Skocz do zawartości

Wiz: Cyprus Summer Houses


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przyszła kolej na mój kolejny eksterior z serii „Cyprus” Jest to małe osiedle domków wypoczynkowych. Tym razem dodałem troszkę seksu w wizkę żeby nie była tak jak poprzednia „że cos tam brakowało” mam nadzieje że dodane laseczki ożywiają scenę. Do tego projektu przygotowałem też małą animację w której chciałem pokazać cały domek ze wszystkich stron plus otoczenie. Czas renderowania to około 10 dni (jeden komp) bo w miedzy czasie musiałem też wykonywać inne zlecenia. Średni czas na klatkę to 5 do 10 min na AMD x2 4400 + 4GBRam. Stile to szybka piłka od 30min do 1 godz.. Cała scena ma 3.5 miliona poly + proxy. Soft Max, Vray, PS, Premiere. Wszelkie Wasze opinie mile widziane

 

 

linki do animacji

 

Mario3D-SummerHouses - wmv 120MB

http://www.sprintshare.com/en/file/5211/Mario3D-SummerHouses-wmv-wmv.html

http://depositfiles.com/files/776612

 

Mario3D-SummerHouses - mov 159MB

http://www.sprintshare.com/en/file/5246/Mario3D-SummerHouses-mov-mov.html

http://depositfiles.com/files/777121

 

Mario3D-SummerHouses - avi 120MB DVIX

http://www.megaupload.com/?d=BOXTWMC2

http://www.uploading.com/files/CER04UGW/Mario3D_SummerHouses.avi.html

 

 

exterioriii0001hr5.jpg

 

exterioriii0002ql6.jpg

 

exterioriii0003az2.jpg

 

exterioriii0004rw5.jpg

 

exterioriii0005ky0.jpg

 

exterioriii0006qd7.jpg

 

exterioriii0007ff6.jpg

 

exterioriii0008gt7.jpg

 

exterioriii0009ja2.jpg

 

exterioriii0010lo2.jpg

 

Pozdro

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dałeś ciała, samochód nie ma numerów rejestracyjnych :d A tak serio to świetnie, jak zwykle. Ładna trawka, ładne drzewka (xfrog?), ładne wszystko. Projekt domku może trochę PRLowskimi klockami zajeżdża, ale to już nie twoja wina. Wykonanie pierwsza klasa, chociaż animacji chyba na razie nie zobaczę... cudowne serwerki wybrałeś :p Nie więcej niż 9KBps mam i to nie wina mojego łącza :(

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Extra:) Jeśli się do czegoś czepić to podłóż jakiś ręcznik pod laseczkę, bo wilka załapie. Zmieniłbym też materiał dachu, bo z góry wygląda jak klocek lego a że zajmuje sporą powierzchnię, to rzuca się w oczy. Ale poza tym super, jest co oglądać i podziwiać.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:)

Wlasnie ostatnio sie zastanawialem czy juz nic nie robisz dla siebie czy moze jednak i tutaj masz, sie pojawiasz ;)

Jedyna rzecz to te nieszczesne krawezniki ;)

Calosc bardzo sympatyczna. A i tak, widze ze dachowka na meshu :D

Jeszcze jedno. Drzwi. Te fotkowe drzwi troche mi nie pasuja do calosci, szczegolnie "specular" gdzie jest cien.

Ale to drobiazg, tyle co bys zwrocil wieksza uwage na to przy nastepnym projekcie.

Pozdrawiam i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

chveti, SimonM, qba, Radzisz, dzięki za opinie

 

MaGuu::

nie we wszystkich domkach są baseny, raczej w tych zamożniejszych.

 

arevulopapo::

drzewa i palmy pochodzą z onyxa. Jak wybierałem serverki do pilików to u mnie leciało 100 kilo

nawet z tego słabo idzie? http://www.sprintshare.com/en/file/5...s-wmv-wmv.html

 

siwy::

miałem do dyspozycji tylko takie modele nie są aż tak tragiczne. Lepiej dać takie niż nic :P

 

Master Kiełbaster::

miniaturka to specjalnie taka aby widz chwilkę zastanawiał się co tam jest.

 

Touch::

jednym laseczki mogą się podobać drugim nie rzecz gustu :)

Oświetlenie to: VRaySun, VRaySky, Irr+LC, VrayPhysicalCamera

 

Lukx::

masz racje co do dachówek modelowane i ręcznie układane haha Pozdro

 

Mirkowaty::

fajnie że doceniasz Na ciebie można zawsze liczyć. Pewne części u laseczki to displacement zgadnij jakie hahaha

 

jaras::

fajnie by było mieć taki domek na własność To by było coś

 

Raffaello::

nie chciałem ciebie denerwować takim basenem ale powiem Ci że uwielbiam baseny

Tutaj kilka fotek na ochłodę. Może Ci się spodobają

 

p40853081bo5.th.jpg p40853171sg5.th.jpg pa153519hs0.th.jpg

 

krzyhhh::

wydaje mi się że fajniej wizka wygląda jak jest troszkę bałaganu jak coś się dzieje.

 

Marek G::

dzięki Marek chwilkę posiedziałem nad składaniem animacji. Teraz to bym troszkę inaczej zrobił ale to tak zawsze jest jak się siedzi i patrzy na to samo przez kilka dni. Donice cypryjskie, modelowane ze zdjęcia. Pozdrawiam

 

Por@szek::

od czasu do czasu cos tam sobie dłubie po pracy takie hobby Dzięki za rady na pewno się przydadzą. Życzę powodzenia w pracy Pozdro

 

gregorjan::

falki są ale bardzo małe na animacji może lepiej to widać

 

pionix::

początkowo nie miało być nocnej wizki a gdy składałem animacje pomyślałem sobie że nocne ujęcie się przyda i tak na szybko zrobiona. Nie przykładałem się nawet do niej. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mario2 :)

 

domki bardzo przyjemnie wyszly, swietnie uchwyciles charakterystyczne dla cypru ostre slonce, wszechobecne piekne dupeczki z wielkimi cyckami i niekonczace sie przyjemnosci :) tak.. tak wlasnie wyglada zycie na tej wyspie :) musze juz konczyc bo czekaja na mnie laseczki w jakuzzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

chveti, SimonM, qba, Radzisz, dzięki za opinie

 

MaGuu::

nie we wszystkich domkach są baseny, raczej w tych zamożniejszych.

 

arevulopapo::

drzewa i palmy pochodzą z onyxa. Jak wybierałem serverki do pilików to u mnie leciało 100 kilo

nawet z tego słabo idzie? http://www.sprintshare.com/en/file/5...s-wmv-wmv.html

 

siwy::

miałem do dyspozycji tylko takie modele nie są aż tak tragiczne. Lepiej dać takie niż nic :P

 

Master Kiełbaster::

miniaturka to specjalnie taka aby widz chwilkę zastanawiał się co tam jest.

 

Touch::

jednym laseczki mogą się podobać drugim nie rzecz gustu :)

Oświetlenie to: VRaySun, VRaySky, Irr+LC, VrayPhysicalCamera

 

Lukx::

masz racje co do dachówek modelowane i ręcznie układane haha Pozdro

 

Mirkowaty::

fajnie że doceniasz Na ciebie można zawsze liczyć. Pewne części u laseczki to displacement zgadnij jakie hahaha

 

jaras::

fajnie by było mieć taki domek na własność To by było coś

 

Raffaello::

nie chciałem ciebie denerwować takim basenem ale powiem Ci że uwielbiam baseny

Tutaj kilka fotek na ochłodę. Może Ci się spodobają

 

p40853081bo5.th.jpg p40853171sg5.th.jpg pa153519hs0.th.jpg

 

krzyhhh::

wydaje mi się że fajniej wizka wygląda jak jest troszkę bałaganu jak coś się dzieje.

 

Marek G::

dzięki Marek chwilkę posiedziałem nad składaniem animacji. Teraz to bym troszkę inaczej zrobił ale to tak zawsze jest jak się siedzi i patrzy na to samo przez kilka dni. Donice cypryjskie, modelowane ze zdjęcia. Pozdrawiam

 

Por@szek::

od czasu do czasu cos tam sobie dłubie po pracy takie hobby Dzięki za rady na pewno się przydadzą. Życzę powodzenia w pracy Pozdro

 

gregorjan::

falki są ale bardzo małe na animacji może lepiej to widać

 

pionix::

początkowo nie miało być nocnej wizki a gdy składałem animacje pomyślałem sobie że nocne ujęcie się przyda i tak na szybko zrobiona. Nie przykładałem się nawet do niej. Dzięki

 

Ja tez tam bylem - rewelacyjny hotel .Mario nastepnym razem zabieraj recznik i sru do baseniku , z nami juz niestety tego nie zdążyłeś zrobić :-) heheheh.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek, Pionier – dzięki Panowie

 

Bobby_digital::

Jaki Mario2? To ty jesteś Mario2 albo MarioCwaj Ja to jestem oryginalny Mario. Za dużo nie cwaniakuj bo dołożę Ci tyle pracy że będziesz siedział całą sobotę a nawet niedziele i nici z laseczek w jakuzzi hahaha - To taki żarcik

 

Marek G::

będziemy tam się wybierać w przyszłym tygodniu Dam znać jak było. Pozdro

 

carlosss::

nawet tutaj nie ma idealnych laseczek, zawsze coś musi być nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Nie no robi wrażenie :) PIKNIE ;) PS Wreszcie ktoś z Przemyśla ;) Może jak wrócisz z Cypru to udzielisz kilka kursów doszkalających (żeby nie powiedzieć od podstaw :P ) w 3d - oK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizka ładna, panie strasznie spięte, chyba nie lubią pozować ;) samochodzik też nie najlepszy (wiem to sie mało liczy)

aha i przypomina mi to gre GTA: VC ;)

 

PS. 4 renderek od dołu sobie zachowam, będe miał referkę to renderu ferrari, będzie pasował w takich klimatach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności