Skocz do zawartości

Teczka: Thirdeye II


thirdeye

Rekomendowane odpowiedzi

z kronikarskiego obowiazku odkopuję wątek i wrzucam troche rzeczy. Glownie staroci, ktore od niedawna moge pokazac. Jakos ostatnio nie udzielam sie za bardzo na forach, blog tez porasta mech ( i plesn :P ) czesciej jesli juz chce sie czyms pochwalic to wrzucam to na "fanpage'a" na FB, ktory tez sluzy mi jako blog ze szkicami itd - https://www.facebook.com/thirdeyeartpage .

 

Na poczatek, troche wiekowych rzeczy ze Snajpera 2 (robilem to w 2010)

 

thirdeyeart_pl_env_main%20base.jpg

 

thirdeyeart_pl_env_bio.jpg

 

thirdeyeart_pl_env_containter.jpg

 

thirdeyeart_pl_props1.jpg

 

thirdeyeart_pl_env_church.jpg

 

 

Jakies pojedyncze strzaly z Dead Island : Riptide. Tak wyszlo, ze dolaczylem do teamu kiedy juz spora czesc gry byla gotowa, wiec poza ogromna iloscia szkicow i szybkich podmalowek (ktorych nie ma sensu pokazywac), udalo mi sie zrobic tylko pare artow, ktore nie ssą po calosci :P

 

thirdeyeart_pl_riptide_enviro1.jpg

 

thirdeyeart_pl_riptide_enviro2.jpg

 

 

Bronie i craft'y.

 

thirdeyeart_pl_riptide_weapons1.jpg

 

thirdeyeart_pl_riptide_weapons2.jpg

 

 

Kilka z 20 postaci do bestiariusza, ktore robilem w mega pospiechu pod koniec projektu, na modelach z gry.

 

thirdeyeart_pl_riptide_bestiary.jpg

 

 

Pare szkicow prywatnych :

 

1000217_207241666100937_1276263971_n.jpg

 

65686_174662232692214_805841205_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Dzieki! Nie wiem jeszcze na ile to bedzie prawilne "odkopanie teczuni" ale postaram sie czasem cos podrzucic 🙂

 

13 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Masz pan jakiś tutorial o tym skąd wziąć ten wolny czas?

Wiesz to jest bardziej "wolny czas" niz wolny czas! 😉 Wszystko ukradzione gdzies kosztem czegos innego, raz obetne sobie godzine snu, raz zrobie dziesieciominutową rozgrzewke przed spotkaniem i tak sie sklada ziarnko do ziarnka. Pracka powstaje w ten sposob co prawda z pol roku ale chyba nie potrafie calkiem zrezygnowac z personali 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

24 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

Mam nadzieję, że będziesz wrzucał ile wlezie, zawsze się fajnie patrzy na Twoje potworki i nie tylko potworki.

Dzieki! 🙂

---

To od razu dorzuce, bo nie zmiescilo sie w pierwszym poscie 🙂

Niezbyt czesto zdarza mi sie zrobic czysty linework zanim zaczne maziac w kolorze to dorzuce jeszcze to...

Collective07g.jpg

Oraz pierwszy color pass. Pierwotnie mial miec bardziej skorzasto zombiakowy charakter, z kolcami i popalonymi konczynami itp ale i ta poza i charakter troche wyewoluowały w trakcie pracy 🙂

Collective02.jpg

Edytowane przez thirdeye
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności