Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW M3 2008-->Mr Krzysiek


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze dostalem pozwolenie od Mr to daje do galerii bo wydaje mi sie, ze jego model na to zasluguje :] Podziekowania dla Mr, ze dal mi wyrenderowac tak wypasiony model i dla braciaka ( QBY x D ) za udostepnienie foteli, kierownicy i ogolnie calego wnetrza. Wiec o modelowanie to nie do mnie ;) Szacunek za model bo ogladalem go z kazdej mozliwej strony i wiem ile musial w niego wlozyc pracy.Tyle ode mnie. Render tylu powinien sie pojawic jak uporam sie ze swoja maszyna bo cos mi zaczela stekac :/ Albo Braciak uzyczy sprzetu ;) Renderowane w v i troche Ps. Pozdrawiam.

73398376.jpg

74511172.jpg

78313433.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie taki render bardzo sie podoba. Nie znam sie na tych smrodzących pudłach na kołach, ale z tego co się orientuję, taki rendering w kategorii plakat/reklama jak dla mnie 100% profesjonalny. Właśnie bez tła. Świetnie pokazuje kształt.

Za kadr powinieneś klęczeć w kącie na grochu przez cały dzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe trafi za wami xD Ja w testowych dawalem ciemne rendery to bylo za cimno, jak dawalem na jasnym tle to za jasno :] Ja jestem zadowolony z tego co wyszlo. MOze faktycznie ciut za ciemno. Dlatego wygrzewam teraz na jasnym tle zobaczymy co z tego bedzie bo maszyna juz mi odmawia posluszenstwa i wiem ze 2gb ramu mozna sobie w buty wlozyc ;) Jak dam rade z jasnym ujeciem to zabieram sie za tyl. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hynol nie w tym problem. Chodzi o to ze mam loterie :/ jak zacznie renderowac to juz idzie. Tyle, ze zdarza sie to raz na 10 podejsc ;) Wysypuje mi sie przy przeliczaniu lc :/ Ustawieni zmienialem na min to samo. Probowalem w mniejszej rozdzialce to samo :/ Probowalem regionami to samo :/ Jedyne co moge to wywalam te czesci, ktorych nie widac i jakos daje rade :] U Qby idzie wszystko ok tylko on ma 4gb ramu a ja 2 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model wiadomo doskonały, rendery też fajne, ale czegoś mi w nich brakuje... troche mi się nie podoba materiał tylnich swiatel, jakos tak plasko... ale ogolnie dla obu panów gratulacje;)

 

czekam tylko na zasilacz nowy i sam sie biore za render tego modelu... wkoncu:D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo moglbym zrobic 7523657851237512735 roznych wersji i tak bym nie trafil do wszystkich :] Znaczek bmw wiem ale juz nie dotykam tego ;) Za duzo przy tym sie juz nameczylem mi wystarczy ;) Tak jak pisalem ja jestem zadowolony z efektu i mi to wystarcza. Hk czekam z niecierpliwoscia :D Ogolnie dzia za wszystkie komenty dotyczace renderu(a?). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosiek co do znaczka moja wina zrobiłem takiego jak był na printach, jak ja sam kiedyś będę renderował to autko to poprawie napewno,

Homa co do modelu kiedyś tam poprawie ale póki nie mam na czym go rendzić to brakuje motywacji, napewno dojdzie wnętrze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności