Skocz do zawartości

Dominance War IV


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurna jak przegladam moje archiwum pracek gosci na DW 3 to wydaje mi sie ze musze z rok/dwa popracowac by wziasc udzial:|..

 

down: no jak nie nauka:)...to chociaz motywacja:), a pozatym z pracek DW3 ludzi nauczylem sie z ponad polowe mojej wiedzy na temat postaci;]

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza
kurna jak przegladam moje archiwum pracek gosci na DW 3 to wydaje mi sie ze musze z rok/dwa popracowac by wziasc udzial:|..

 

nono grunt to dobra samoocena i samokrytka, dlatego ja sie tez nie pcham żeby sie nie potknąć o za wysokie progi hehehe

a historie a wielkiej nauce przy takich bitwach mozna miedzy mity i bajki włozyć hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono grunt to dobra samoocena i samokrytka, dlatego ja sie tez nie pcham żeby sie nie potknąć o za wysokie progi

 

Nie przesadzaj ;p

 

historie a wielkiej nauce przy takich bitwach mozna miedzy mity i bajki włozyć hehe

 

True, true.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono grunt to dobra samoocena i samokrytka, dlatego ja sie tez nie pcham żeby sie nie potknąć o za wysokie progi hehehe

a historie a wielkiej nauce przy takich bitwach mozna miedzy mity i bajki włozyć hehe

 

Nie no, ja uważam, że jak jest ciśnienie i motywacja to samokształcenie też ma miejsce.

 

Fajnie by było. Kto zgłosi Fredowi nasz access? ;)

Mogę zamailować do Freda i zapytać... tylko że jak później 3 osoby wystartują to trochę wstyd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że jak później 3 osoby wystartują to trochę wstyd..

 

pewnie będzie więcej... a można już dopisać jednego wiernego kibica do listy... obiecuje być wierny i was nie opuszczę... ;P

 

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wspólnym startowaniem z max3D to żart, prawda :)? A co do nauki, to owszem, można, ale do tego wcale nie jest potrzebne DW :) Praca nawet na niezłym poziomie przeleci przez forum bez echa przy takiej liczbie startujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbaridzej pozytywnie, mam maturke więc trzeba się jakoś odstresować ;).

 

Ja tam startuje żeby poznać pozycje w szeregu, jakbym przeżył jakąś preselekcje to by było coś:D

Pozatem IMO świetny sposób na nauke ejst motywacja wątki są często odwiedzane i da się znaleść sporo przydatnej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech wystartuje kilka osób i jeśli będzie dobra frekwencja i kilka osób dokończy projekt to wystartujemy następnym razem. Nie uważacie że będzie lipa jeśli wystartujemy jako forum z powiedzmy 4 osobami? Ile osób od nas wystartowało poprzednim razem? 3? Ile osób dociągnęło projekt do końca na czas? To byłaby raczej antyreklama. Nie mam zamiaru nikogo zniechęcać ale spójrzcie na to z tej strony. Lepiej wystartujmy wszyscy razem z jednego zagranicznego forum.

Ja startuje. Ustalmy wspólne forum z którego startujemy, to moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho juz 4 edycja DW, hehe trzeba będzie w koncu zaliczyc debiut

co do startowania z max3d to może by sie uzbierało troche osob ;D

 

...które po zobaczeniu tematu stwierdziłyby ze:

a. nie maja czasu

b. nie ma sensu

c. nie maja pomysłu

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burneq ma racje. Tak czy siak ja wystartować pewnie wystartuje ale nie wiem czy finish będzie.. BTW, kiedy oni ogłaszaja temat, wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności