Skocz do zawartości

mecz POLSKA-AUSTRIA - PODPISUJEMY PROTEST DO FIFA


piksar

Polska-Austria  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska-Austria



Rekomendowane odpowiedzi

he dajcie juz na looz bo dzisyaj w barze to masakra byla 2radiowozy i strach bo polacy nie wygrali masakra ale coz zrobic :D

 

haha :) a wlasnie wczoraj mialem pytac jak tam sytuacja na wyspach w barach :D, co jak co ale hydraulik z polskim paszportem u jegomoscia webba sie szybko niepojawi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

haha :) a wlasnie wczoraj mialem pytac jak tam sytuacja na wyspach w barach :D, co jak co ale hydraulik z polskim paszportem u jegomoscia webba sie szybko niepojawi :).

 

Albo wręcz przeciwnie - pojawi się, ale klucz francuski nie połuży wtedy do naprawienia kranu;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedzia ty ****** ****o!

(dajcie mi bana, ale zostawcie posta :))

 

Odbanujmy go już za samopoświecenie i patriotyczną postawę... ;)

 

Nie wiem czy byśmy Wygrali...chociaż w drugiej połowie Nasi dostali chyba skrzydeł i grali na prawdę świetnie...żal mi tylko tyłek ściska, że nie skończyło się 7:0 (lub 7:1 licząc tego karnego z powietrza) Samo 1:0(1) to i tak słabo bo być o jednego gola lepszym od najgorszej drużyny to marny wynik...

Jednak czuje się dotknięty tym karnym...ale najbardziej uraziły mnie komentarze w niemieckiej prasie..."Polacy Cieniasy"...MadaFaka!!

 

Proponuje dołączyć do międzynarodowej akcji i dodać sobie zdjęcie na naszej klasie Sędziego Webba (jakim cudem do cholery policjant jest sędzią?)

W dobrym tonie jest tez ostatnio wpisanie się do jego profilu na n-k ]:-> (jednego z 80-ciu ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dołączyć do międzynarodowej akcji i dodać sobie zdjęcie na naszej klasie Sędziego Webba (jakim cudem do cholery policjant jest sędzią?)

W dobrym tonie jest tez ostatnio wpisanie się do jego profilu na n-k ]:-> (jednego z 80-ciu ;))

 

ja mam lekki problem...nie mam konta na naszej klasie :P hehehe

 

a co do meczu to nie ma czego komentować. Koleś na codzień sędziuje w jednej z bardziej brutalnych lig na świecie, a tu dyktuje karnego za przepychanke w polu karnym...paranoja jakaś...no ale bywa...z sędzią nie wygrasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, pomimo że lubię piłkę, jestem polakiem i patriotą, lecz nie w tym rzecz, żeby zwalać całą winę na sędziego, to nasza typowa reakcja w mordkę, jak coś się źle dzieje to nie my jesteśmy winni a inni :D. Gdybym w ten sposób pracował, jak oni grali dostał bym kopa w d. na dowidzenia i tyle .

Nie wiem dlaczego głaszczemy po głowach baranich, zamiast wytykać ewidentne błędy i braki w zgraniu, ludzie to nie okręgówka w końcu, poziom powinien być o niebo wyższy od tego co nasi pokazali, a tym bardziej że co poniektórzy grają w ligach zachodnich/.

 

I tak czekam na Euro 2012. w tedy żaden sędzia nie będzie przeciwko nam :). :D.

 

Wierzę że w końcu wygramy jakieś Mistrzostwa i Wierzę w Nich, tak samo jak w to że kiedyś trafię 6 Totka, bo wciąż mam nadzieję że kiedyś mi się uda ;).

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten protest bo koniec-końców nie wiadomo tak naprawdę co chcą oprotestować. Czy brak istnienia sędziego technicznego (co popieram), czy tę konkretną sytuację (czego bym się wstydził, mimo, że też uważam, iż decyzja sędziego była niesłuszna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkający na Wyspach Polacy już mają adres i numer telefonu policjanta z Rotherham. Ci, którzy tam mieszkają i pracują planują zemstę na Webbie. Dlatego też, jak ustalił dziennik.pl, angielska policja planuje przyznać mu ochronę.

 

"To bardzo poważne pogróżki. Jeśli rzeczywiście istnieje poważne zagrożenie dla życia sędziego Webba i jego rodziny, należy natychmiast zdecydować o przyznaniu dodatkowej ochrony" - mówi dziennikowi.pl funkcjonariusz z biura prasowego komendy South Yorkshire w Sheffield.

 

Polska policja bagatelizuje jednak kibicowskie pogróżki i uważa, że to sprawa ich angielskich kolegów. "Co ma policja polska do tego? On w Anglii mieszka, więc niech się policja angielska tym zajmie" - odpowiada dziennikowi.pl nadkomisarz Krzysztof Hajdas z z Komendy Głównej Policji.

 

Buahahahah tekst z http://www.euro2008.wp.pl/kat,1728,wid,10051739,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wlasnie co ma policja polska do tej sprawy, to co polska policja ma przyznac ochrone anglikowi czy jak ? :D moze ma przyjechac do uk i scigac tych bandytow ?:D

 

dziw ze jeszcze stanu wojennego nie wprowadzili. Moze brakuje im dobrych policjantow w angli a cala ta sytuacja miala charakter prowokacyjny zeby sciagnac nasza policje do uk :D hahaha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby Polacy mu coś zrobili. Uważam, że na razie większość przeżywa rozczarowanie po meczu (stąd te pogróżki), no i niestety co jest faktem po raz kolejny zostaliśmy zbłaźnieni na arenie międzynarodowej i chyba to najbardziej wszystkich boli... Uważam, że jedyne o co sędzia Webb może się martwić to o jego własną psychikę (tutaj żadna ochrona mu nie pomoże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne panowie Boniek i spółka juz maja przygotowany pliczek kartek z krytyką Leo, ale mam nadzieję, że papracuje z naszą reprezentacją do MŚ w 2010. Na tym Euro wyszły wszystkie błędy - jest czas by to naprawić.

 

BTW Żeby mieć świetną drużynę trzeba wrócić do pozytywistycznej idei pracy u podstaw :)To wszystko zaczyna się od porządnych boisk na osiedlach, w gminach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek Zmienia się w Interesujące/Zabawne

Może za 2 lata będzie lepiej... ;) A już za 4 lata, juz za 4 lata ;)

Hagelades'owi tzreba przyznac troche racji...chociaz z drugiej strony mnie samego zaczyna przerażąć to co się w necie dzieje o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się ,że remis z Austrią jest lepszy niż zwycięstwo ,bo wtedy Chorwacja ma pewny Awans z 1 miejsca ,Austria walczy z Niemcami bo tez ma szanse a my z Chorwacją(która wiedząc że nikt im 1 miejsca nie zabierze ,wystawia 2 skład i w sumie można powiedzieć podkłada się nam) minimum 2:0 przy układzie ze Austria wygra 1:0 z Niemcami, wtedy my mamy 4 pkt Austria ma 4 ale my strzelając tzn wygrywając jedną bramką więcej niż Austriacy mamy lepszy bilans i 2 miejsce w grupie ,ostatnie mają Niemcy z 3pkt .W Niemieckiej kadrze na mecz może nie zagrać Lahm, Shweinsteiger,Jansen ,Podolski, podstawowi gracze ,no ale taki scenariusz ze my wygramy i co najważniejsze Austria wygra jest mniej prawdopodobny niż to że Osama Bin Laden oficjalnie przyjedzie z wizytą do papieża i jeszcze zostaną mu grzechy wybaczone .To tak dla osłody ,ale ja już raczej nie wierze w takie cuda wystarczył remis z Niemcami i by było dobrze.

Chyba nic nie pokręciłem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się ,że remis z Austrią jest lepszy niż zwycięstwo ,bo wtedy Chorwacja ma pewny Awans z 1 miejsca ,Austria walczy z Niemcami bo tez ma szanse a my z Chorwacją(która wiedząc że nikt im 1 miejsca nie zabierze ,wystawia 2 skład i w sumie można powiedzieć podkłada się nam) minimum 2:0 przy układzie ze Austria wygra 1:0 z Niemcami, wtedy my mamy 4 pkt Austria ma 4 ale my strzelając tzn wygrywając jedną bramką więcej niż Austriacy mamy lepszy bilans i 2 miejsce w grupie ,ostatnie mają Niemcy z 3pkt .W Niemieckiej kadrze na mecz może nie zagrać Lahm, Shweinsteiger,Jansen ,Podolski, podstawowi gracze ,no ale taki scenariusz ze my wygramy i co najważniejsze Austria wygra jest mniej prawdopodobny niż to że Osama Bin Laden oficjalnie przyjedzie z wizytą do papieża i jeszcze zostaną mu grzechy wybaczone .To tak dla osłody ,ale ja już raczej nie wierze w takie cuda wystarczył remis z Niemcami i by było dobrze.

Chyba nic nie pokręciłem :cool:

 

w el.ME Chorwacja z Anglia tez grala o pietruszke i tak angolom zloili tylek ze im chyba nigdy tego niewybacza... :) Wiec na zadne fory ze strony chorwacji raczej bym nie liczyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...,no ale taki scenariusz ze my wygramy i co najważniejsze Austria wygra jest mniej prawdopodobny niż to że Osama Bin Laden oficjalnie przyjedzie z wizytą do papieża i jeszcze zostaną mu grzechy wybaczone ...

W to jestem jak najbardziej skłonny uwierzyć, w awans Polski w żadnym wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos meczu Polski z Chorwacją, Chorwatom będzie na rękę jeśli Niemcy by nie awansowali (to zawsze jedna silna drużyna mniej w ćwierćfinale), czyli zagranie pod nas licząc przy tym na determinację Austriaków w swoim meczu może skutecznie Niemców odesłać do domu;) Będzie ciekawie, to pewne;)

 

Holandia i tak wygra całe Euro;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, zwróć uwagę, że grając przeciwko Anglikom Chorwaci nie 'oddali' meczu, mimo że był dla nich o pietruszkę, w dużej mierze dlatego, że po tym mieli perspektywę dłuższego odpoczynku. Teraz ważne będzie, aby podstawowi i najlepsi zawodnicy porządnie wypoczęli przed ćwierćfinałami skoro awans z 1 miejsca mają już praktycznie zapewniony. Unikną też kłopotliwych kontuzji. Z takim polskim Bąkiem to nigdy nic nie wiadomo;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch byloby pieknie gdyby tak sie stalo jak prorokujesz :). Aczkolwiek nie sadze zeby austria cos wywalczyla z niemcami. No chyba ze znof bedzie why? for money! ze strony sedziow. Realnie jednak do tego podchodzac sadze iz chorwaci nie beda bawili sie w tego typu gierki. Co nie zmienia faktu ze Holandia rzeczywiscie bedzie ME. Chyba ze bedzie powtorka z ostatnich MŚ gdzie w finale spotkaly sie dwie przecietne druzyny, a te ktore byly naprawde bardzo dobre i prezentowaly jakas klase odpadly...

Jakby nie bylo jestem za holendrami, i zawsze bylem. Duza pozytywna niespodzianka jest rowniez postawa Rumunow. Natomiast cieszyc sie bede niemilosiernie jak odpadna takie druzyny jak GRECJA, WLOCHY, NIEMCY.

Edytowane przez Predator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności