Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Maserati Granturismo S


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowy render oddaje do waszej krytyki, tym razem piękny model Maserati, czas modelingu około 2 tygodni więc bez pośpiechu, render coś około tygodnia zabawy z ustawieniami. Miłego oglądania.

 

Programy: 3d Max, Vray i Photoshop

 

7432d7e972ab1a36.jpg

Edytowane przez mrkrzysiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nio jo Cie prosza... fantastycznie Krzychu - Brawo!!!

Świetnie wyszły zapalone światła i koła, rewelacja jak dla mnie!

 

PS. Qbalku tu sie nikt niebieskiego tła nie będzie czepiał bo auto nie jest czarne tylko granatowe :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest git :) Chociaż mam wrażenie, że odbicia nie podkreślają do końca linii samochodu, wiele detali ginie w cieniu. Ale sam mam problem z poprawnym ich rozmieszczeniem więc nie będe tu za dużo plumkał ;) Czekam na inne ujęcia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio nioo niby super a niby ble :D zalerzy jak dlugo sie patrzy :)

 

Z początku to szok bo noo fajny efekt...ale wróćmy do rzeczywistości..

 

- Felgi ble.. matowe bez reflexów sam nie wiem... takie na cynk zrobione...brakuje mi w nich troche fizyki z realizmu

- Oponki noo sam nie wiem..takie niebieskawe... fajnie pasują do reszty ale coś przekabacone...

- Ciekawi mnie że studio do okola jest w miare ''jasne'' a nie widac na drzwiach i w miejscach kolo podlorza odbicia ziemi... cos ble.. :P (widac ze na pasach skladales)

- Wnętrza lamp w miare ladne ale ta mgla mi nie pasi...cos przekabaciles

- Maska ma takiego blurach na chamferach ze wyglada jak by to byl bump niskiej jakosci bla bla bla

- Hum...maska... niby ladnie ale coś mi to się naciąga na zakurzoną bryke :)

- i uszczelka na drzwiach wyglada dziwnie.

 

Ogulnie rzecz muwiąć.... Fotoreal nieee napewno nie :/ ale stylizowane studio to hum... no jak się mocno naciągnie...z przymrurzeniem oka to jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You guys have some serious skills with cars here, I would like to know if it's possible did You use studio HDRI or it's all manually set, lights, reflectors, reflect maps, gradient maps etc ?

 

Great render anyway.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu dzięki za fronta ale nie zasłużony,

 

dziękuje wszystkim za miłe komentarze

 

D4D4L nic na pasach nie było robione jedynie lekki glow do świateł dodałem w PS felg błyszczących nie lubię i nie będę takich robił, mgła to właśnie nie umiejętne użycie PS do glowa do reszty uwag nie wiem co napisać

 

fusion all is manually settings, I used vraylight

 

a poniżej nie planowany wcześniej render tyłu marnej jakości no ale niektórzy się go tutaj domagali

 

7d55cc1ea0dad169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności