Skocz do zawartości

Meeting Gliwice 2008, ZAKONCZONY !!! ZDJECIA


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja sie nie rejestruje - Klicus masz moj number, jak bedziesz gdzies w knajpie - to dzwon i obgadamy wszystko (= flaszka ;] ) (chodz tu w gliwicach ciezko o jakis duzy w miare wporzadku klubik :PP)

 

 

btw. jak ktos nie bedzie mial gdzie spac - jest zawsze pewna opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś przyjedzie nie rejestrując się wcześniej, to chyba nic wielkiego się nie stanie, ale możecie wcześniej dać znać, że będziecie. Łatwiej będzie wszystko ustalić szczegółowo, znając przybliżoną ilość uczestników. Rejestracja jest potrzebna głównie do zaklepania noclegu - kilkakrotnie była o tym mowa. Nie wiem co strasznego widzicie w rejestracji, przecież organizatorzy nie wykorzystają (mam nadzieję ;) ) naszych danych osobowych do własnych, niecnych celów. Ja się zarejestrowałem i nie dostałem jeszcze nic z FreeLotto etc. ;) A jeśli ktoś się ukrywa przed FBI, CIA, WKU, ZHP, ITP, to może po prostu napisać, żeby nie robić problemów organizacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- AGmakonts

 

- chveti

 

- Niczu

 

- ravena

 

- piksar

 

- knysha

 

- johny

 

- Lis

 

- Tomuś

 

- Sebastian Ozga

 

- Mort

 

- zelvaBoi

 

- Roksana Wychadańczuk

 

- Marta Huszcza

 

- Ania

 

- Valery

 

- tweety

 

- Sadowski25

 

- ofca

 

- krzyhhh

 

- Ardeni

 

- Klicek

- kliment_woroszyłow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo...przez moment pomyslalem sobie "znowu mnie cos fajnego ominie" a tu patrze ze kwiecien ! czyli mam jeszcze troche czasu zeby spakowac gnaty (mozna przywiesc wlasne MG-42? ) , w Gliwicach nie mieszkam juz od ponad roku ale mam rzut beretem z krakowa (mocny rzut) ... chyba nie musze mowic ze skusiliscie mnie tym paintballem ,czlowiek siedzi caly czas przy tym COD ...aj min w robocie i chetnie bym te kosci w koncu rozruszal.

 

Mam pytanie odnosnie noclegow -jak to wyglada z higienicznego punktu widzenia? -czy kobieta w 5 miesiacu ciazy da rade przespac tam jedna noc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności