Skocz do zawartości

Modele 3D: klicek do0dling


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wszystko ładnie niby już się nakomentowali, ludzie ale pierwsze co mnie udezyło to to że babka se łeb by ukręciła. Klicek przywiąż sobie telewizor średniej wielkości do głowy to raczej nie pobiegasz podniesionym czołem. Chyba że zrobisz jej mięcho na karku jak u pit bula. :) Model gites tylko prawa fizyki nie działają. No sie czepiam

Pozdro parcuj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten typ zębaty jest nowoczesny i dlatego ma taki hełmik......... a nie wyglada.

Hindus... a ty sie gdzie podziewasz ze nie masz czy-de w zasięgu... piszesz z dorzecza amazonki?;)

Klicek- po namysle ja bym mu zmienił na taki: :D

 

Kliment no prawie, na wybrzeżu kości śłoniowej, kakao zbieram.

 

Axis Mundi przecież to postać scfi, a w takich przypadkach nie ma czegos takiego jak 'kark skręciła' ;-)

 

Klicek ta ostatnia pania naprawde spoko, ale jak już ktos wcześniej napisał oczka do poprawki, z takimi bardziej ludzkimi i tymi bajerami w postaci rogów etc mogło by dać naprawde piorunujący efekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to postać fantastyczna :D i tak rogi ma w klicka wyobraźni. O oczach nie będę mówił bo już inni powiedzieli, ale rogi mógł byś poprawić chodzi mi o te wgłębienia w nich. Są jakby przerywane jak byś robił kropki w nich, a nie linie. Chyba, że tak miało być :)

 

Pozdrawiam

Vega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki pomysl nie moj, ciagla inspiracja kolesiem Richardesm tym od q4 ma genialne schetcze takie po prostu ktore kocham calym sercem :))

 

a tutaj baza, jak wspominalem jestem bardzo z niej zadowolny, kilka razy testowalem ja przed zaczeciem zbrushowania, nie mowie ze nie ma w niej bledow, ale jest zdecydowanie ich mniej niz we wczesniejsych, co pokazuje polyqount i mozliwosc jego wykozystania :)

 

kolunio2.jpg

 

 

a tutaj bazka do sciagniecia:

http://www.bearsfromwoods.com/pub/doodles/baza.rar

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post nr 157 powala :D świetna pracka Klicku!

 

Na bazkach to ja się nie znam ale efekt końcowy jest naprawe git! Zwłaszcza zęby i język!

Wygląda jak by jeden stwór wychodził z drugiego :D - takie odsłonięte mięso na ryju!

Nowy Resident się chowa :D !!

 

Keep going dude!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ŻESZ Klicek MEGA, bardzo mi się podoba, wręcz...... ;D Jęzor najlepszy. Jak zrobiłeś ślinke ? Nie no boskie :D Brzydal puszcza nam oczko hehehehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Klicek napisał, oświetlenie i render zrobił Kreska w wolnym czasie... więc nie mylcie adresatów jak wysyłacie swoje ochy i achy :) U mnie podobnie jak u Gothama... na renderze się dość słodko zrobiło... zbyt słodko jak na takiego brzydala :D Ale rozumiem, że Krecha to tak dla frajdy trzepnął..tak czy siak zarówno model jak i kolorki pozytywnie bardzo :) Na luzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

slina jest domalowana, dlatgego widac ze jest cos nie teges :)

a tekstur nie ma (klickowi nie chcialo sie zrobic uvalek, leniwiec jeden)

tylko pare zwyklych materialow (z cellurarem na bumpie), dokladnie 3, na glowe jezyk i oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności