Skocz do zawartości

mecz POLSKA-AUSTRIA - PODPISUJEMY PROTEST DO FIFA


piksar

Polska-Austria  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska-Austria



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Musimy wygrać inaczej tu sie będą ze mnie śmiali. A tak to ja się będę z nich mogła śmiać, co jest dużo przyjemniejszą opcją.

 

Jak dotąd Austryjacy są dumni z tego że ich drużyna ma taką doskonałą kondycję i potrafiła biegać przez całe 90 min przeciwko Chorwacji. W poprzednich latach z tym bieganiem mieli podobno problemy. W tym roku problem mają już tylko ze strzelaniem goli.

 

Trzeba by wygrać 2:1 albo 3:1,

te 1 to taka bramka z litości dla Austryjaków, jeśli nie poradzą sobie sami to można im strzelić bramkę samobójczą w nagrodę jeśli dotrwają kondycyjnie do pierwszej połowy meczu.

 

Przegranie z Austrią byłoby ogromną hańbą, bo to najgorsza drużyna na tych zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:1 dla Polski, obysmy wygrali bo znowu na bbc sport beda po nas jechac jak po ... :(

 

BBC niech sie zajmie obrabieniem tylka swojej reprezentacji krajowej. ANGOLOM gratulujemy zakwalifikowania sie do ME :D

 

POLSKA : AUSTRIA 3:0

 

65 pozycji w rankingu fifa dzieli obie reprezentacje. Pomijajac rankingi dla dobra ogolu narodu powinni wygrac i w to wierze. Stawiam flaszke jesli przegramy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie skonczyło sie tak:

Siedzi facet w fotelu i ogląda na Euro 2008 mecz Polska - Austria.

5. minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje austriackiego bramkarza. 12 minut później Murawski główką na 2:0. W 28. minucie po golu Krzynówka z rzutu wolnego jest już 3:0!

Nagle ktoś go szarpie za koszulkę i słyszy głos:

- Kupiłeś marchewkę? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piksar wykończył miasteczko (właśnie co się z nim stało...)

A widzę, że wszystkie sondy tutaj są przekręcene...Nie ma nadziei na tym forum dla takich jak ja póki Piksar jest modem...a Kliment o wszystkim wiedział...;) Grupa 3mająca władzę! ;>

Tylko czekajcie jak zapuka do was CBA, CIA, FBI, MAX3D i AGD...

A wygrać nasi Muszą...Musza...bo inaczej koniec z Patriotyzmem...

A tak btw to o co chodzi z tym BBC bo nic nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzynówek? o_O No nic...dajmy chłopakowi szanse... ;)

254...I dla czego Ania Głosowała 2 razy? Rozumiem, że piksar na ta liste wpisywał wszystkich swoich przeciwników ;) Pixar Zbanuj sie z przyzwoitości i dla przykładu dla młodszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by wygrać 2:1 albo 3:1,

te 1 to taka bramka z litości dla Austryjaków, jeśli nie poradzą sobie sami to można im strzelić bramkę samobójczą w nagrodę jeśli dotrwają kondycyjnie do pierwszej połowy meczu.

Przegranie z Austrią byłoby ogromną hańbą, bo to najgorsza drużyna na tych zawodach.

 

Popieram ;), ale tylko w ostatniej minucie, żeby później nikt nie mówił że to specjalnie było ...

Hańbą, nie już z niżej notowanymi z tego co pamiętam przegrywaliśmy i od zawsze była ta sama gadka choć inny trener ;).

Przykład Korea.

Heh nie chcę wyjść na totalnego pesymistę i , dlatego też obstawiłem, 2:0 dla naszych, z ew. popraweczką na 2:1.

 

 

znowu optymisci? 2:1 dla australijczykow!

 

Illy to nie te mistrzostwa ;).

 

 

Piksar Ty stary crackersie :) nie baw się, brzydko . . . .

 

/ mam nadzieję że mi młodzi blokowi kibice szyb nie powybijają ostatnio ostro było //

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Anglii... jak wiecie Anglia się nie dostała i nie grają, i wszyscy głosują na... POLSKĘ!!! Już 2 nauczycieli mi mówiło że się założyło (o kasę) że polska wygra, i "w zaufaniu" mi powiedzieli że chyba stracili kase, ale i tak będą dalej obstawiali na polskę xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie po pierwszej połowie, to ja jestem zdruzgotany, albo to jaki cud, albo sam nie wiem co napisać w tym momencie ... 1:0 dla naszych, to CUD, Borucowi powinni pomnik zbudować, a resztę na przymusowe roboty do "ciepłych" syberyjskich zakątków wysłać.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności