Skocz do zawartości

Yarosh


yarosh

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle wychodzą Ci te wykreślane obiekty. Widać spory progress w nawet porównaniu z rysunkami z postu #307. Aż zachęciłeś mnie do ćwiczeń perspektywy!

Dajesz dalej przyjemnie się ogląda ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

dzięki sebel, własnie o to chodzi żeby wbić sobie do głowy jak to się robi i polecam przednia zabawa

w między czasie wykończyłem troszkę jeden obrazek miał być gotowy na walentynki ale co się odwlecze to nie uciecze

walentynka1.png

Edytowane przez yarosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, nowy, lepszy Yarosh :D jest progres! I super ze bloga zalozyles :D Powinienes tez tam dodac gdzies na wierzchu tego gadżeta który umożliwia śledzenie bloga innym użytkownikom bloggera. Co prawda sa inne sposoby żeby dodać stronke do obserwowanych na blogu, ale jednak to klikniecie jedno jest szybsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyl, dzięki za uwagi, nie miałem już siły walczyć z ta ręką i nogą, na ile się dało poprawiłem w stosunku do wcześniejszych wersji, a chciałem to już zakończyć, żeby mieć coś za sobą, teraz wiem już, że inaczej powinienem to rozegrać na wcześniejszych etapach

 

Telthona, bardzo mi miło, chyba udało mi się dodać na blogu ten gadżet, także jeśli ktoś ma ochotę obserwować moje zmagania to zapraszam serdecznie

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki,

 

Masz rację Ice, dzięki za wytknięcie, większość z ręki jechałem żeby się jakoś z tym wszystkim wyrobić, bo mimo wszystko pen tool dla mnie trochę wolniejszy jest i nie mogę cały czas przywyknąć do tego jak w Photoshopie działa., Mogłem w wektorach jechać od razu, ale mimo wszystko naturalniej czuję się w rysowaniu, szczególnie wstępnych szkiców. Poprawioną wersję zapewne wrzucę już poza konkursem na bloga i do folio.

 

Nie przejmowałem się tak bardzo małymi niedoskonałościami, bo to w sumie koncept. Konkursowej pracy już nie będę zmieniać bo chyba już nie można, w deadlinie się zmieściłem i sporo się dowiedziałem i nauczyłem + w praktyce wykorzystałem trochę rzeczy które ostatnio staram się ćwiczyć.

Edytowane przez yarosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności