Skocz do zawartości

Scena 3D: Miasto


Ebor

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

 

Zdaje sobie sprawe ze juz nudze z moim projektem :P ale teraz mam cos jakby z innej beczki.. To tez do mojego projektu MIASTO. Jest to klatka wewnatrz ktorej bedzie to miasto :)

 

Moj stary komputer juz sobie z tym prawie nie radzi moze pomocny bylby tu rendering sieciowy. Jesli macie jakies dobre linki na ten temat to prosze o wrzucenie.

 

pozdro

 

klatka5ng.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do renderingu sieciowego to w dzialach na dole forum ostatnio cos bylo poruszane :)

 

Ebor: ty sie czaisz jak sep nad tym forum zeby co jakis (dlugi) czas wrzucic swietny render na temat twojego projektu. Wszystko jest coraz ladniejsze. Pamietam jeszcze jak zaczynales :) Pozdrawiam i czekam na wiecej (za 2 miesiace:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy : ze wstydem musze stwierdzić, że masz racje :) czaje sie jak sępi zanim zamieszcze cos nowego. dzieki za ocene :)

 

Tak wlasnie patrze na te rendery u szwagra :P który ma plaski monitor samsung SyncMaster 710T.. i tu wszystko wygląda inaczej - jasniej.. Nie wiem juz jakiemu monitorowi wierzyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no.... Muszę Ci przyznać, że twój projekt wychodzi Ci bardzo dobrze...I trzymam za Ciebie kciuki!!! A co do monitora to wierz swojemu, bo taki najelpszy i dawaj rendery bo nie mogę się już doczekać końca tego projektu!!! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety muszę stwierdzić, że niepodoba mi się to (klatka).... w pracy powinno się spojrzeć i o! - wiem co to jest. a ty niewiadomo co to. ale jak się uważnie przeczyta co napisałeś ( nie lubię tego robic ) to widzę w tym ciekawą pracę, pozdrawiam i życzę abyś skończył pracę

 

ps. reszta jest ok;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zainteresowanie i za komentarze :) niedlugo znowu cos tu wrzuce bo prace trwają :D

 

hkropinski - to dobrze, ze odrazu nie wiadomo co to jest. Ta klatka bedzie pomalu nakladala sie nad tym miastem. Ona nie moze miec okreslonej materii, musi byc jakby stworzona przez wyobraznie nie przez nature czy czlowieka :)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dopiero teraz zobaczylem ze Jonasz_Real pod koniec 2006 roku dopisal tu cos jeszcze :D ... Koncze go , siedze nad nim ciagle :)

 

Im dalej w las tym wiecej drzew ale skoncze go juz jestem blisko konca niz poczatku i wydaje mi sie ze teraz wszystko wyglada lepiej niz to co tu zamieszczalem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebor: lata mijaja a ja pamietam. Dawaj co masz nowego.

 

Jedynym usprawiedliwieniem na niedokonczenie tej pracy to to ze mogles umrzec. Ale widze ze byles w tym miesiacu na forum.

UPDATE!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umarł tylko grzecznie czeka na swój czas a ja sam nie zaglądałem tutaj do siebie długo i nie zauważyłem nowych postów z lipca :P

oto dowód że projekt i ja żyjemy :)

 

CAGE_01.jpg

CAGE_02.jpg

CAGE_03.jpg

 

Sorry za tasiemca;)

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

 

Przyznam,ze mnie zatkalo. REWELACJA!! Kliknalem i nie spodziewalem sie czegos takiego :) Bardzo ciekawie zrobione i wystylizowane. Nie moge sie doczekac calosci.

 

Pozdrawiam

 

xaoo

 

P.S.

 

Liczysz ile juz pracujesz nad tym filmem? Dlubiesz przy nim w wolnych chwilach, czy to jest jakis projekt koncowy? Mam nadzieje,ze nie sprawi CI problemu tymi pytaniami. Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xaoo Ile czasu nad nim pracuje ? wystarczy przejsc do pierwszego postu wtedy kiedy go założyłem a było to w 2003 roku :) Szczerze to wtedy nie do końca jeszcze umiałem teksturować :) Ten projekt powstaje w wolnych chwilach poza studiami itp..

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,ze od 2003 roku to ja wiem :) Widzialem tez opis na Twojej stronie. Jesli moge to jeszcze jedno pytanie. Ile masz tych wolnych chwil? Choc jakby tak dobrze policzyc to od 2003 to sie ich troche uzbieralo :D Ja zycze dalszej wytrwalosci w pracach no i czekam na wiecej.

 

Pozdrawiam

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wohohooo.. myślałem, że projekt dawno umarł :) Ciekawe jakie będą efekty po tylu latach :) Na stillach zapowiada się klimatycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności