Skocz do zawartości

Scena 3D: Project HEAD


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

troche glupia sytuacja sie zrobila tu, hmm keraj twoja poprzednia praca bardziej mi sie podobala ,plastyczna fajne zywe kolory ,a tutaj ciemno i ponuro wiem ze to kwestia gustu ale mi akurat osobiscie nie podchodzi tym bardziej w te paskudne jesienne dni .

keraj mam dla ciebie propozycje jak wyjsc z tej sytuacji obronna reka

- znajdz w necie jakas refke obojetnie np jakiegos wnetrza czy budynku

- wymodeluj wszystko sam kazdy szczegol

- oswietl dobrze cala scene i bez dofa!.

Oczywiscie zrobisz jak bedziesz chcial, w kazdym razie powodzenia i pozdro trzymaj sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

keraj mam dla ciebie propozycje jak wyjsc z tej sytuacji obronna reka

 

LOL

 

A ja porponuje zarejestrowac sie pod innym nickiem, bo pod starym nikciem juz kazdy bedzie wytykal Ci bledy i nie wierzyl ze zrobiles cos sam od podstaw.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak: wytykac palcami nikogo nie bede i nie bede kolesiowi mowil ze jest zly i niech z tad znika. Niech pracuje dalej niech uczy sie na bledach ja w moim poprzednim poscie wyrazilem tylko opinie o tej pracy. Kazdy ma prawo skomentowac po swojemu najlepiej jednak gdy uzasadni swa wypowiedz czemu sie podoba albo czemu nie. Mnie sie praca nie spodobala paru innym osobom znowu urzekl klimat ktorego ja nie ujrzalem no i kazdy ma do tego prawo nie bedziemy sie bawic w czyja prawda jest prawdziwsza. Kazdy ma swoja opinie.

 

Coz jesli naprawde wyszlo ze autor skorzystal z gotowcow i sklamal troche to chyba najlepszym wyjsciem nie jest sie chowanie i inne tricki tylko przyznanie sie szczerze do bledu i wziecie sie za kolejna prace moze kilka osob skresli go na dzien dobry ale reszta bedzie oceniac poporostu kolejne prace a nie samego autora i jego nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny 6 stronowy temat i po przeczytaniu 20~komentow rzygać się chce ehh.... Jak dzieci. Co do nie jego modeli... iiii ? to modele które 2/3 planowe czy rozmyte? nawet ich nie widać.... równie dobrze mógł to byc box z ms na 4(nie chcecie wiedzie ile modeli jest ściągane i kradzione w marketingu od tak, 3/4 vizek na tym forum ma nie swoje krzaki zssane evermotionow i onyxa więc n/c dla tych co się tak strasznie na keraja rzucili), ok dalej dof... bym mógł to bym zastrzelił za te comenty o nim, next kompozycja... mamy mid close up na twarz z einviormentem do okola żeby rozmaici jakoś obraz nie wiem jak mozna to inaczej zaprezentować, może doświetlić mniejsza o to mi się podoba, wszystko jak dla mnie to jest ok jedyne co bym fixna to doswietlic i wyostrzyc twarz, musisz stworzyć jakiś punkt skupienia bo teraz to troszkę go brakuje(wiesz zęby coś oko przyciągało niby to twarz ale za amol doświetlone). Pozytywnie ogólnie trzymaj i pchaj do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keraj37 coś z 3D idzie Ci pod górkę, w Limassol kariery nie zrobiłeś więc może zabierzesz sie za politykę ;) Już dawno na tym forum nikt nie wzniecił takich skrajnych emocji. Masz dar do poprowadzenia społeczeństwa ku... (?)

ps

Pamiętam w swoich pierwszych pracach pisałeś, że modele nie są twoje tylko testujesz oświetlenie itp. Dlaczego zaprzestałeś tej praktyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4D4L, jedyne co w tym wszystkim budzi lekki niesmak, to mniej lub bardziej świadome kłamstwo i nic poza tym, więc próba zastosowania 'kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem' jest tutaj trochę na wyrost. Było minęło, autor na pewno tym razem wyciągnie odpowiednie wnioski, emocje opadną, a 'smród' rozwieje wiatr;]

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

wiesz keraj to tak najprosciej, pozbierac zabawki i uciec... w ten sposob nigdzie nigdy nie dojdziesz. Zrob jakas zajeb..sta scene, taka pokazujaca wszystko co potrafisz, potem pochwal sie i pokaz siatki bez smootha albo najlepiej rozpocznij to w dziale WIP. Nie bedzie latwo ale nikt nie mowil nigdy ze jest latwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keraj37, tak jak od chwalenia i radzenia, jesteśmy tutaj wszyscy też od rugania, nie ma co płakać, tylko trzeba po prostu odbudować, to co w głupi trochę sposób sobie zepsułeś;) Nie ściemniaj nas więcej, a będzie dobrze;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycofac sie hmm jesli kochasz grafike to nie rob tego. poprostu rob swoje i tyle,zacznij od nowego spojrzenia na to, zacznij robic jakiegos vipa na spokojnie bez pospiechu i przyjmuj krytyke jak cos naturalnego i nieuniknionego na drodze do profesjonalizmu, chyba ze traktujesz grafike wylacznie jako zabawe to wtedy juz rob jak uwazasz , ja mam tylko nadzieje ,ze jakos sie podniesiesz i jeszcze pokazesz nam cos extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hums w zasadzie to spamuje ale nic :D Keraj, co do forum i opinii pamiętaj ze tu są dzieci, ludzie co się nie znają, i profesjonaliści, nie bierz wszystkich komentów na serio, każdy ma inny gust bla blabla, dalej nie pękaj i rób dalej Pracki i jeszcze dalej jak już kiedyś wspomniałem postój na innych forach tez bo każde forum ma swoje czynne zgrupowanie i grono użytkowników co się znają sobie słodzą/obcych jada, mniejsza o to nie pękaj i nie pisz co twoje w scence co nie ;) nikt nie pisze bo 3/4 zdziera modele wiec olej prawa autorskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny melodramat się zrobił

 

keraj37 - jeżeli sprawia ci radochę robienie foto z 3d to rób to dalej dla własnej przyjemności bo ja osobiście wolałbym już zająć się fotografią i retuszem niż ją udawać w tego typu scenie czy chociażby ze skrzynką na listy którą wstawiłeś wcześniej.

 

powodzenia w dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, dobre :D

Stary ty chesz byc dobrym grafikiem? czy slawnym "grafikiem". to jestniesamowite, ale metoda skandalu przyciaga kazdego aby bujnie sie wypowiadal:D jestem pod takim wrazeniem ze sam mszue dodac wpis.

Keraj37 - od dzis jestem twoim idolem ;)

 

toretycznie duzo hałasu o nic. Ale wiem co kogo tu boli ;) no coz.

Keraj jedna rada i prosba - popatrz jak sie wszyscy pomoc mecza opierdzielaja chwala wspomagaja, czy dodaja otuchy. kuzwa stary zrobil bys prezent na gwiadke calej rzeszy tego forum i zrobil "cos" niekoniecznie realistycznego, niekoniecznie bajkowego, ale cos ladnego zgrabnego, przyjemnego w odbiorze;) - jak nie dla siebie, to dla innych, zeby mogli lepiej spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, dobre :D

Stary ty chesz byc dobrym grafikiem? czy slawnym "grafikiem". to jestniesamowite, ale metoda skandalu przyciaga kazdego aby bujnie sie wypowiadal:D jestem pod takim wrazeniem ze sam mszue dodac wpis.

Keraj37 - od dzis jestem twoim idolem ;)

 

toretycznie duzo hałasu o nic. Ale wiem co kogo tu boli ;) no coz.

Keraj jedna rada i prosba - popatrz jak sie wszyscy pomoc mecza opierdzielaja chwala wspomagaja, czy dodaja otuchy. kuzwa stary zrobil bys prezent na gwiadke calej rzeszy tego forum i zrobil "cos" niekoniecznie realistycznego, niekoniecznie bajkowego, ale cos ladnego zgrabnego, przyjemnego w odbiorze;) - jak nie dla siebie, to dla innych, zeby mogli lepiej spac.

 

 

I znowu powrut do postów typu ''zrób tak bo tak mi sie bardziej podoba'' ;D Buihahaha dzieci no xD ale nic +3 posty hahahahha doooobry topic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie czepiacie sie jak nic.. kadr mam gdzies...wykonanie świetne, realistyczne...w koncu ktoś kto wie jak posługiwać sie nasyceniem kolorów...bardzo mile dla oka i nie mam się czgo czepić...i nawet nie chciałabym...ja bym inaczej zrobiła ale nie mam zamiaru nic sugerować...to nie moja praca i nie moja wizja...

gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie czepiacie sie jak nic.. kadr mam gdzies...wykonanie świetne, realistyczne...w koncu ktoś kto wie jak posługiwać sie nasyceniem kolorów...bardzo mile dla oka i nie mam się czgo czepić...i nawet nie chciałabym...ja bym inaczej zrobiła ale nie mam zamiaru nic sugerować...to nie moja praca i nie moja wizja...

gratuluje :)

 

amen (+ znaki;)

 

Może jeszcze dodam coś co usłyszałem przy moim pierwszym WIP'ie "pośpiech psuje Ci prace".

Edytowane przez torm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis zart jest? Mam na mysli komentarze w stylu grupy wsparcia czytelniczek bravo?

 

Z regulaminu forum

"I.3 ... nielegalnie kopiowane dokumenty...

III.3 Czerwoną kartkę otrzymasz za

... - łamanie praw autorskich ..."

 

Z ustawy o prawach autorskich.

"Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3."

 

Niestety scigane tylko na wniosek pokrzywdzonego.

 

Byla ostatnio na "drugim" forum dyskusja o PA i bronilem pewnych przekroczeniem, ale kajam sie i widze, ze to byl blad.

 

Tu nie ma "ale", to nie glupi blad. Koles swiadomie kradnie, klamie, kreci a na koniec nawet "przepraszam, to sie wiecej nie powtorzy nie powie".

 

Jestes zlodziejem. Albo jestes za glupi, zeby to zrozumiec, albo robisz to swiadomie. Na jedno wychodzi: "pan jest zerem" - jak mawial byly premier.

 

bez powazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis zart jest? Mam na mysli komentarze w stylu grupy wsparcia czytelniczek bravo?

 

Z regulaminu forum

"I.3 ... nielegalnie kopiowane dokumenty...

III.3 Czerwoną kartkę otrzymasz za

... - łamanie praw autorskich ..."

 

Z ustawy o prawach autorskich.

"Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3."

 

Niestety scigane tylko na wniosek pokrzywdzonego.

 

Byla ostatnio na "drugim" forum dyskusja o PA i bronilem pewnych przekroczeniem, ale kajam sie i widze, ze to byl blad.

 

Tu nie ma "ale", to nie glupi blad. Koles swiadomie kradnie, klamie, kreci a na koniec nawet "przepraszam, to sie wiecej nie powtorzy nie powie".

 

Jestes zlodziejem. Albo jestes za glupi, zeby to zrozumiec, albo robisz to swiadomie. Na jedno wychodzi: "pan jest zerem" - jak mawial byly premier.

 

bez powazania

 

nie rozumiem tego oburzenia... fajny render, fajny klimat,... mysle ze wiekszosci zal dupe sciska i tyle..... Keraj mial gotowce ale potrafil z wielu modelikow uzyskac fajny efekt koncowy do czego tez trzeba miec talenta. Co niektorzy potrafia prosty render spieprzyc...mozna to potraktowac jak mozaike:D z wielu gotowych elementow posklejał fajną całość. Kazdy ma swoj styl jak to ktos napisal.

Jak dla mnie efekt jest wazniejszy niz technika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego oburzenia... fajny render, fajny klimat,... mysle ze wiekszosci zal dupe sciska i tyle..... Keraj mial gotowce ale potrafil z wielu modelikow uzyskac fajny efekt koncowy do czego tez trzeba miec talenta. Co niektorzy potrafia prosty render spieprzyc...mozna to potraktowac jak mozaike:D z wielu gotowych elementow posklejał fajną całość. Kazdy ma swoj styl jak to ktos napisal.

Jak dla mnie efekt jest wazniejszy niz technika.

 

LOL,

polecam przeanalizowac caly watek a potem pisac takie komentarze, korzystanie z czyis modeli to jedno a przyznawanie sie ze to sa JEGO modele to drugie...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL,

polecam przeanalizowac caly watek a potem pisac takie komentarze, korzystanie z czyis modeli to jedno a przyznawanie sie ze to sa JEGO modele to drugie...

 

pozdr

 

hm...wsio rybka...fajny efekt koncowy;p chyba ta praca nie jest do celow komercyjnych nie? wiec o co tyle hałasu? fakt ze nie ladnie klamac;/ ale talent pewien ma;>

 

pressenter - moze taki temat jest potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,

tu juz nie chodzi o komere czy nie, tylko o sam fakt ze ktos sie przyznaje do nie swoich modeli, ale ten temat mozna walkowac i walkowac :)

 

pozdro

 

nie no ok...kłamanie ze to jego modele jest be...ale ja mowie o efekcie koncowym...z doswiadczenia wiem ze nie kazdy potrafilby uzyskac taki efekt majac dokladnie te same zdjecia, modeliki i inne gadżety...wiekszosc uzyskala by coś...co nie nadawaloby sie do pokazania...

z drugiej strony kto nie korzysta z pomocy? to tylko drobne ulatwienia a efekt i tak w pelni jest zalezny od dobrego gustu i talentu...calej kompozycji, oswietlenia, detali, kadru, nasycenia, kontrastu, kolorystyki i mnostwa innych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie czepiacie sie jak nic.. kadr mam gdzies...wykonanie świetne, realistyczne...w koncu ktoś kto wie jak posługiwać sie nasyceniem kolorów...bardzo mile dla oka i nie mam się czgo czepić...i nawet nie chciałabym...ja bym inaczej zrobiła ale nie mam zamiaru nic sugerować...to nie moja praca i nie moja wizja...

gratuluje :)

 

wybacz że odniosę się do postu z wczoraj ale jedno zdanie mnie zaciekawiło...

 

w koncu ktoś kto wie jak posługiwać sie nasyceniem kolorów

 

hmm... sprawdź proszę inne prace. zerknij na Belusa, Pioniera, Anię, Kreska, Omena i paru innych. i teraz zamknij oczy i spójrz na obrazek keraja. teraz otwórz oczy. Przykro mi ale nie zgodzę sie, że ta praca ma definiować "wiedzę o nasyceniu kolorów".

 

Pozdrawiam

 

[edit]

co do galerii na xviz.pl... zastanawia mnie rozbieżność pomiędzy niektórymi renderami. Z jednej strony mamy w miarę poprawne wizki a z drugiej prace keraja. Coś mi tutaj nie śmiga. Chyba jest ich więcej w tej firemce a część renderingów (tych lepszych niestety) wyszła spod myszki kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz że odniosę się do postu z wczoraj ale jedno zdanie mnie zaciekawiło...

 

 

 

hmm... sprawdź proszę inne prace. zerknij na Belusa, Pioniera, Anię, Kreska, Omena i paru innych. i teraz zamknij oczy i spójrz na obrazek keraja. teraz otwórz oczy. Przykro mi ale nie zgodzę sie, że ta praca ma definiować "wiedzę o nasyceniu kolorów".

 

Pozdrawiam

 

ogladałam mnóstwo prac i uwazam ze nasycenie kolorow na tym obrazku jak dla mnie jest dobre. Jak na MÓJ gust jest w porzadku, tym bardziej ze nie jestem fanka wścieklych i nienaturalnych kolorów...tutaj są wyraznie stonowane a cała praca ma miły klimat. Masz racje są prace ktore takze maja taka kolorystyke ale nadal jest ich malutko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do galerii na xviz.pl... zastanawia mnie rozbieżność pomiędzy niektórymi renderami. Z jednej strony mamy w miarę poprawne wizki a z drugiej prace keraja. Coś mi tutaj nie śmiga. Chyba jest ich więcej w tej firemce a część renderingów (tych lepszych niestety) wyszła spod myszki kogoś innego.

 

 

Kibelek i kuchnia racja wyróżniają się..może keraj i chrupek zrobili własną firme. :D

 

Jak by to było prawdą..haha...to moge powiedzieć że udane chłopaki sie zegrały ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Parenaście cennych minut zajęło mi przeczytanie tego wszystkiego....dalej, dalej...dołujcie go jeszcze..

Chlopakowi postawiliscie krzyzyk na droge...teraz zamknie sie w sobie:/

Nie mozna bylo skonczyc na jednym zdaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibelek i kuchnia racja wyróżniają się..może keraj i chrupek zrobili własną firme. :D

 

Jak by to było prawdą..haha...to moge powiedzieć że udane chłopaki sie zegrały ;D

 

Nie wiem co zrobił chrupek ale na jego miejscu trochę bym się ***** widząc tego posta. Nie uważacie?

Keraj napisałbyś jakieś przeprosiny itp. i wtedy na pewno co niektórzy spojrzeli by na Ciebie inaczej. Trochę tu tego brakuje co nie?

No to do następnej pracki, miejmy nadzieję że zamiast 10 stron bulwersu będzie przynajmniej jedna strona gratulacji. Pozdro.

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zrobił chrupek ale na jego miejscu trochę bym się ***** widząc tego posta. Nie uważacie?

 

Tak. A ty nie klnij panie tomala.

A swoją drogą za co chłopaka podciągnęliście pod ten szyderczy wątek?

Keraj You suck!

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zrobił chrupek ale na jego miejscu trochę bym się wkurwił widząc tego posta. Nie uważacie?

 

 

ooo napisałeś bardzo nie ładne słowo! i dobrze! zobaczymy czy dostaniesz kartke ;)

 

ogolnie ja jestem za jeśli chodzi o przeklinanie. bo uważam ze niektórych słów nie da sie zastapić a one bardzo dobrze obrazują uczucia.

 

a co do tego wku****** to myślę że bardziej powinien sie zdenerwować keraj37 bo chrupek był wiekszym przegieciem od niego.

 

 

100 post ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panie i Panowie, skoro zaczyna się opowiadanie dowcipów, pora zakończyć tą dyskusję. Tak naprawdę 1/3 postów chętnie bym wywalił z tego wątku, ale każdy sobie zostawia świadectwo. Może kiedyś część z Was przeczyta te posty i palnie się w głowę solidnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności