Jump to content
piksar

mecz POLSKA-AUSTRIA - PODPISUJEMY PROTEST DO FIFA

Polska-Austria  

88 members have voted

1. 1. Polska-Austria

Recommended Posts

Witam, jak w tytule

Edited by piksar

Nie można rozmawiać o tej całej piłce w jednym wątku?

Zły Moderator zamknął poprzednie wątki?

EDIT (do posta piksara):

Ignorowania wątków nie ma na forum chyba.

Edited by piotrek

Musimy wygrać inaczej tu sie będą ze mnie śmiali. A tak to ja się będę z nich mogła śmiać, co jest dużo przyjemniejszą opcją.

Jak dotąd Austryjacy są dumni z tego że ich drużyna ma taką doskonałą kondycję i potrafiła biegać przez całe 90 min przeciwko Chorwacji. W poprzednich latach z tym bieganiem mieli podobno problemy. W tym roku problem mają już tylko ze strzelaniem goli.

Trzeba by wygrać 2:1 albo 3:1,

te 1 to taka bramka z litości dla Austryjaków, jeśli nie poradzą sobie sami to można im strzelić bramkę samobójczą w nagrodę jeśli dotrwają kondycyjnie do pierwszej połowy meczu.

Przegranie z Austrią byłoby ogromną hańbą, bo to najgorsza drużyna na tych zawodach.

Nie można rozmawiać o tej całej piłce w jednym wątku?

Zły Moderator zamknął poprzednie wątki?

Nic nie zamykałem, nie musisz rozmawiać, wymyśl jak podmieniać w jednym wątku ankietę to bedzie problem z głowy

3:1 dla Polski, obysmy wygrali bo znowu na bbc sport beda po nas jechac jak po ... :(

Mecz z Austrią jest nie istotny :P ... Powinniśmy obstawiać wynik z Portugalią ;)

3:1 dla Polski, obysmy wygrali bo znowu na bbc sport beda po nas jechac jak po ... :(

BBC niech sie zajmie obrabieniem tylka swojej reprezentacji krajowej. ANGOLOM gratulujemy zakwalifikowania sie do ME :D

POLSKA : AUSTRIA 3:0

65 pozycji w rankingu fifa dzieli obie reprezentacje. Pomijajac rankingi dla dobra ogolu narodu powinni wygrac i w to wierze. Stawiam flaszke jesli przegramy !

dzis specjalnie ide do baru na piwo kibicowac :p bo na bbc studio ostatnio mnie wkur*** (buraki sami nie dostali sie a na PL Team cos wkrecali ) maja nasi wygrac ! :D 1000:0 dla PL

ja bede lepszy od pitera i obstawiam 10000:1 ... co sec goooooollllllll i jeszcze jjeden i jeszcze raz...

hehe no to ja juz nie wierze w inne sondy ktore odbywaja sie tutaj ;p bitwa 3d tez byla podkrecana !!! ;D :D:D

Oby tylko nie skonczyło sie tak:

Siedzi facet w fotelu i ogląda na Euro 2008 mecz Polska - Austria.

5. minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje austriackiego bramkarza. 12 minut później Murawski główką na 2:0. W 28. minucie po golu Krzynówka z rzutu wolnego jest już 3:0!

Nagle ktoś go szarpie za koszulkę i słyszy głos:

- Kupiłeś marchewkę? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!

PIksar byl juz burmistrzem i miasto podupadlo, wiec na prezydenta raczej bym nie liczyl

Piksar wykończył miasteczko (właśnie co się z nim stało...)

A widzę, że wszystkie sondy tutaj są przekręcene...Nie ma nadziei na tym forum dla takich jak ja póki Piksar jest modem...a Kliment o wszystkim wiedział...;) Grupa 3mająca władzę! ;>

Tylko czekajcie jak zapuka do was CBA, CIA, FBI, MAX3D i AGD...

A wygrać nasi Muszą...Musza...bo inaczej koniec z Patriotyzmem...

A tak btw to o co chodzi z tym BBC bo nic nie wiem?