Skocz do zawartości

[SSAT] o ja cierpie dole!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam

postanowiłem poszukać pracy w 3d przy grach w Krakowie.

może ktoś ma jakieś pomocne info lub namiary na ciekawą firmę.

sofcik: max, zbrush i photoshop

z góry dzięki.

 

242as1.jpg

Edytowane przez Pilar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśnienie pozy patrolowca....na chwilę przed zabiciem przez telewizor nieokreślonego zwierza prowadzonego przez patrolowca, patrolowiec przypomniał sobie kawał..oto on:

 

W pubie o bardzo ciemnym wnętrzu siedzi przy barze znudzony facet i popija drinka. Czuje, że obok też ktoś siedzi, więc zagaduje:

- Eee, opowiedzieć ci dowcip o blondynce?

Na to glos (kobiecy):

- No możesz. Ale musisz wiedzieć, że jestem blondynką 1,80 wzrostu i 70 kg wagi i jestem naprawdę silna. A obok mnie siedzi też blondynka, 1,90 wzrostu, 80 kg wagi i podnosi na codzień cieżary. A jeszcze dalej przy barze siedzi też blondynka, 2 metry wzrostu. To mistrzyni w kick-boxingu.

Dalej chcesz opowiedzieć ten dowcip?

- Facet pociąga powoli ze szklanki, mysli i mowi:

- Nie, już nie... Pier...lę, nie będę go trzy razy tłumaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem opisu, poprostu zerknalem na obrazek i powiem tak:

1. Chaos, kompletnie nie wiadomo o co chodzi.

2. Wrazenie jk by tv byl zywy i wylala sie z niego krew. Jezeli zgnieciony ma byc piesek ewidentnie za duzo krwi, no i brakuje jakis pozostalosci po nim. Np nozek, glowki z wytrzeszczem oczu.

3. Sugerujac sie tym iz w tle widac podobnego chlopka pałujacego jakiegos pana, wyglada to tak jak typ stal z batem i znecal sie nad zywym tv.

4. Brakuje lekkiego dofa.

Edytowane przez makko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśnienie pozy patrolowca....na chwilę przed zabiciem przez telewizor nieokreślonego zwierza prowadzonego przez patrolowca, patrolowiec przypomniał sobie kawał..oto on:

 

To jest jakieś wyjaśnienie ;) Mi gość jednak wygląda bardziej jakby został postrzelony, czy coś w tym guście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne chociaż rzeczywiście nie wygląda jakby tv spadł na pieska. Podoba mi się screen z postu 59, lubię takie "inne" prace :) W obrazku z posta 56 powinieneś tło zrobić błękitne. Pomaziaj niebieskim po moście żeby się zlewał z tłem. Środkowy plan (ludziki pod murem) też pomaziaj błękitem ale delikatnie i powinno być lepiej. Filary mostu rzeczywiście nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubbek -dzięki

Master Kiełbaster -jak nie wyjdzie z taką pozą to zmienimy...zobaczymy

Gomez -raczej pójdę w stronę bieli...daje fajną spójność całości....chyba...w końcu to się nie znam

 

[/url]387ww0.jpg

Edytowane przez Pilar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba! Gość dostał flaczkiem i wszystko jasne. I te zarośnięte bluszczem słonie! :)

Niepokoi mnie jeszcze tylko to, że w wentylacji po lewej jest biało, jakby to było okno na podwórko po drugiej stronie, a spodziewałbym się tam raczej jakiejś nieprzyjemnej, śmierdzącej dziury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada nieźle, ale problem jest w czytelności, nie można z samego obrazke wyczytać o co w całym zamieszaniu chodzi, może bardziej uwydatnić właściciela pieska, albo dodać drugiego, na sąsiedniej smyczy, który gapi się z przerażeniem na kolegę czy odskakuje w popłochu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obserwuje wątek od dawna przede wszystkim z powodu świetnego designu, bronie, postaci, pojazd, naprawdę świetne! Jednak z upa na up zaczynam się trochę martwić bo wydaję mi się że jest coraz gorzej. Ta biała mgła jak dla mnie całkowicie nie trafiona, przez nią "wyprały" się całkiem kolory i obrazek się spłaszczył moim zdaniem bez porównania z tym http://img391.imageshack.us/img391/2448/325ey2.jpg.

Po za tym ten cały naprawdę dobry design całkowicie się gubi :/, gdzieś tam wciśnięci żołnierze, broń całkowicie nie widoczna,to tego wszystko przesłonięte białym czymś, a szkoda by tego było. Ciężko teraz przebudowywać scenę ale myślę że zdecydowanie powinieneś chociaż rzucić na pierwszy plan kawałek przechodzącej postaci i to z bronią w ręce :]

Jeszcze odrobinę czepialstwa, mianowicie poza strażnika, rzeczywiście chyba powinien raczej dłoń i ciało skierować na pieska w celu ratowania go czy też tego co z niego zostało. To tyle ode mnie, czepiam się bo mi się podoba i szkoda by było :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak zwykle zabrakło techniki i talentu.

 

opis do pracki :cool:

 

...Wyświetliwszy niekorzystne wyniki, telewizor zostaje trafiony żelazkiem przez panią Maye Alias.

Urwana przez nagle naprężony kabel od żelazka głowa kotka przewraca akwarium,

wypadająca mokra rybka robi zwarcie na przygotowywanej wcześniej bombie "pokojowej".

...Nieszczęśliwie pod budynkiem niejaki Max Autodesky dowódca grupy patrolowej oddalił się

od niej ciągnięty przez "szperacza" na którego spada wyrzucony siłą eksplozji telewizor.

Widok miażdżonego ulubieńca kompanii wyzwala w kapitanie chęć mordu!

Wpada do podniszczonego wybuchem mieszkania, poślizguje się na zakrwawionym kotku,

upadając naciska spust karabinu odstrzeliwując sobie lewą nogę która trafiając w głowę

ranną właścicielkę mieszkania zabija ją na miejscu.

Przyssawszy się do kikuta nogi druga rybka zakaża ciało mundurowego.

Po dwóch dniach z okrzykiem "o ja cierpie dole!!!" kapitan umiera.

 

edit

800x600

437ss4.jpg

 

 

436bm9.jpg

w1600.png

 

 

thpix.gif

Edytowane przez Pilar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam jęczysz :). Pomijając brązowe smugi dymu ( bo to ten dym prawda ? - nie śledziłem całego wątku ) i drobne szczegóły wygląda świetnie i jak pędzlem malowane:cool:

 

A i ta historia...boszzze "o ja cierpię dole" ;)

Edytowane przez La R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sprawdzam.

 

Edit: Stresujecie mnie jak nigdy. Ja rozumiem zostawiać do ostatniej chwili ...uff.. już sie bałem jak zobaczyłem date postu, ze zamiescilem o 00:00 czyli gorzej by sie nie dalo ;)

 

Oczywiscie jest ok.

 

Data edycji pierwszego posta to 23:57 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa spójna stylistycznie praca. Ogólnie jestem bardzo na plus choc razi kilka elementow, najwiekszym mankamentem tej pracy sa w ostatniej chwili dodane dymy z AB, widac ze nie opanowales do konca narzedzia, przez co te dymki bardzo szpeca. Mozna by bylo jeszcze podyskutowac nad samym kadrem, ja przynajmniej bardziej bym uwydatnil pojazd zamiast tej budowli, czyli zamiana miejscami. Tak wiec pracka ma potencjal, hehehe tylko te dymki ehhhh

gratuluje ukonczenia: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La R, ferni, dyb3k -dzieki

Skyline -miło wiedzieć że ktoś zazdrości umiejętności bo już myślałem

że półtorej roczna nauka maxa poszła w na marne :mad:

KoMic -przyznaje się...AB trudno opanować w pare godzin..poćwicze do następnej bitwy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie, nie dopatrzyłem się że to twoje dzieło :] tut mi się bardzo przydał. całkiem niedawno robiłem go tylko do połowy bo dalej już była czarna magia, w końcu przegryzłem się przez efekt pary :] powodzenia w mam nadzieje dzisiejszych wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności