Skocz do zawartości

mecz POLSKA-AUSTRIA - PODPISUJEMY PROTEST DO FIFA


piksar

Polska-Austria  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska-Austria



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

haha i sprawiedliwie:) a zobaczycie teraz jak nas chorwaci rozjadą - przypomnijcie sobie co bylo na wembley - przegrywali 2:1 i nie musieli wygrac bo mieli zapewniony awans a jednak wygrali i wyeliminowali anglikow, wiec Panowie i Panie... bez złudzeń proszę:)

 

a z tym sędzią to juz kompletnie nie rozumiem niektorych... przeciez gdyby nie on to zadnej bramki na mistrzostwach bysmy nie zdobyli;p bo padla z metrowego spalonego:]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha i sprawiedliwie:) a zobaczycie teraz jak nas chorwaci rozjadą - przypomnijcie sobie co bylo na wembley - przegrywali 2:1 i nie musieli wygrac bo mieli zapewniony awans a jednak wygrali i wyeliminowali anglikow, wiec Panowie i Panie... bez złudzeń proszę:)

 

a z tym sędzią to juz kompletnie nie rozumiem niektorych... przeciez gdyby nie on to zadnej bramki na mistrzostwach bysmy nie zdobyli;p bo padla z metrowego spalonego:]

 

pozdrawiam

 

A ty widze ,ze 100% patriota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha i sprawiedliwie:).......

 

..........a z tym sędzią to juz kompletnie nie rozumiem niektorych... przeciez gdyby nie on to zadnej bramki na mistrzostwach bysmy nie zdobyli;p bo padla z metrowego spalonego:]

 

pozdrawiam

 

Uczciwie mówiąc sporo w tym racji. Końcówka przykra ale spalony też był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek dobrze powiedzial, ze sedzia szukal momentu zeby oddac karnego austryjakom.

sedzia.... eeehhhhhhh....zreszta..... w pale sie to nie miesci....

a tak w ogole, to nie ma teraz mozliwosci "udowodnienia" ze karny byl podyktowany niesprawiedliwie i zmiany decyzji, czy cos??? przeciez jeden austryjak tez szarpal w tym samym momencie naszego!?!

Edytowane przez tadzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalone są cały czas...Niemcy tez mieli spalonego...ale karny to przesada...

 

moze ktos mu to w przerwie meczu wypomnial i musial chlopak dopelnic sprawiedliwosci...

 

Czynnik ludzki w ocenie gry to jedna wielka pomylka , juz dawno powinno cos z tym fantem zrobic...

 

Sylwetka sędziego Webba:

 

Howard Webb (asystenci Darren Cann i Mike Mullarkey)

kraj: Anglia

data urodzenia: 14.07.1971

miejsce urodzenia: Rotherham

wzrost/waga: 184/92

sędzia od 1989

sędzia międzynarodowy od 2005

zawód profesjonalny sędzia, policjant

języki: angielski

inne sporty: tenis

hobby: bieganie

turnieje: mistrzostwa Europy do lat 21 (2006-Portugalia)

mistrzostwa świata do lat 20 (2007-Kanada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam ale nie jako moderator tylko osoba prywatna przed braniem udziału w akcji SMS dot rozsylania wiadomości o pomocy w usunięciu sedziego nim wyjedzie z Wiednia.

Pewna osoba bywajaca na forum rozsyla taką wiadomosc przez GG.

Podpada to pod KK "podżeganie do zabójstwa" - dzisiaj wydawać się może zabawne, przestanie jak zapuka policja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha i sprawiedliwie:) a zobaczycie teraz jak nas chorwaci rozjadą - przypomnijcie sobie co bylo na wembley - przegrywali 2:1 i nie musieli wygrac bo mieli zapewniony awans a jednak wygrali i wyeliminowali anglikow, wiec Panowie i Panie... bez złudzeń proszę:)

 

a z tym sędzią to juz kompletnie nie rozumiem niektorych... przeciez gdyby nie on to zadnej bramki na mistrzostwach bysmy nie zdobyli;p bo padla z metrowego spalonego:]

 

pozdrawiam

 

Takie tam gdybanie pierdolotne, jakby nie uznał naszej bramki to śmiem twierdzić że i tak byśmy ją strzelili w drugiej połowie, imho aż tak wiele w naszej grze po strzeleniu bramki się nie zmieniło, po wyjściu na drugą połowę, owszem- gdybanie takie jak i twoje. A taką zagrywkę pod koniec nazwać sprawiedliwością nie nazwał bym obiektywizmem... Zresztą nie wiem po co ja w ogóle do ciebie coś piszę... Heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie uznał naszej bramki to śmiem twierdzić że i tak byśmy ją strzelili w drugiej połowie

 

jak juz gdybamy to pogdybam dalej - nie mozesz byc pewny ze ta bramka nie podciela skrzydel austriakom, z tego co kojarze to oni mieli miażdżaca przewage t ojak mozesz powiedziec ze i tak bysmy strzelili gola? chyba nie wnioskując ze statystyki strzalow 7:0 dla A

 

A taką zagrywkę pod koniec nazwać sprawiedliwością nie nazwał bym obiektywizmem...

nie byles tam wiec niewiesz co mogl powiedziec lewandowski sedziemu... pewnie swiiata pilkarskiego poza reprezentacją nie dostrzegasz wiec powiem ci tak... kilka lat temu kiedy byly gran derby europy carlos tez nagle obejrzal czerwona kartke, nikt nie wiedzial dlaczego... i dopiero tydzien pozniej okazalo sie ze powiedzial "ty i twoj pomocnik jestescie gó***m". wiec nie mozesz powiedziec ze kartka sie nie nalezala, za to ja spalonego widzialem:]

 

;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byles tam wiec niewiesz co mogl powiedziec lewandowski sedziemu... pewnie swiiata pilkarskiego poza reprezentacją nie dostrzegasz wiec powiem ci tak... kilka lat temu kiedy byly gran derby europy carlos tez nagle obejrzal czerwona kartke, nikt nie wiedzial dlaczego... i dopiero tydzien pozniej okazalo sie ze powiedzial "ty i twoj pomocnik jestescie gó***m". wiec nie mozesz powiedziec ze kartka sie nie nalezala, za to ja spalonego widzialem:]

 

;*

 

Heh, po takiej wypowiedzi mogę doradzić tylko jedno: Weź się prześpij, miotasz się (super wtręciki :*), oceniasz (a nie masz ku temu podstaw) i czemu to ma służyć? :)

 

Mój ty miszczuniu :* :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panie Gotham - niewiem czy już się otrząsnales z %% ale chyba nie zdajesz sobie sprawy co piszesz:) nie mam zamiaru sie klucic, ale stwierdzę, ze nic nie oceniam, tylko wyrazam swoje zdanie na temat meczu, sedziego, reprezentacji. skonczmy

 

;*Mój ty miszczuniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panie Gotham - niewiem czy już się otrząsnales z %% ale chyba nie zdajesz sobie sprawy co piszesz:) nie mam zamiaru sie klucic, ale stwierdzę, ze nic nie oceniam, tylko wyrazam swoje zdanie na temat meczu, sedziego, reprezentacji. skonczmy

 

;*Mój ty miszczuniu

 

Chłopie :), po pierwsze kłÓcić (i to ja mam niby %% ? ;)) a po drugie również wyraziłem tylko swoje zdanie na temat twojej "sprawiedliwości". Do tego mam spore wątpliwości co do twojej obiektywności, nic więcej misiaczku :*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś masz rację, ale Polak musi mieć na kogo zrzucić winę. Nie ważne, czy to masoni, żydzi, cykliści, czy sędzia kalosz. Ważne, że to nie wina naszego zespołu.

 

Pierwsze 20-30min było tak tragiczny dla naszego zespołu, że cudem nie straciliśmy bramki. Gol Rogera był przełomem i Austriacy ucichli bojąc sie kolejnej kontry. Mówiłem w trakcie meczu, że jak nasi nie łupna drugiej, to w razie zremisowania mielibyśmy niewiele czasu aby nadrobić stratę. No i faktycznie 30 sek nie wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jako że meczy naszej kochanej reprezentacji w swoim życiu naoglądałem się już dość dużo, między innymi i z Bońkiem w tle, będąc zarazem patriotą, ale również fanem "zdrowej" gry, powiem tak: zwycięstwo należało się Austriakom, byli od nas szybsi, mocniejsi i być może bardziej zdopingowani, a nasi piłkarze nie pokazali dosłownie !!! nic !!!, , czego podsumowując ostatnie 2 mistrzostwa świata w sumie można było się spodziewać.

Brawo Boruc!! bo gdyby nie on i ręka Boska, było by szybciej po robocie.

 

I reasumując całość wypowiedzi, piłkarska prawda jest taka mecz trwa do póki piłka w grze, już nie jedna drużyna się o tym przekonała, a teraz my doświadczyliśmy tego na własnej skórze.

Może za 2 lata w Mistrzostwach Świata, lub za 4 lata w ME 2012, które odbędą się w u nas , w końcu uda nam się wyjść z grupy, prognozy są dobre ;).

Czego sobie i Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że w piłę nadal jesteśmy słabi. Takiej Austrii powinniśmy wbić ze 3 gole i nie płakać nad nieuczciwym karnym. Niemcy w meczu z Polakami grali i atakowali do końca mimo prowadzenia 2 bramkami. Nasi chłopcy pod koniec zaczęli człeptać po boisku i czekali na gwizdek. I tak to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by byli dobrzy od pierwszej minuty to karny by nam nic nie zrobił.

 

Jakby byli dobrzy od pierwszej minuty to niesłusznie przyznany karny // wg. mnie i wielu osób

nagle stał by się słusznie podyktowany ?

 

a abstrahując od tej konkretnej sytuacji

póki co oglądałem wszystkie mecze na euro i nie wiem czy przez to, że taki natłok ich jest i w miarę je pamiętam bo są w jednym ciągu, ale oglądając sobie piłkę "w ciągu roku" nie kojarzę tak wielu spalonych podyktowanych niesłusznie i braku spalonego tam gdzie był przy sytuacjach bramkowych

więc spychając trochę na inny tor... zastanawiam się/łamię się czy nie powinno się wprowadzić jakichś analiz/podglądów online podczas spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straciliśmy bramki w pierwszych 20minutach nie dlatego że ich nie uznano- zostały zgodnie z przepisami obronione :). Jakby skończyło się 0:0 -ok :), jakbyśmy przegrali 5:0 (zgodnie z zasadami) ok... Przykro ale nigdy na takie rzeczy nie narzekam, ale..... Nikt mnie nie przekona że ten karny był przejawem sprawiedliwości :D.

Edytowane przez Gotham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

tak dla przypomnienia fenomen piłki nożnej to nie statystyka! nie dostaje sie punktów za strzały na bramkę ! po prostu żenująca decyzja sędziego i tyle w temacie. Chciał pomóc gospodarzom to mógł wcześniej podyktować karnego a nie 7 wolnych + karny w ostatnich 10 min .. jak dla mnie po prostu żenada

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności