Skocz do zawartości

Golden Gallery Award: Piękna i Bestia "Porwanie"


Rekomendowane odpowiedzi

nie chciałem urazić żadnego 3Deowca, tak mi się napisało ;)

Posadzka będzie kamienna, więc jeszcze zabawa z teksturą przede mną. Między nogami będzie im się jeszcze plątał przewrócony stojak z pochodnią (źródło światła) i w kierunku widza chcę jeszcze rozsypać żarzące się węgielki żeby zwiększyć wrażenie przestrzenności i połączyć jakoś plan pierwszy z głównym.

A zapierdzielam bo mam jeszcze czas i energię. Ale zaraz mi się skończy pewnie jedno i drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

postaci sa kozackie ale cos z tym tlem niefajnego sie dzieje nie wiem co ale na moje oko to lekki balagan sie robi w tej pracy i jeszcze jedna rzecz mi nie specjalnie pasuje to ze wszystko robisz z podobnym wyczuleniem detalu. pozatym idziesz jak burza jestes moim faworytem jak narazie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bałagan - niestety muszę się zgodzić. Ale w znaczniej mierze tło będzie jeszcze zacienione oraz chyba zagęszczę parę. Na razie po prostu prezentuję bryłę tego sprzętu. Rury dałem, żeby zwiększyć trójwymiarowość, ale nie jestem ich pewny. Poczekam na komentarze w tej kwestii. A poziom detali przyjąłem wysoki i równomierny bo jeszcze tak nie rysowałem i chciałem zobaczyć co mi z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery postacie na środku superancko. Tego świniucha najbliżej pewnie dopracujesz. Klatka nie wygląda na okrągłą (a pewnie powinna) i nie do końca dobrze jest z jej perspektywą. Zarysowane tło moją zdanią za jasne. Rury chyba jednak nie są git a na pewno ich perspektywa. Nie właziłbym też z niczym takim jak ta rura na twarz czarnoksięznika, niechże ma trochę powietrza do oddychania.

 

Świetnie stylistycznie i dowcipne. Ja tak nie potrafię :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak proste tło wymodelować w 3d a potem podpicować w PSP? ;)

 

ja bym pomyślał nad jakimiś lochami a'la Piranesi http://images.google.pl/images?hs=wlj&hl=pl&c2coff=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official_s&q=Piranesi&btnG=Szukaj&lr=&sa=N&tab=wi

jako tło, pomysł z mechaniczną świnią też był fajny. To tło jest jakieś takie nijakie i nie wiadomo jak je sobie tłumaczyć.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana tła i pierwszego planu. W pierwszym obrazku łuk na pierwszym planie z prawej nachyla się w naszą stronę a w drugim obrazku nachyla się w głąb. Tło nadal nie jest takie jakie chciałbym widzieć, jest regularne i mało odjechane. Muszę poczekać na coś w rodzaju weny, żeby zrobić coś naprawdę fajnego. Co myślicie o tych dwóch pomysłach na łuk na pierwszym planie? Ja osobiście skłaniam się do wersji otwartej bez łuku z lewej strony. No i świnior z przodu będzie musiał być przerysowany, żeby dopasować się do nowej geometrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardziej podoba się opcja z tym łukiem z przodu choć teraz jest za blisko czarownika, trochę dalej i według mnie byłby ok.

Tło bardzo fajnie samo w sobie malowane ale jego perspektywa nie do końca pasuje do sceny na pierwszym planie. Według mnie budynki w tle są widziane za bardzo "od dołu". Chyba, że tam gdzie kończy się podłoga jest przepaść, a budynki są osadzona znacznie niżej. Wtedy jednak trzeba by ciekawiej zrobić krawędź podłogi, bo taka prosta krecha nie wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie rewelacja. świetnie "wyczyszczony" wręcz sterylny malunek.

To do czego mógłbym się przyczepić to światło, nie mam pojęcia skąd tam jest gdzie jest. Druga sprawa to klatka, nie jest specjalnie okrągła, zamiast elips wyszły "rybki" i ten element wyraźnie odstaje od pięknej reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkaszpir: światło pochodzi od przewróconej pochodni, której jeszcze nie zmalowałem. Nad poprawieniem klatki właśnie się zastanawiam, ale mnie to szczególnie nie razi - leniwy się robię :)

AGmakonts: Oświetlenie postaci będzie jeszcze korygowane zwłaszcza w kwestii niebieskiego światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakbys zrobil balustrade to by bylo czytelniejsze ze tam jest przepasc.tylko nie wiem czy ta klatka jest nad podlaga czy nad przepascia.jak nad podloga to balustrada by nie przeszkadzala.a jak nad przepascia to bym uciol balustrade w miescu gdzie jest klatka i dal przy niej jakas dzwignie do opuszczania klatki w przepasc.swiatlo jest super.kontrast planow bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek świetny. Widać, że sporo czasu poświęciłeś na dopieszczenie go. Fajne światło-szczególnie na złym "czarowniku". Praca wsumie trochę sterylna i niewidzę związku merytorycznego specjlnie z tematem, ale jak już powiedziałem obrazek fajny. Jak tam z tyłu miała być przepaść-to jest baaardzo słabo widoczna-skróć kamienną podłogę-może coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne kolory.Technicznie to chyba najlepiej wykonana pracka jak dotąd(pomijając te robione w 3d).Może sam klimat obrazka nie podejdzie, ale pełen profesionalizm wykonania będzie go bronić...Brawo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to już chyba wszystko co chciałem narysować. Może pojawią się jeszcze jakieś drobne poprawki. Dzięki wszystkim za rady. Jestem usatysfakcjonowany rezultatem. Cieszę się, że brałem udział w bitwie i niezależnie od wyniku zyskałem fajny obrazek.

piekna11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak 3D... shock! przebuduj swoje Portofolio! Bo z takimi prackami jakie pokazujesz ostatnio masz duze szanse na dobra prace... :P

 

Co do sliny, to moglbys ja troche dopracowac :P.. pracka w kazdym calu jest mega detal, tylko slina nie :P...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna robota , zarówno kompozycja jak i kolorki super, bardzo ładnie oswietlone :-) sie mnie podoba ^_^ , jakbys chciał jeszcze troszkę pomęczyć tę prackę to proponuję poprawić rękaw u czarodzieja (taki płaski trochę ze względu na to ze nie widać wlotu rękawa) , wmieszałbym też jakąś teksturkę w ten niebieski drugi plan (imho za czysto tam z tyłu, przydałoby się troszkę szumu), ale to już detale ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna ilustracja. Do rękawa również się przychylam ;) a od siebie dorzucę jeszcze kolczugę świnki na pierwszym planie... No i jeszcze kopniak "Pięknej" - mało dynamiczny, wręcz statyczny. Powodzenia w Bitwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności