Skocz do zawartości

SiCK66


sicksicksick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

wewe.png

 

docelowo kobieta zasłania trochę tych liści :P ,ale fakt jednym brushe'm pojechałem,

 

bity do słuchania raczej :P ;to są starsze moje produkcje; teraz się trochę urobiłem w sprzęt i w końcu mam jakieś lepsze brzmienie, jakieś .. ale to amatorka bawię się w to bo dobrze czasami odpocząć od codziennego gównianego życia :P

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie bardzo podobaja niezaleznie ten las i kobieta, ale polaczone w jeden obrazek wydaja sie troche niespojne, moim zdaniem powinienes sprobowac zrobic tlo od zera i podporzadkowac je bardziej oswietleniu, kolorom i stylistyce wykonania tej kobiety. Tym bardziej ze zaslonila ona wiele fajnych elementow pracy z lasem i calkiem zmienila kompozycje, w ktorej, jak mi sie wydaje, istotne miejsce zajmowala ta pusta przestrzen (i bambus jakos niefajnie naklada sie na drzewa z tylu). Widoczek z jeziorem swietny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zance...ale pewne niuasne niszcza ogol. Tak mysle.

- przedramie ma jak faceet, w ogole reke, przy czym ta druga jest nieco mala,

-no taka spluwe to ona powinna 2 rekoma trzymac ,chyabz e ejst z ultra lekkiego materialu :P

Inni wiecej napisza, mnie cos tu nie gra jeszcze. Ale mowie, popracowac na niuansami i bd swietne pracki :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie namalowane, ale nic ponad to ... kompozycja nudna do bólu. Wszystko jest strasznie statyczne w tym swoim pseudo ruchu - zwłaszcza sztuczna poza postaci. Broń wygląda na doklejoną, bo na siłę jest z profilu (co było t u najłatwiejszym rozwiązaniem, ale niekoniecznie najlepszym) - imho lepiej by wyglądała lekko w perspektywie.

Ubranie, skóra, broń, struktury w tle - wszystko ma taką samą, plastelinową fakturę. Coś z fakturą pojawia się w prawym dolnym i lewym górnym narożniku, ale w tych miejscach tak naprawdę nic nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

tiaa mega radni jak zwykle .. ten szkic ma 2 lata i szlak traffił gdzieś wersije z warstwami .ale powycinam po przesoowam i moze ccos sie da z tego zrobic ..

 

edit zeby nie bylo "poostych postoow" z mojej

zalazlem jeszcze jeden szybcioch z firmy ktoora juz nie istnieje ueee prominence r.i.p.

 

3nszpid-1.jpg

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to techland wwa. jest.. teraz...taki śmiszny

 

kombinowałem ostatnio cos z moim projektem nieskonczonym z przed roku taka motka z 3d/2d i ogulnie jeszcze pewie cos tu zmienie.. ale golnie kanciaste i takie miało byc !!

012LAB.jpg

 

edit:

kolory mixowalem na LAB i nie wie czy to był dobry pomysł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego postawa jest dziwna (zwłaszcza nogi). Ta szarfa(?) rzuca cień (jej prawy dolny odcinek), jakby była przed ręką, zaś ręka wydaje się sklejona z tułowiem. Głowa wydaje mi się tyci zbyt duża, ale to robot, więc tutaj można gdybać w sprawie proporcji itp. No i te lakierki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności