Skocz do zawartości

Modele 3D: klicek do0dling


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny model. Mam tylko 2 "ale": ubranie troche przekombinowane, zwlaszcza rekawy.

Tych dwoch ostrych zmarszczek nad nosem w koncepcie nie ma i moim zdaniem do modelu one srednio pasują.

Skonczona praca to chyba nie jest wiec o renderingu i takich tam sie nie wypowiadam. Ale jesli chodzi o model to bardzo mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie renderingu, to ja nawet do prezentacji modelu zlikwidowałbym ten banding. Skóra jest trochę za bardzo gumowa, przypomina smoczek taki do ssania;). To goły materiał misss fast skin? Przydałoby się zmixowac go z czymś trochę bardziej matowym może?

Na koncepcie on ma czerwony, błyszczący nos świadczący o przepiciu, ale tylko nos, bo zauważ że broda już trochę mniej mu się świeci. Ale to drobiazgi, bo przede wszystkim zbyt silny jest scattering.

Z oczywistości to jeszcze światło przepala mu lewą stronę.

W oku trochę za dużo sie dzieje, tęczówka jest zbyt duża (na koncepcie jest mniejsza) i powoduje wrażenie bałaganu połączona z dużymi odbiciami.

I jeszcze przesadziłeś z glowem na tabliczce:).

 

Tak w ogóle to czyj to koncept? Fajny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sam nie wiem czyj to koncept byl :) i jest faktycznie mega fajny :) spoko dzieki za rady :)

 

znowu troszke przysiadlem w wolnej chwili i tak oto powstalo to cos w zasadzie mega speed, lacznie max 4 godzinki pracy, chociaz moge sie mylic bo to byl stosun przerywany ;)

 

a i kolory moga walic po oczach, na 2ch monitorach jest roznie wiec juz sam nie wiem, a i sorry za zwalone aa, nie wiem czemu nie moge sobie z tym poradzic, moze ktos z was wie jak ustawic mentalowskie aa tak zeby pozniej w fotoshopie jak sie wycina alpha nie bylo zabkowania ?:) bo musialem sie bawic na okolo i w pewnym momencie dalem se siana

wpupe_f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z krawędziami to można je przemultiplkować przez alfę (niestety ale nic mi nie wiadomo żeby photoshop miał opcję premultiply – trzeba na piechotę). Mały pliczek (cs3):

http://www.sendspace.com/file/oh2py4

 

P.s do pełni szczęścia przydałoby się kilka razy przemultiplkować i rozmyć krawędź obiektu (żeby dodać pseudo aa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem jak sie bedziez za cos zabieral to zadzwon do mnie, tez chce to zapalic to co ty...

Chyba zamierzone to bylo ze wszystkie elementy jej buziuchny sa przesadzone? Ogromne usta, nos, oczy. Nie do konca moja estetyka ale wykonanie jak zawsze u Ciebie topnotch. Walnij sobie fronta, zasluzyles;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, to ostatnie super!

Co do poprzedniej babki to bym popracował głownie nad oczami. Powieki, zwłaszcza dolna są słabo zaznaczone, nos za duży, zbyt masywny. Usta ujdą ale to co nad ustami tam gdzie u chłopów są wąsy takie za bardzo napompowane mi się wydaje. Brwi też bym dopracował.

Może delikatniejsza broda jak ma być bardziej kobieco.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta kobieta z wyrostkami na głowie kojarzy sie z neandertalczykiem,przypomina te rekonstrukcje ludzi prechistorycznych-chyba przez masywne rysy twarzy.

Główka z rozdziawiona paszczą świetna:)

 

Pozdr:)

 

??? Chyba z Cro-Magnon jeśli już.

 

Prace bardzo fajne i ciekawe materiały - jak rzeźby w wosku. Ta ostatnia ziewa czy rodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? Chyba z Cro-Magnon jeśli już.

Ludzie z Cro Magnon nie różnili sie zbytnio od współczesnych,to byli juz w pełni wykształceni homo sapiens sapiens.Mi się kojarzy z neandertalką,oczywiście zalezy na jaka rekonstrukcję neandertalczyka popatrzymy,zaleznie od nastawienia artysty wyglad neandertalczyków na rekonstrukcjach waha sie od małpoluda do prawie kompletnie ludzkiego.Nie da się określić z całkowita pewnościa jak wyglądali,tkanki miękkie się nie zachowały a na podstawie czaszki można wykonać 2 zupełnie różne rekonstrukcje twarzy.

 

Ps.Jakby ją pomalowac na brązowo to by wyszła aborygenka:D

 

 

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się nie różnili to znaczy tylko w ogólnej budowie. Mimo wszystko mieli trochę grubsze kości i byli bardziej masywni. Ta postać nie przypomina Neanderthala gdyż ma podbródek, dosyć mały nos i wykształcone czoło z niezbyt dużymi łukami brwiowymi. Rzeczywiście może wyglądać jak Aborygenka ale nos ma zbyt mało zadarty. Gdyby nie oczy to mogłaby być Indianką (amerykańską).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się nie różnili to znaczy tylko w ogólnej budowie. Mimo wszystko mieli trochę grubsze kości i byli bardziej masywni. Ta postać nie przypomina Neanderthala gdyż ma podbródek, dosyć mały nos i wykształcone czoło z niezbyt dużymi łukami brwiowymi. Rzeczywiście może wyglądać jak Aborygenka ale nos ma zbyt mało zadarty. Gdyby nie oczy to mogłaby być Indianką (amerykańską).

Mieli grubsze kości,ale także wspólcześnie mógłbys znależć bardziej masywnych ludzi o grubszych kościach którzy bez problemu mogli by dołączyc do grupy cromanionczyków.Nie mieli zadnych cech odróżniajacych ich od ludzi współczesnych po prostu byli przystosowani do swojego środowiska,póżniejsze zmiany klimatu,dobór płciowy,dieta spowodowały większe zróżnicowanie wśród współczesnych ludzi.Z podbródkiem masz racje ma zbyt wydatny jak na neandertalkę,łuki brwiowe od biedy by przeszły.Jak mówiłem są różne rekonstrukcje,też takie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no.. tym razem to się nie postarałeś men.. wiem na co Cię stać po prostu. Speed speedem, ale takie oczywiste rzeczy jak podwójny podbródek, tłuste policzki czy kulki zamiast dziur w oczodołach.. no i trochę więcej ekspresji .. jakaś mina.. a tu tylko symptomy asymetrii w postaci pryszczy. Musisz trzymać poziom men! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności