Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Ferrari F355


bartq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za komentarze [piwo] A wiec tak: rzeczywiscie w niektorych miejscach widac zbyt niski aa, teraz juz wiem dlaczego tak szybko sie renderowalo :D Otwieranych swiatel nie robilem bo f355 wyglada z nimi nieladnie... Nad otoczeniem pracuje ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie. Lakier... hmm, pralem w zwyklym proszku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale mi się podoba. Świetnie!! Nie wiem dlaczego niektórzy się czepiają wnętrza. Moim zdaniem jak najbardziej pasuje do reszty. Ale ten lakier to żeczywiście mógłby mieć jakiś ciekawszy kolor. Taki bardziej \"żywy\". Ogólne super!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się ludziska wnętrza uczepili :D mi się bardzo podoba modelling, zarówno wnętrza jak i \"zewnętrza\", tylko ten lakier... nie rozjaśniaj go aż tak w PSie :) no i daj jakieś zbliżenie na wnetrze, co by ludzie zobaczyli twoją pracę :)

trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawcie starego mastaha w spokoju ;d

 

dobrze zrobil i jeszcze czekam az skonczy bika

 

(to on mne wszystkiego nauczyl w maxie i dzieki niemu umiem to co umiem - extrude i mesh smoooth )

 

a podoba mi sie to autko , nawet bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ale mam wrażenie, że całość troche za jasna (cale zcjecie) i kolorki wyblakłe to napewno nie wina mojego monitora niestety ;) Ale to już drobna kosmetyka, model jest wypasik i wybór samochodu tez dobry ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne autko, bardziej \"zywy\" lakier by sie przydal

kierownica mi sie za mala wydaje i fotel kierowcy za bardzo odsuniety do tylu (kierowca musialby miec bardzo dlugie rece zeby moc kierowac)

ale ogolnie to robi wrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze.

Chyba jednak wyrenderuje go jeszcze raz bo jak teraz popatrzylem na rendery to az sie zdziwilem dlaczego taki bialy:D Zreszta juz mam troszke wiecej wprawy w renderowaniu wiec powinno byc ok :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie felgi, jakie lusterka... praca jest wypas!!! Ludzie przestańcie już z tym kolorem... dajcie koledze zrobić nowy render...ja poproszę żółty.... bo czerwony za bardzo objechany...To chyba wszystko.

Pozdrawiam,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności