Jump to content
Lucas

[SSAT]: You're not going anywhere today!

Recommended Posts

KONIEC:http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=738630&postcount=59

Temat jakoś średnio mi pasuje ale coś wymyśliłem i postaram się zrealizować:)

Scena: kolo (być może taki typowy z beercepsem i tygodniowym zarostem) właśnie zakłada buty, żeby w końcu wyjśc z domu, ale nie!! TV ma drobną awarię - pęknięty ekran z którego wylatuje wielgachna łapa (pewnie z postplatanych kabelków) i sięga po biednego człowieka, żeby przywrócić go na jego miejsce.

Moment tuż przed złapaniem, mina typu "WTF?",raczej kreskówkowy klimat - chociażby dlatego, że kiepski jestem w organice więc nie chciałbym zbytnio wnikać w szczegóły twarzy, poprawnośc natomii itp.

To tak apropos ogólnej kichy w telewizji, i zniewolenia - często ogląda się dla samego oglądania, nie ma totalnie nic ciekawego ale człowiek i tak nie może się oderwać, a gdy zdarza się awaria - jest już tylko gorzej...

Taki mega szybki koncept

c1ua6.jpg

Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia:)

Edited by Lucas

Oczywiście im mam więcej czasu tym mniej mi się cokolwiek chce;). Ale trzeba się ogarnąć i modelować, na początek telewizorek, teraz będę robił kabelkową dłoń.

01bn5.jpg

A tu takie trójwymiarowe rozwinięcie koncepcji z ujęciem, które pewnie i tak się zmieni

02xr8.jpg

Z wszystkich pomysłów, twój podoba mi się najbardziej :-) mam nadzieje ze wykonanie będzie tak samo dobre :-)

Powodzenia!

Lecimy dalej, trochę ręki już mam - dość upierdliwa robota a i tak myślę, że wypadałoby zrobić conajmniej ze 2x więcej tych kabli, no i oczywiście muszę dorobić więcej między palcami.

03le2.jpg

04uq0.jpg

No zdecydowanie przydałoby się żeby ta ręka była gęstsza :-) może wsadzić w nią jeszcze jakieś elementy ? takie elektroniczne śmieci typu kawałki płyt, bezpieczniki, procesorki itp itd.

Piękne ;] Kształt modelujesz od razu czy Patch Deform?

Zwykłe splajny:) wstawiłem sobie bipeda, żeby móc utrzymać poprawny krształt i poprostu dodawałem kolejne splajny

A może niech ręka nie wychodzi z dziury tylko prosto z ekranu sie by wyłaniała -taka półprzezroczysta i naelektryzowana:confused:

No nie wiem, ja to sobie widzę bardziej materialnie i technicznie:)

Ok, chyba tyle kabli powinno dać radę, najwyżej na samych palcach kilka się jeszcze dołoży.

05vz9.jpg

Teraz porobię różne rodzaje tych kabli i wtyczek, jedną już nawet mam, a co!

06ef9.jpg

Nie myslales zeby zrobic z tego abstrakcje? Przedostatni obrazek swietnie sie do tego nadaje.

No... myślę, że coś w tym kierunku możnaby zrobić, tylko musiałbym wymyślić jakiś dobry pomysł na postać albo w ogóle zmodyfikować koncepcję.

Po tym ostatnim zdjęciu zaczyna to być to mój faworyt, ja tez bym poszedł w kierunku "abstrakcji" bardziej, zrezygnował z pokoju, zostawił telewizor, rękę , postać i .... zastanowił się jak wypełnić resztę przestrzeni

Długo myślałem i w końcu jakoś wymyśliłem - będzie abstrakcja, dzięki za tę sugestię:)

Koncept trochę się zmienił, ale sens pozostaje zgrubsza ten sam, dlatego nie zmieniam nazwy tematu.

c2vi3.jpg

W tym układzie głowa powinna być wymodelowana raczej realistycznie, tak więc sporo roboty przede mną i okazja, żeby się w końcu tego nauczyć:)

A tu dalej rąsia

07rm7.jpg

08dk3.jpg

10fs8.jpg

09cq4.jpg

Fajne te kabelki, koncept też

Może bym się zastanowiła nad bardziej podłużnym kadrem, żeby nie było tak ciasno.

Się zobaczy, ja po prostu mam wrodzone skłonności do ciasnych kadrów:)

niesamowite. tylko te tęczowe kabelki irytujące jak jasna cholera. człowiek stara się szukać po kolorze, gdzie się kabel ciągnie, a tu kolor się zmienia...

Hehe, a właśnie, że nie, to po prostu skrecone 4 kolorowe kabelki:)

skoro kadr inny to może zmień faceta na kobitkę ? :D taką przerażoną kobiecą twarz, mmmm.... myślę że to zapunktuje :D

Początek modelowania głowy, jakoś idzie....

11yc9.jpg

I jeszcze siatunia bo na tym etapie i przy moim braku skilla napewno się przyda

13nj9.jpg

12sk3.jpg

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy