Skocz do zawartości

Szkoła Animacji i Grafiki 3D - Drimagine (2009)


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 531
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm jeśli teraz nie wypali jedno mieszkanie to przez pierwszy miesiąc bym pomieszkał w akademiku i na spokojnie się rozejrzał za czymś, ale jakby ktoś miał jakąś fajna opcje to bym się pisał ;))

Tau: jeśli o mnie chodzi to prawdopodobnie sobota/niedziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy przyjade to raczej zalezy od kwatery. Podzwonie jeszcze troszke poorientuje się w sytuacji. Jeśli nic nie znajde trzeba bedzie przesiedzieć w akademiku troszke.

 

Z drugiej strony 480zł to sporo jednak trzeba pamiętać ze w tym jest odrazu net, tv i media np: mozna siedziec pod prysznicem 2 godziny :P. Co innego jest w mieszkaniu gdzie zazwyczaj takie rzeczy wchodzą dodatkowo do rozliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co ja wiem to będziemy mieć 7 dziewczyn w grupie.

 

Co do lokum to uważam, ze jeśli ktoś nie znajdzie pokoju już teraz to brać co popadnie (czyt. akademik) ... na miejscu będzie dużo łatwiej znaleźć mieszkanko, szczególnie w okresie wakacyjnym ...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że nie przeglądałem całości ale stron jest 30 chciałem powiedzieć że w Krakowie powstało coś takiego jak "Europejska Akademia Gier". Dla tych co robią studia dla papierka a lubią grafikę jest to ciekawe rozwiązanie. Zwłaszcza dwa kierunki pewnie by zachęciły wiele osób "modelowanie 3D w grach wideo" oraz "animacja 3D w grach wideo". Niestety trzeba mieć papierek licencjatu już przy sobie i to jest największy minus. Ja po roku studiów zrezygnowałem bo stwierdziłem że zawód metalurg jest kijowym pomysłem na życie a nauka byle czego jest tylko stratą czasu. kolejnym odstraszaczem może być 3000 za semestr ale prawdę mówiąc wychodzi to po 600 zł na miesiąc (5 miechów w semestrze 2 miechy wakacji) więc jest to standardowa cena za szkolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam jeszcze takie jedno pytanie do ludzi ktorzy orientują sie sprawie akademika w NS.

 

Jak one są na początku wyposażone? Sa jakies garnki, czajnik zeby jakąs glupią herbate/kawe zrobić?

Jestem w trakcie zastanawiania się co trzeba wziąć ze sobą :P nie chcialbym z czyms niepotrzebnie jechać. A takie informacje na pewno przydadzą się również innym mającym podobne dylematy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam jeszcze takie jedno pytanie do ludzi ktorzy orientują sie sprawie akademika w NS.

 

Jak one są na początku wyposażone? Sa jakies garnki, czajnik zeby jakąs glupią herbate/kawe zrobić?

Jestem w trakcie zastanawiania się co trzeba wziąć ze sobą :P nie chcialbym z czyms niepotrzebnie jechać. A takie informacje na pewno przydadzą się również innym mającym podobne dylematy

 

pozdrawiam

Ja mogę powiedzieć tylko jedno: na pewno kieliszki swoje weź :P No i może szklanke, ale to już wedle własnych preferencji - ja bym się takiej 'na wyposażeniu' nie tknął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że nie przeglądałem całości ale stron jest 30 chciałem powiedzieć że w Krakowie powstało coś takiego jak "Europejska Akademia Gier". Dla tych co robią studia dla papierka a lubią grafikę jest to ciekawe rozwiązanie. Zwłaszcza dwa kierunki pewnie by zachęciły wiele osób "modelowanie 3D w grach wideo" oraz "animacja 3D w grach wideo". Niestety trzeba mieć papierek licencjatu już przy sobie i to jest największy minus. Ja po roku studiów zrezygnowałem bo stwierdziłem że zawód metalurg jest kijowym pomysłem na życie a nauka byle czego jest tylko stratą czasu. kolejnym odstraszaczem może być 3000 za semestr ale prawdę mówiąc wychodzi to po 600 zł na miesiąc (5 miechów w semestrze 2 miechy wakacji) więc jest to standardowa cena za szkolenie.

 

Niestety z tego, co wiem to nie jest tam zbyt ciekawie, zwłaszcza od strony przygotowania do produkcji grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis tak kolo 19 organizujemy jakiegosc browarka, narazie są...

ja

luchu

krzys!3ek

bofel

do wszytkich z akademika jak by co to na poczatek kolo 1 klatki w akademcu czyli zaraz kolo recepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałem się wczoraj pojawić pod 1 klatką ale niestety się nie udało...

Jeśli ktoś teraz siedzi przed komputerem i nie wie co ze sobą zrobić to z chęcią wypełznę na zewnątrz... jakby co to dajcie znać na komunikator albo podbijcie na kawe to jest pokój 209 drugie piętro 1 klatka, trzeba dzwonić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian2608 jest blenderowiec o ile dobrze sie orientuje, ale chyba nie z forum,

mpta narazie to mozna pokazc pracownie malarską;d, zajecia 10-20 narazie rysunek i teoria z rybczyńskim głownie, jutro rzeźba ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was kilka pytanek.

 

Jest ktoś z Nowego Sącza albo okolic czy wszyscy z daleka?

 

Otwarcie było z pompą? :p

 

Czy przedmioty takie jak rysunek, rzeźba etc będziecie musieli zaliczać czy to tylko dodatek? Chce się dowiedzieć bo wybieram się na następną edycję jeśli takowa będzie a standart art u mnie leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze podejście do ucznia jest na bardzo wysokim poziomie nie tak jak na niektórych uczelniach państwowych gdzie panuje przekonanie że "to jest placówka naukowa ,a studenci to tylko zbędny balast" tu się o nas dba więc jestem cholernie miło zaskoczony:D

Co do pracy warsztatowej to niema co pękać warto popracować nad sobą ale w grupie jest kilka osób które pierwszy raz w życiu stoją przed sztalugami i nieźle dają sobie rade

 

zajęcia są od 10 do 20 z reguły chyba że zostaniemy dłużej

 

kadra jak na razie mocno spoko to są pasjonaci którzy potrafią godzinami mówić(ciekawie) na tematy sztuki,filmu animacji ,a dorzucając do tego nas bandę ludzi również kochających to co robią mamy świetny koktajl

 

 

sam Zbyszek to równy gość posiada niesamowicie rozległą wiedzę i to nie ściśniętą w ramki animacji czy filmu ale wiedzę gościa który całe życie poszukuje nowych jakości wiedzę uniwersalną ,a do tego wszystkiego pali mocne bez filtra więc wyobraźcie sobie jakim trzeba być hardcorowcem;) to nie jest zwyczajny człowiek;)

 

podsumowując ciągle mamy co robić ciągle jedziemy na biegu ale paradoksalnie czujemy się z tym zajebiście bo robimy to co kochamy to na razie tyle jak na pierwszy tydzień zobaczymy co będzie dalej

 

...uuuu ale przysłodziłem;

Edytowane przez 3kolorowymix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

piszcie piszcie jak najwięcej jak tam to wygląda, ja przymierzam sie składać na drugi rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

No dobra, dawać zdjęcia tej modelki ;)

Macie już jakieś zajęcia z technik cyfrowych, czy wszystko na razie analogowo?

 

Tak btw. mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i Wasza szkoła będzie dumnie reprezentowana w Animotion. Wkrótce postaramy się rozesłać pisemne zaproszenia do szkół i mam nadzieję, że do Sącza też dotrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Mnie też się marzy w przyszłym roku składać papiery - czyli mam cały rok żeby od tych podstaw modelingu, które znam zostać mistrzem, małe mam szanse ale się nie zniechęcam :D. Tylko napiszcie coś o tym malowaniu i szkicowaniu, bo w moim przypadku tego typu umiejętność ograniczają się do narysowania nierównego kwadrata i jeśli będzie trzeba mieć jakiegoś konkretnego skilla pod tym względem to odpadam w przedbiegach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-pigeon zgadza się, tak napisali. Ramzes - to nie jest jak ASP, bo tu ludzie są z różnym poziomem rysowania. Na więcej informacji poczekajcie troszkę, wszytko będziemy pisać.

btw. zdjecia modelki sie gotuja cierpliwosci;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość toni

Witam wszystkich.

Jestem z Nowego Sącza jako że wiele osób z forum zastanawia się nad przenosinami do NS, podsyłam wam strony gdzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o mieście:

"skyscrapercity"- tematy o inwestycjach, jest tam również wyczerpująco o Miasteczku Multimedialnym- wszystko co wiadomo oficjalnie.

 

Ogólnie Nowy Sącz jest miastem szybko rozwijającym się, jako ciekawostkę podam że jest tu więcej milionerów z listy 100 Wprost niż w Krakowie. Warto wybrać się poza miasto, ja polecam Wierchomle, Krynicę... okalające miasto góry i lasy- super na rower. Na Słowacje są stałe połączenia PKS.

 

Z życia- powstaje kilka galerii handlowych, warto się wybrać do "miasteczka galicyjskiego", kultura- ciągle rozwijające się MCK Sokół.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tau

Dzięki wielkie za info :D

Moim zdaniem nie ważne czy się umie czy też nie jeśli ktoś poćwiczy, pouczy i się przyłoży, to się nauczy. Znajomość technik tradycyjnych nawet podstaw jest nie oceniona przy grafice komputerowej. Dlatego się cieszę że są tam takie warsztaty :D

Mam nadzieje że wszystko się ułoży i dołączę do was, ale mam trochę daleko xD Ewentualnie trafie do ASP, ale tam podobno dużo bufonów jest, a ja mam uczulenie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

założyłem blog pracowni plastycznej w drimagine:

 

http://drimaginepracownia.blogspot.com

 

przesylajcie co ciekawsze zdjecia na [email protected]

 

ps. pamietajcie ze czesto jedym z warunkow zgody modelek na pozowanie (szczegolnie do aktu) jest dyskrecja. no wiec jak zdjecia z drimagine beda otwieraly pudelka to ciezko bedzie pieknosci przekonac do wspolpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skurvensen

Hej

Czy moglbys ktos wymiec z imienia i nazwiska kadre wykladowcza w szkole Drimagine? Jestem ciekawy kto tam uczy, a nigdzie nie znalazlem informacji na ten temat. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skurvensen

n-pigeon - to, ze Zbigniew Rybczynski jest "Headmaster of Drimagine School" to wszyscy wiedza, mnie interesuje spis wykladow i osob ktore prowadza te wyklady. Na stronie glownej, mimo rozpoczecia roku nie ma tej informacji, wiec staram sie dowiedziec czegos blizej od osob ktore uczeszczaja do tej szkoly, bo w tym watku udzielaja sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pieknosci przekonac do wspolpracy.

Nie wiem jakie tam macie wyobrazenia o rysowaniu/malowaniu aktow ale czasami te "pieknosci" maja 50ke na karku, czasami sa facetem a czasami sa facetem co ma 50ke na karku LOL.

 

No, chyba ze ktos uzna iz akt, to tylko smukla 20ka sprezona w przepelnionej erotyzmem pozie, na ktorej naoliwionej skorze refleksy swiatla pelgaja niczym weze a jej rozchylone, karminowe usta co jakis czas ukradkiem pozwalaja uciec tesknemu westchnieniu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być tak źle. Choć nie wiadomo co gorsze, swego czasu jak pełzałem do studium plastycznego trafiła mi się właśnie tak śliczna 20ka i było mi tak wstyyyd, jak później oglądała nasze prace za moje bohomazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności