Skocz do zawartości

Obiekt 3D: pontiac - kolejny samochod...ale troszke inaczej:]


pg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moja sugestia... dobrze by było mniej więcej już na tym etapie przemyśleć docelowy klimat... mam na myśli głównie kolorystykę i światło (pora dnia)... bo kadr już znamy. Ale pora dnia i światło bardzo radykalnie mogą zmienić odbiór całości. Może pokusisz się o jakieś szybkie, photoshopowe kolorowanko w niskiej rozdzielczości? Gorąco zachęcam. Chyba, że masz pod ręką jakąś referkę, która jest dla Ciebie punktem wyjścia. To spoko. Bo szukanie po omacku może okazać się uciążliwe za jakiś czas.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za posty i fotke!

 

Kris, hehe tak jak rozmawialismy na gg, nie potrafie robic szkicow ani ladnie opisywac tego co mam w glowie, bede poprawial i korygowal na biezaco, ryzyko wersja ale moze sie uda ;)

 

tymczasem powoli skladam juz to co mam,

kolorystyka zostanie raczej w takich klimatach, reszta jeszcze wipek,

 

114680_0.jpg

 

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się wiatrak na horyzoncie. wygląda, jakby stał za wzgórzami, a że wzgórza są baaardzo daleko, to wygląda to tak, jakby wiatrak był gigantyczny. poza tym bardzo ładnie, ale rozumiem, że pokażesz więcej auta? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

praca fajna, ale wiem ze stac cie na niebo wiecej wiec powiem ci szczerze, ze nieco inaczej sobie to wszystko wyobrazalem. moze sprobuj dodac troche wiecej kontrastu, ostrzejszą, bardziej mokra, zgniłą zielen? oczywiscie to co jest teraz wyglada dobrze, ale ja tam i tak pokaze jak ja mniej wiecej sobie to wyobrazalem;) to oczywiscie tylko moja wizja więc jakby co to nic nie narzucam...

 

pozdrawiam

 

edit -> ... moze zbytnio kojarzę cię z czolgami???:D:D

edit2 -> eee... jak co to nieco podjaśnijcie monitory:D:D

 

1146800ms1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

@Arxis, dzieki - przemysle sprawe wiatraczka :)

@KLICEK, fajnie ze Ci sie podoba!

@hkropinski, dzieki za przedstawienie swojej wersji, niestety nie bardzo mi sie podoba i pojde w obrany przeze mnie kierunek ;]

@nielot007, przewaznie zdjecia plus malowanie i edycja w ps,

@mrkrzysiek, z chmurkami jeszcze bede walczyl, testowal rozne wersje i zobacze na co sie zdecyduje, natomiast polozenie poki co zostaje jak jest.

 

maly update:

114680_1.jpg

 

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmurki są nie dobre a nawet złe :p to chyba zdjęcie "środka" nieba a nie nieba nad choryzontem i dlatego tak dziwnie wygląda

wiatrak mi nie przeszkadzał do momentu wypowiedzi mrkrzyśka, bo jak sie lepiej przyjżeć to rzeczywiście coś nie bardzo

reszta ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmury jeśli chodzi o formę wyglądają świetnie. Jedyne co można by tutaj przemyśleć, to czy aby kontrast nie jest za duży w stosunku do np. chatki/baraku/szopy. I czego Wy chcecie od tego wiatraka?! Klimatu dodaje, dobrze jest. Jeszcze co do ostatniego update'u... pontiac Ci się zawieruszył, ale pewnie o tym wiesz;P Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skoncze to dodam jeszcze 'perspektywe powietrzna' (to o czym napisala Ania :) ), teraz tego nie ma i wydaje mi sie to troche plaskie, procz tego nie lezy mi jeszcze wiatraczek, gleba na pierwszym planie i tlo po lewej stronie za szopa.... i pontiac ktorego nie pokazuje bo jest jeszcze mocno niedopracowany, imo :)

 

dzieki za komentarze, fajnie ze mimo bledow jako tako sie podoba

 

wrzucam efekt dzisiejszej pracy

 

114719_0.jpg

 

serdecznosci

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się jakaś głębia w obrazku (gdzie nie spojrzeć- wszystko wydaje się "pierwszym" planem)- kolorkiem, saturacją, intensywnością, ogólniejszymi plamami- no czym tam ci tylko przyjdzie do głowy- byle nie blurem.

 

A tak btw. Fajowe :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie!,

 

Gotham, dzis tak wlasnie robilem jak napisales - imo wyglada lepiej, pokaze pozniej :) teraz pora na pierwsza walke z samym pontiaciem :P

 

114733_0.jpg

 

((btw, obrazek po flipnieciu horyzontalnym wyglada imo troche lepiej hm :) )

 

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Paweł nawet nie wiedziałem, że na max3d też się Pontiac znalazł. Ładnie żeście to rozpracowali z Pionierem, ale początkowa wizja chyba była nieco inna - no i gdzie te kolory a'la zachód słońca? :)

Skoro już idziecie w taki design to może warto byłoby ożywić scenę np jakimś fruwającym owadem, a może sępem?

 

 

Świetna robota, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

dzieki za odwiedziny topica :)!

 

@Vorek, przede wszytkim dla PG, ja tylko mialem odkopac i skonczyc scene...

@ArTooRo, hm PG widzial wipa od kiedy sie za niego zabralem hehe, pomysl z ozywieniem sceny wpadl mi juz do glowy pare dni temu, moze nie do konca w sposob jaki to opisales, myslalem raczcej o jakis 'dmuchawcach' w powietrzu :) jezeli dam rade to cos takiego zrobie.

 

fajnie ze sie podoba, jednak do 'kosy' daleko, imo.. ale mi to sie zawsze nic nie podoba :)

 

do srody mam zamiar skonczyc prace, zeby od czwartku/piatku zaczac wieszac pontiaca na forach juz w galerii.

 

dzieki jeszcze raz za komentarze, z nimi jest duzo latwiej! :)

 

serdecznosci

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności