Skocz do zawartości

wiedźmin ogólnie


3grosze

Rekomendowane odpowiedzi

he ho

wie ktoś ile kosztuje gra wiedźmin w empiku ?

na necie pisze, ze rynkowa to 99 a u nich 79 zł

tylko, że to chodzi o wysyłkę

a z tego co wiem to róznie bywa i czasem właśnie wysłyka jest tańsza

reasumując wybieram się do empiku ino nie wiem czy mnie nie dowalą 99 zł

jak tak to se z neta zamówię z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no właśnie tweety nie chce mi się dymać do empiku i sprawdzić że jest po 99 zł

jak na allegro jest po 75 nawet

propo netu to pisało że 79 zł w empiku ale w przesyłce

i nie wiem czy te 99 zł co pisali to dla ludka z ulicy czy cenna w innych sklepach

ps. nie pije żadnego mleka, kefirków i maślaneczek :]

o telefonie nie pomyślałem ;-)

 

Muzzy to jest myśl ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit, tylko ja przepłaciłem... Ale i tak warto, Ja bym za niektóre teksty oskara dał,

 

scena z wiedźminem w pierdlu, sąd nad abigale(jak wybierzesz "To wy jesteście winni") genialne teksty i aluzje co chwile lecą. albo "prawie udało im się dostać do laboratorium, prawie ukradli sprzęt kalksteina prawie... robi wielką różnice":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat ale ciekaw jestem jak będzie z tłumaczeniem piractwa w przypadku tej gry. Wiedźmin było nie było nietani (nie, nie narzekam, cena normalna a nawet niższa niż norma) więc znajdzie się pewnie wielu "biednych" co spiracą "bo soft powinien być tańszy". Argument ciągle aktualny ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ponizej 100 zeta imo strzał w 10 ... byłem przekonany ze krzykna 159 zeta ;), ale posuniecie za 79 zetkami naprawde spoko, imo oplaca sie :)

 

btw. ktos sprawdzał na jak słabym sprzecie gierka chodzi w miare ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt: Athlon 64 3200+ 2Ghz, 1,5 Gb Ram, X800GT. Ustawienia tekstur na średnie, AA na 2x, anizotropowe na 8x i wszystko ładnie chodzi.

A gierka faktycznie świetna, cały dzień mi przy niej wczoraj zleciał. A co do tego co pisał Klicek, też myślałem, że krzykną z 120 zł, a tu proszę 79,99 [u mnie Carrefour]. Czyli pozytywne zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi :-)

u mnie koszłotał w końcu 89.90.. cóż... nie mogłęm się powstrzymać ;-)

 

u mnie gra chodzi tak średnio

nie wiem czy nie przez proca, bo już troche ma

 

RK - tłumaczenie piractwa będzie takie jak zawsze ;-)

bdw. nie tak łatwo jest ruszyć tą grę piracką, przynajmniej mi się nie udało, choć też jakoś specjalnie dużo czasu nie poświęciłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś koło 75 zyla w Auchan Piaseczno :D

 

Wiedźmin tani jak barszcz, chciałem najpierw demo obczaić zanim kupię grę, ale jak zobaczyłem cenę to już się nie zastanawiałem :) Przyznaję że niewiele mam oryginałów, ale powoli zmieniam złe nawyki - jednak co oryginalne pudełko to oryginalne pudełko, oryginały mają swój klimat i gierka na zawsze zajmuje honorowe miejsce na półce, zawsze można do niej wrócić. Tymczasem pirata kasujesz z dysku i pa.

 

Ceny za nowe gierki imo powinny trzymać się poziomu 60 - 80 zyla, to by wystarczyło żeby mocno ograniczyć nielegale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

imho obecna cena, jak dla mnie, jest świetnie dobrana :)

A tak a'propo - ni wiecie czy jest w necie coś w stylu tego typu badań marketingowych?? Tzn. chodzi mi o jakąś krzywą, gdzie na jednej osi jest cna, a na drugij liczbą osób deklarujących chęć kupienia? To mogłoby być interesujące, bo jestem ciekawy, czy gdyby gra kosztowała 2x tyle to czy bardziej by się to opłacało wydawcy, czy mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki łans egen wszystkim za odpowiedzi

pozwolilem sobie zmienić temat wątku na ogólnie wiedźminowski

jakby ktoś miał pytania czy uwagi odnośnie gry

 

ja od siebie dodam, że mnie wysło konkretnie i nie pamiętam żebym ostatnio miał takie wrażenia z gry,

wielki szacun dla ludków, którzy wydziergali tą pozycję

 

z uwag, które wiadomo, zawsze będą

to mam jedną i zapytanie automatycznie: czy ktoś ma jakiś sposób na pryzspieszenie sejwowania? bo jak narazie to jedna z najwięksyzch bolączek

 

i minus jeszcze z mojej strony to żarcie - niby jest, ale tak na prawdę zupełnie niepotrzebne i tylko zajmujące miejsce w "plecaku" - no chyba, że jeszcze nie doszedłem do czegoś

 

ale ogólnie gra kicks ass :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozmawiałem ze znajomym z dawnej pracy, Szwedem. Nigdy nie skalał się oryginałem a w Wiedźmina grał (chwalił i mówił że znajomi też chwalą) więc chyba już scrackowano i musi być powszechnie dostępna w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję że niewiele mam oryginałów, ale powoli zmieniam złe nawyki

 

hehe pewnie przeszedłeś na jasną strone mocy gdy zacząłeś pracować w tej branży ;) przynajmniej w moim przypadku tak to wyglądało. wiedzmina nie mam bo mi i tak nie zadziała, ale jak wymienię grafe to oczywiście kupię bez wahania, bo faktycznie cena jest baaardzo w pożądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany! Wreszcie jakieś aktualne forum, do tej pory trafiałem na takie, gdzie ostatnie posty datowane były na rok 2003. Co to ja chciałem... Aha, chodzi mi o jedną kwestię. Mam najnowszą odsłonę Hitmana i powiedzcie mi jedną rzecz, jak to jest z misją "A New Life" na poziomie "Pro"? Przebieram się za klowna, wcześniej pozbywam się broni, daję się przeszukać gorylowi z FBI, ten mówi, że jestem czysty i gestem zaprasza mnie do środka, po czym gdy wchodze do budynku, wyciąga spluwę i strzela mi w plecy! Mam więc pytanie, czy jest to wina ewentualnego wadliwego kodu gry? Czy też tą misję na poziomie "Professional" da się przejść jedynie będąc kompletnie niezauważonym? A jeżeli tak to ciekaw jestem czy ktoś z was tej sztuki dokonał? Pozdrawiam serdecznie. Agatos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany! Wreszcie jakieś aktualne forum, do tej pory trafiałem na takie, gdzie ostatnie posty datowane były na rok 2003. Co to ja chciałem... Aha, chodzi mi o jedną kwestię. Mam najnowszą odsłonę Hitmana i powiedzcie mi jedną rzecz, jak to jest z misją "A New Life" na poziomie "Pro"? Przebieram się za klowna, wcześniej pozbywam się broni, daję się przeszukać gorylowi z FBI, ten mówi, że jestem czysty i gestem zaprasza mnie do środka, po czym gdy wchodze do budynku, wyciąga spluwę i strzela mi w plecy! Mam więc pytanie, czy jest to wina ewentualnego wadliwego kodu gry? Czy też tą misję na poziomie "Professional" da się przejść jedynie będąc kompletnie niezauważonym? A jeżeli tak to ciekaw jestem czy ktoś z was tej sztuki dokonał? Pozdrawiam serdecznie. Agatos

 

To dlatego że w stroju clowna zapomniałeś założyć świecącego czerwonego nosa i goryl z FBI przejrzał twoje niecne zamiary. Ale jest wyjście z tej sytuacji - musisz prysnąć mu w twarz kwasem z kwiatka w butonierce i potem uciekać.

 

Offtop Panie Kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman:Blood Money re: Czerwony nochal nałożyłem, jedyne czego nie wypróbowałem to tego kwasu z butonierki, ale co mi z tego przyjdzie jeżeli prysnę jednemu a drugi powiadomi pozostałych i tamci i tak mnie zastrzelą. Chyba raczej zrezygnuję z Blood Money na poziomie "pro". i przejdę na "normal". Coś mi się wydaje, że "pro" jest jedynie dla jakichś manniaków, którzy nic innego nie robią tylko zasuwają w Hitmana od świtu aż do nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do cen to taki Painkiller to świetna gra była i kosztowała 20 zł a mało kto o niej wogóle słyszał :/

 

Szkoda że tak wiele zależy od reklamy, wiedźmin jest prawie wszędzie, dzięki temu ma zainteresowanie, trudno sprzedać coś bez dobrej reklamy...

 

a Painkiller wymiata, ponoć ma być kolejna odsłona... :)

 

a na wiedźmina muszę poczekać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...pochwalę sie, ze mam kolekcjonerskie wydanie, od ziomka, który robił przy Wiedżminku;) jest w nim lepsza mapka, artbook, bestiarjusz, t-sirt, oryginalny amulet (wydano tylko 3000sztuk na świat), autografy (choć głupio było dostac autograf swojego przyjaciela:D ), twarde pudełko i nakleja na samochód...

troszkę się obwiedziałam jak niektóre postacie powstawały, czy momenty w grze, czy animacje...generalnie zaskoczyła mnie nie rzadka błachość w tworzeniu, ktoś by nawet powiedział "brak profesjonalizmu", ale przecież produkt końcowy jest na prawdę na swiatowym poziomie...czego dowodem:

http://www.youtube.com/watch?v=6FhzN2RjFdo

 

a do tego, nie tylko gra, jako całość, powoli osiąga światowy sukces, ale nawet poszczególne postaci, tak jak driada, która juz dostała się do pierwszej 5-tki w rankingu lasek cg, międzynarodowego playboy'a :D :

http://playboy.com/magazine/features/video-game-blowout/video-game-girls/video-game-girls-5.html

 

 

co do sciagania-podobno w Polsce, jak na razie obyło się bez wiekszej lawiny piractwa- ludzie podchodzą do tej gierki bardzo patriotycznie i jakos wolą zapłacić (za prace Polaków, która jak się okazuje, jest na światowym poziomie), niz okradac własny naród;) I niech na razie tak będzie-80zł, to na prawdę nie za wiele...

 

ps: widzieliście teledysk reklamowy?:

najlepszy kawałek vadera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiedźmina już zdążyłem przejsc. Generalnie nie grałem nigdy w lepszą grę z tego gatunku, co prawda mało grałem ogólnie w RPGi offline'owe, ale opinie w necie są baaardzo pozytywne... niektórzy twierdzą, że bije Obliviona i Gothica na głowę. Co do sprzętu: Intel C2D E4400, 2GB ram, radosław x1950 256MB i można grac na najw. ustawieniach (ewentualnie czasem zmniejszyc). Gierkę polecam, imo najlepsza polska gra kiedykolwiek wydana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ;( no i mam zwykłego.

 

nie przejmuj się stary... podobno liczy się technika ;-)

żart ofkoz :-)

 

co do wiedźmina to nie grałem już od dawna :|

miałem pięć dni przerwy i mnie wybiło z klimatu, po tym już nie grałem :|

czasu brak, a siadać po godzinę-dwie dziennie to się mija z celem przy takiej grze imo.

ale od 15 urlop do końca miesiąca bedzie, to se powywijam szabelką ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...pochwalę sie, ze mam kolekcjonerskie wydanie, od ziomka, który robił przy Wiedżminku jest w nim lepsza mapka, artbook, bestiarjusz, t-sirt, oryginalny amulet (wydano tylko 3000sztuk na świat), autografy (choć głupio było dostac autograf swojego przyjaciela ), twarde pudełko i nakleja na samochód...

 

 

Phi, ja jako jedyny na swiecie dostalem kartke swiateczna z autografami wazniejszych tworcow ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale na ostatnim zlocie w wawce był przynajmniej jeden twórca Wiedźmina a chyba nawet więcej, tylko że jednego dobrze znałem

 

A z foruma to kilka osób coś tam dla nich spłodziło freelancersko. Nawet ja mam jakiś tam tyci udział w tym - heh, wprawdzie robótka na tydzień, ale coś tam zrobiłem ;)

 

ale szpan :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło jezu, ziomek, a myśmy razem pili piwo, boże trza było powiedziec, to bym autograf wzięła :D

 

a tak serio, serio, to wiedźmin, projekt początkowo, z założenia ze 30-osobowy, nagle zaczął sie przeradzać w istną mega produkcję, w której uczystniczyło tyle osób, że łączac ich w pary, mozna by było pewnie zbudowac ludzką arkę Noego :D

Wiele tu projektów przewalało się z Wiedźmina i w zasadzie każdy wypowiadający się w danym wątku mógł miec spory wpływ na prace, a w rezultacie ostateczny look gry...

szpanem więc miał byc zestaw, a nie znajomy z wiedźmina;)

 

ps: jeszcze nie odpaliłam:D Po raz pierwszy jakis oryginał i...czytnik się rozp... nooo rozwalił i nie czyta płyt:mad::D

ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności