Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Katedra w Czestochowie ()


pionix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnia aktualizacja przed teksturowaniem.

Pozostało jeszcze kilka detalików ale to już dorobię przy teksturowaniu.

Poszukuję tekstury blachy miedzianej (zielonej) na dach katedry - nie ma może ktoś czegoś ładnego na zbyciu? ;)

 

6e7cc3d6fd165abd.jpg

 

01c83cf6188eab0a.jpg

 

0ee1fafce34243de.jpg

 

33a094ea3c837f6a.jpg

 

i nie mogłem się oprzeć pokusie :p

 

3a72ceb9a52e2d63.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, brakuje trochę brudu, i myślę że tynk odrobinę za jasny, przez to całość ma taki wyblakły wygląd.

 

wydaje mi się że dolne kamienie powinny się zaczynać równo z asfaltem, a nie tak jak teraz gdzieś pod nim.

 

tak czy owak świetnie ci idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za przychylne komentarze:)

 

Aniu - nad brudkiem pracuje bo go rzeczywiście brak, jasny tynk/kamień też jaszcze wymaga poprawek chociaż po odnowieniu wygląda właśnie jakoś tak "biało" przykład:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3a2edef234a2076c

 

Co się tyczy kamienia na dole to katedra docelowo będzie "włożona" w teren ze spadkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie, że się podoba :)

co do dirta to użyłem VRayDirt miksowany z materiałem przez VRayCompTex z operatorem: Multiply

Także miałem dirta w jednym renderze. Nie chciało mi się renderować osobno samego dirta a potem komponować w Photoshopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w przybliżeniu mogę podać bo robione to było wszystko etapami. Najpierw był plac, którego tu właściwie nie prezentuje (będzie w finalnej wersji), po jakimś czasie robiłem katedrę też z przerwami bo termin nie gonił a i inne roboty miałem. Katedrę z placem już zleceniodawcy oddałem i dopieszczam ją tylko dla siebie w celu podciągnięcia skilla w niektórych aspektach - zwłaszcza teksturowanie. Są też plany stworzenia animacji prezentującej cały projekt - ale to jak już UE sypnie groszem ;)

Także jak się podliczy łączny czas poświęcony temu projektowi to ze dwa miesiące się uzbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności