Skocz do zawartości

animacja-robal


ZbyszekLLL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej.

Wlasnie. dzwiek sie rozjechal troche przy kompresji do qt.

Robaczka zrobilem w maxie. Galaretowatosc ruchow ciala opedzilem kilkoma ,w sumie prostymi patentami. Flex + spring.

PenGuin. Ta nie sa odkopywane niedokonczone rzeczy. Chociaz, fakt, zaczely powstalac w czasie kiedy jeszcze sleczalem w pi.

pozdr

Edytowane przez ZbyszekLLL
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, mozna sie niezle usmiac. Wyglada jak chec silnego odreagowania od obcowania z przeslodzonymi reklamami :) Troche szkoda tego rozjazdu dzwieku, w rybce wg mnie tez bylo minimalne przesuniecie. Chyba da sie nad tym zapanowac, inny kodec czy cos, bo szkoda takim szczegolem psuc swietne produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu Bolu, masz az dwie wypowiedzi na forum. Ich tematem poki co jest dosc zenujaca krytyka, na poziomie zakompleksionego gimnazjalisty.

 

Jestem ciekaw czy potrafisz wytknac jakis konkretny blad, skrytykowac konstuktywnie, i pokazac nam jakim ty jestes "intelektualista" i "przyszloscia polski"

 

Podejzewam jednak ze kompensujesz jakies prywatne porazki, i bedziemy tutaj jeszcze jakis czas sledzic twoje trolowe akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belzebubie jesli dla Ciebie ilosc postow swiadczy o madrosci w nich przekazywanych to gratuluje.

Dla mnie oznacza to, ze ten ludzik ma po prostu wiecej czasu.

 

Ja mowiem tylko o tym, ze od goscia ktory ma ponad 30 lat spodziewiam sie wiecej niz scenariusz o robalu, ktorzy krzyczy mydelko fa, po prostu nic tylko boki zrywac.

 

Jak Ciebie to rozbawilo to swietnie.

 

Lacze sie w bolu.

KB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze wg. ciebie Krolu Bolu dowcip w filmach animowanych powinien byc przemyslany, gleboki, najlepiej odnoszacy sie do wazkich problemow spoleczno- politycznych.Taki, ktory powoduje u widza chwile zadumy... a tu zonk.Taka czarna owca.

Coz, bede musial z tym jakos zyc, wiedzac ze nie sprostalem wymaganiom Twojego intelektu. buuu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, dowcip moze byc lekki i zabawny, ale na szczescie nie musi byc. Przewrotny, prowokujacy, zaczepny (dekadencki?) humor wbrew pozorom ma bardzo wymagajacy target. Szkoda, ze sie nie zalapales Królu. Ale nic straconego, mysle, ze to kwestia doswiadczenia zyciowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... Królu...Bólu... poszerz choryzonty... znajdź w domu kasetę VHS (taka pokaźna - czarna) z wesela rodziców... może zrozumiesz czym dla nas jest MYDEŁKO FA... bo słowami tego się nie opisze.. :D

 

Animacja nie wgniata w fotel, ale fajna galaretka jest...hihi... lektor udany.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dowcip moze byc rowniez taki jak przykladowo w filmach Sroczynskiego. Takie klasyki jak film o sroce, albo Stop the war uznalbys pewnie za szczyt chamowy:) a ludzi, ktorzy uznaja jego tworczosc za niedorozwojow na poziomie szostoklasistow.

Co do targetu. Animacja sprawdzila sie wysmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalil mnie ten watek. Dzien sie juz tak kiepsko zapowiadal, az tu nagle ... dziekuje.

Jedno zdanie o animacji: technicznie super, sie podoba.

 

ZbyszekLLL: poswieciles 5 tygodni pracy (czy po pracy) na ta animke. Warto bylo? W ladny sposob opowiedziales sredni zart. 50 mega i 34 sekundy zycia za nami.

Mnie nie smieszy (no moze troche). Parodia konkretnej reklamy, ktora sama w sobie jest juz absurdem to dla mnie kiepski pomysl. Widzac Twojego glizdziora od razu wiadomo bylo, ze powie cos "z d. wzietego". Zero zaskoczenia. Powiedzial mydelko fa, moglby powiedziec kapitan zbik i byloby rownie (nie)smiesznie. Zreszta nazwanie tego parodia tez jest na wyrost. Wystarczy podmienic dzwiek na ace, cif czy jak to tam szlo, wstawic logo producenta i mamy pierwotna reklame.

Krol Bolu zwrocil uwage na jedna rzecz. Masz mozliwosci, umiejetnosci, technike ehe i robisz ... mydelko. Nie masz tego za duzo w pracy?

 

btw absurdalny a kiepski, bezsensowny czy tez chamski humor to dwie rozne rzeczy.

 

leander: dekandecki... pojechales. Przewrotny, prowokujacy, zaczepny. Na pewno ogladalismy ten sam film? spoko, przynajmniej jest absurdalnie.

 

sly: rodzice niektorych, brali slub na dlugo przed wynalezieniem kasety VHS, uwierzysz??

 

I na booga, czy musicie uzywac slowa target? Nie jestescie w pracy. Nikt tu niczego nie sprzedaje. Okreslenia takie jak widz, krag odbiorcow, fan chyba jeszcze istnieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady panowie. Zbyszek po prostu zrobil sobie fajna pokazowke dla przyszlych klientow ironizujac z reklam domestosa. Czy do tego celu potrzeba mega wyjechanej puenty? Ta ktora jest mysle, ze jest jak najbardziej ok. Bardziej tutaj zapewnie chodzilo o pokazanie mozliwosci technicznych niz zaglebianie sie w to co moze powiedziec robal.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności