Skocz do zawartości

Film "Arka" w pełnej wersji online


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja odniosłem podobne wrażenie jak Omen. Jak sobie ta postac przyłożyła lufe do skroni to aż mnie coś żal sie zrobiło i smutno i nostalgia i wogóle...i pojawiła sie ta pielęgniarka o_O. Ale to chyba też moje odczucie tylko sądząc po komentarzach innych.

Technicznie super. Podobaja mi się wnetrza...te korytarze i ten główny hol.

Dzieki Grzesiek za ten fantastyczny gest :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy on ma na ekranie w prawym dolnym rogu wordpada czy mi sie wydaje :D

 

moze ktos przetlumaczyc ten cytat szekspira ? bo mi to ciezko idzie ;)

 

w 1szej scenie wydaje mi sie ze jest lamana os, nie wiem czemu, troche haotycznie to wyszlo, ale moze to specjalny zabieg :)

 

koncowka imho wlasnie nadaje bardziej wymowny sens i jest absolutnie cool

 

gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>O! Grzesiek. Figurujesz na platigowej stronce jako >rezyser.Brawo.Jak to Ci sie udalo, zwazywszy na fakt , ze >dobrych kilka lat temu zlales platige i pojechales do stanow:) >

 

W swiecie ponoc wszystko sie rownowazy kogos musi nie byc zeby kogos dopisac , czy jak to szlo inaczej :D A jak to bylo zbysiu czemu cie wywalili z platiga bo rozne ploty chodza po swiecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swiecie ponoc wszystko sie rownowazy kogos musi nie byc zeby kogos dopisac , czy jak to szlo inaczej :D A jak to bylo zbysiu czemu cie wywalili z platiga bo rozne ploty chodza po swiecie?

 

Wystarczy posluchac kilka historii ludzi ktorzy pracowali/pracuja w PI, zeby nie zadawac tak glupiego pytania/stwierdzenia "czemu Cie wywalili" ;)

 

Grzesiu, Arka jest dla mnie rewelacyjna pod kazdym wzgledem, uwielbiam ten sanitarialny klimat, po opowiesciach kolegow spodziewalem sie naprawde czegos slabszego, ale jest klasa pod kazdym wzgledem, no prawie ;) nie podoba mi sie jedynie scena przy mikroskopie/kompie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje za ten projekt, graficznie jest mega mega mega wypaśnie, klimatycznie i kozacko! :)

 

Mógłbym sobie subiektywnie ponarzekać ale czy warto? ;) Nieeee

 

Jeszcze raz gratuluję :)

Edytowane przez tweety
ortografia :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poczekam na lżejszą wersję; nie wiem, czy to kwestia QuickTime'a czy czego tam, ale filmik obejrzeć dało się tylko bez dźwięku. Tzn. dźwięk był, ale gdy postanowiłem poczekać, aż zbuforuje się cały film, by go na spokojnie obejrzeć, to już dźwięk nie powrócił.

 

psia mać, trochę film stracił przez to na klimacie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film technicznie do połowy powala, później już nie bardzo (scena na dachu i końcówka) Fabuła na początku wciąga do momentu przystawienia lufy do głowy. Moim zdaniem w tym momencie powinno dojść do jakiegoś olśnienia lub zdarzenia wywołanym zauważeniem wyspy, co tym samym przysłowiowego "kopa" do stworzenia szczepionki czy czegoś w tym stylu. Taka moja opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Arka bardzo podoba mi się ale mam kilka zastrzeżeń... filmik jest bardzo statyczny, aa ja wole dużo ruchu i akcji w 3d. Fabuła rzeczywiście interesująca. Oby tak dalej... Ale następny musi być jakiś bum, trach albo inne tratatata!

Tak jak Pierzak! Sukcesów i frajdy z tego co się robi... życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film technicznie do połowy powala, później już nie bardzo (scena na dachu i końcówka) Fabuła na początku wciąga do momentu przystawienia lufy do głowy. Moim zdaniem w tym momencie powinno dojść do jakiegoś olśnienia lub zdarzenia wywołanym zauważeniem wyspy, co tym samym przysłowiowego "kopa" do stworzenia szczepionki czy czegoś w tym stylu. Taka moja opinia :)

ja jak widzę mam odwrotne spostrzerzenia:

prawie do końca ten film był "tylko" kolejnym ciekawym pomysłem a właśnie ostatnie sceny i zakończenie czynią go wręcz dziełem czymś nietuzinkowym... Bogu dzięki dalekim od jakiegoś "bum" i "sratatata".

Edit: szczepionka jest w "Jestem Legendą" - kiszce dekady

Edytowane przez Tomek Kosiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności