Skocz do zawartości

Postać 3D: Pakowalem przez wakacje.


General Straw

Rekomendowane odpowiedzi

KONIEC.Wiecej ujec iles tam postow nizej oraz na mojej stronie.

 

paker1.jpg

 

----------------------------------------------------------------------------

No to jadziem. Ta postac akurat planuje dokonczyc ;). I tak koles mial byc maksymalnie wyrzezbiony, takie zalozenie. Tyle dzisiaj zdazylem zrobic. Nie jest to koniec ciala, widac chociazby ze dlonie nie maja detalu i takie tam. Pomijajac fakt, ze podziele to raz jeszcze. Narazie 974 tysiace poly.

 

Pytanie, ma ktos linka do jakiegos foto plecow koksa, ktory jednoczesnie nie wygina sie w dziwaczny sposob?

 

paker_wip1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwsza fota sie przyda, dzieki Leander.

 

A co do miesni skosnych na dole. Ciezko cokolwiek ustalic. Moze tam byc gladko a moze byc kilka mniejszych fald. Przeroznie na zdjeciach mieli ta partie wytrenowana. Nie mniej cos tam pewnie namieszam, zeby nie wygladalo to jak jeden podlozny miesien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy z anatomią:

 

1. Klatka. Kierunek włókien: anafigfront001ou6.jpg

2. Bicepsy są, że sie tak wyrażę bardziej po wewnętrznej stronie ramienia lub jak kto woli tricepsy dominują po bokach, patrząc od frontu. 027mz1.jpg

3. zębaty przedni jest ustawiony pod kątem do mięsni skośnych brzucha i stanowią punkt wyjścia dla najszerszego: 079rc3.jpg

4. kark i głowa zbyt dominują na resztą ale można to wpisac a granice pewnych ram proporcji.

5. Cały obszar brzucha troche kupy się nie trzyma

 

Plecy:

0360pi1.jpg

 

0930zj2.jpg

 

I to tyle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano okaleczeni.

 

Gordy, full service widze z obrazkami i wogule ;).Odrazu na przyszlosc sobie zapisze bo dobre zdjecia sa. Wiekszosc fotek kulturystow to jeden wielki pasztet w zaleznosci od tego jak sie wygna gdzie trudno cokolwiek wylapac.

 

Wczoraj machnalem plecy i buty. Dokoncze dzisiaj i poprawki naniose. Szkoda tylko, ze znowu spalem 5 godzin. Notoryczne problemy ze snem. A mialo byc tak pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tutaj kolejny apdejt. Narazie podarowalem sobie detale rak i twarzy bo mi poly brakuje. A nie chce wskakiwac na 3,8 miliona bo mi potem przy zapisywaniu zabraknie miejsca na dysku. A ja mam nawyk zapisywania co 5 minut na nowym pliku zawsze, wiec te kilka giga wolnego szybko schodzi.

 

Pierw zrobie spodnie i buty a potem wroce do koncowych detali.

 

Czlowiek kupowal dyski 160 giga myslac, ze mu starczy ;). Ale to juz normalka.

paker_wip2.jpg

paker_wip3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobilem buty.

 

Moglem sobie wymodelowac ta podeszwe na poligonach jednak. Zaoszczedzilo by mi to masy wygladzania ;).

 

A sznurowki to byl koszmar. Pierw probowalem zrobic podstawe na Zspheres. Szkoda slow.

 

Potem probowalem mesh extraction, ale oczywiscie wychodzil caly poszarpany. A miala byc tak pieknie, jak w filmach.

 

Na koncu postanowilem zimportowac nowa siatke i dodac do modelu. Ale oczywiscie Z3 nie zachowuje skali obiektu no bo i po co. Wiec skalowac recznie to musialem. Szkoda slow.

 

No ale zrobione to najwazniejsze.

paker_wip4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, pamietam. Detal dloni, paznokcie chociazby. Twarz. Faktura skory i zyly. Tego jeszcze brakuje. Ale dopiero pod koniec jak mu majty wymodeluje.

 

Swoja droga zastanawiam sie, czy zostawic kolesia lysego, czy dac mu fryz zaczesany do tylu. Ale to bedzie juz powtorka z rozrywki. Moze chuste na glowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechales z koksem :) Niepodobaja mi sie tylko 2 rzeczy - bruzdy na palcach (zewnetrzna czesc) oraz miejsce miedzy kciukiem a wskazujacym. Wewnatrz dlon wyglada b fajnie ale na zewnatrz jakas taka niedopracowana w porownaniu z reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze. Na zbrushcentral tez ludzie sie dziwili jaki sprzet. Nic nadzwyczajnego. Dwurdzeniowy procek Amd 3800x2 podkrecont do 2,5ghz i 4 giga ramu na Xp64. Naprawde zadnego problemu przy tym. Oczywiscie jest to w kilku subtoolach dla wlasnej wygody. Najwiecej ma cialo, bodajze 4 miliony. Jak by to byl jeden zbity model to pewnie by nie bylo tak rozowo. Cochiaz z testow widzialem ze 8 milionow w jednym obiekcie bez problemu dzialalo. Wiecej nie probowalem.

 

A teraz miec tak 4 procki po 4 rdzenie + 16 giga ramu i mozna w porach na skorze budowac mini cywilizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nieźle :) Tylko żylasty chyba trochę za bardzo ;) :P

Będzie jakaś teksturka?? Respect z mojej strony!

 

_Cookiez_ > CO kto lubi... ale widzę, że na tym forum znajdziesz wielu przyjaciół, prawda Master?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności