Skocz do zawartości

Modele 3D: klicek do0dling


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

inspirowane southparkiem? tak ostatni sypiesz modelami ze az wstyd:) Duzo dobre. usta malego jakies takie glutowate troche tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo Gombrowiczowy problem. Parafrazując:

 

„Klicer wielkim modelerem jest… Więc jak nas nie zachwyca, jak zachwyca?”

 

Otóż, muszę powiedzieć, że… nie zachwyca:/ Nie zrozum mnie źle – podług ogółu tego co się pojawia na tym forum to to jest git, ale porównując Ciebie z awardem cgtalku czy innym zbrushcentralem… not awsome enought:P

Ale nie chodzi o to, że nie dopieszczone, ale o skróty których użyłeś np. ostatnio główka: strasznie płaskie usta wygięte w prostą krzywą (:P), nos normalny symetryczny tylko przy czole move brushem przesunięty, zaznaczenie policzka tego małego czegoś z prawej strony (kurcze to jak babol wygląda, taki woooolno spływający). Oprócz tego imho bryła trochę mało przestrzenna (chodzi o bobasa, wygląda trochę jakby to relief był a nie osobna bryła). Za to bardzo mi się podoba zaznaczenie szkicowości w modelu (ba sądzę, że nawet byś mógł się posunąć dalej – ten smooth na clayu z prawej zbędny jest). Dodatkowo warto by było poświęcić kilka sekund na pozowanie – wszystko lepsze od T-pose :P Warto by było też robiąc takie składanki włożyć więcej czułości w łączenie z główną bryłą, tak by to nie był akcent ale jednolita rzeźba (np. coś jak na czole, bo nóżka aż się prosi o wrastanie w podbródek). Ale to tylko moje subiektywne opinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty Klicku, dzisiaj wtorek, do czwartku (i nowych lostów) jeszcze trochę... stożko głowy z uszami elfa, ale to Twoja interpretacja, za co respect (in da house). Materiał wyszedł bardzo ładnie (zdecydowanie lepiej działa ten mocny fioletowy). Te kłaczki imo do wymiany. Choć (koncept) mi się nie podoba to ogólnie przyjemna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JmTm00 - no plan jest zrobic remake :)

 

Jarku - hmmm cholera wie, chyba kilka godzin, bo to base raczej taki, w sumie nie wiem co to jest, bylo troche wolnego czasu w pracy to przysiadlem :)

 

lucek - nie tam na 2giej rece bedzie zaczepione dzialo :) dlatego taki kikut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro jedziesz z koksem, bardzo mi się podobają te wszystkie rzeczy co ostatnio wrzucasz, a z tej postaci kroi się kawał dobrego modelu mam nadzieje ze nie porzucisz tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności