko jeden post, z tym \ze mozna by dodac jakiz guzik do pokazania pod postem innych ze strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki pomysł aby w poszczególnych działach jakiś skrypt czy coś sprawdzał ile jest postów i automatycznie ustawiał odpowiednią opcję w opcjach widoku aby coś tam było a nie jak np. w dziale final rendera od 2 miesięcy nic nie ma i jak się tam wejdzie to tylko jest przyklejony wątek z regulaminem , w dziale Brazila jest nawet lepiej bo od 100 dni nikt nic nie zapostował ;) nie wiem czy te działy takie potrzebne są zresztą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK :D :D

 

tak pomyślałem jeszcze odnośnie haseł może zrobić jakąś zasadę utrudniająca ich złamanie przynajmniej dla nowo rejestrujących się coś w tym stylu : :D

Hasło musi zawierać przynajmniej 8 znaków, przynajmniej 3 litery przynajmniej 1 dużą, przynajmniej 1 małą , przynajmniej 2 cyfry, przynajmniej 1 znak specjalny oraz nie może zawierać 3 lub więcej identycznych, następujących po sobie znaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dałoby się zrobić że jak piszę odpowiedź, a tymczasem ktoś inny zrobił w wątku posta, będę o tym powiadamiana z opcją że mogę najpierw zobaczyć co ktoś napisał zanim wstawię mojego posta?

Widziałam na innym forum że tak to jest zrobione, i jest dość praktyczne bo nie powtórzę niechcący czyjegoś posta tylko dlatego że zbyt wolno piszę.

Oczywiście jeśli to jest skomplikowane, to nie róbcie, bo to tylko taka pierdółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra znowu ja :P mam kolejny pomysł ;P

czy dałoby radę zrobić żeby cytowanie postów innych userów działało jak na forum3d.kom-net.pl tzn zaznacza się kawałek postu klika cytuj i w ułamek sekundy bez żadnego przeładowania strony cytat jest dodany do szybkiej odpowiedzi na dole

szybko, łatwo i super poręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla czego niektórzy memberzy sobie moderatują, a niektórzy moderatorzy memberują? dla czego zmieniacie czasem nadawataryjkowe określenia? zgubić się można...do czego to służy?

 

Illy nasz temat wraca

 

CUSTOM USER TITLE !!!!! for everyone

 

------

hindus jesteś opryskliwy, aj ...... Ty niedobry Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra znowu ja :P mam kolejny pomysł ;P

czy dałoby radę zrobić żeby cytowanie postów innych userów działało jak na forum3d.kom-net.pl tzn zaznacza się kawałek postu klika cytuj i w ułamek sekundy bez żadnego przeładowania strony cytat jest dodany do szybkiej odpowiedzi na dole

szybko, łatwo i super poręcznie

 

Podpisuje się pod tym. Da się to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsy na główną trafiają na podstawie zainteresowania bądź atrakcyjności. Atrakcyjne tutaj są tematy związane z grafiką. Max3d.pl nie jest serwisem o grach, ale jak się okazało jest tutaj pewne zainteresowanie Crysisem więc poleciał na główną. :)

 

----

KLICEK - pisze przecież, że hindus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby się jakoś przyspieszyć newsy na głównej? Demo Crysis ukazało się tydzień temu, na forum jest wałkowane też już jakiś czas, a news na głównej dopiero dzisiaj.

 

Newsy są umieszczane ręcznie a zwłaszcza ostatnio są dodawane na podstawie liczby komentarzy. Dlatego takie opoznienie w stosunku do głównej.

 

zastanawiam sie kto wsadzil newsa o crisie na glowna ... ;)

 

Wiesz ze jak nie xeav to ja :)

 

Newsy na główną trafiają na podstawie zainteresowania bądź atrakcyjności. Atrakcyjne tutaj są tematy związane z grafiką. Max3d.pl nie jest serwisem o grach, ale jak się okazało jest tutaj pewne zainteresowanie Crysisem więc poleciał na główną. :)

 

 

KLICEK - pisze przecież, że hindus :)

 

Chveti ma tutaj racje.

 

Tak powinno pozostać. Na forum w Wolnych Dyskusjach niech pojawiają się takie wątki, ale do newsów to raczej nie pasuje.

 

To twoje zdanie - wiesz ciężko Was zadowolic, jak nie ma newsów jest zle, jak są newsy to też zle. Uważam że się nadawał na newsa ze względu za zainteresowanie wiec poszło na front - wiele osob pomija dział newsów na forum.

 

Jeszcze jakies zastrzezenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności