Skocz do zawartości

Rozpoczynamy nową Bitwę 3D/2D!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku miesiącach przerwy powracamy z naszym cyklicznym konkursem "Bitwą". Tym razem startujemy jak dawniej w dwóch kategoriach. Temat jest wspólny dla kategorii 2D i 3D. Tematem bitwy jest: Niezrealizowane idee, pomysły, wynalazki.

 

sponsor-small.jpg

 

Informacje o sponsorze Bitwy i regulamin znajdziecie pod tym adresem: Informacje i regualmin konkursu.

 

Sponsorem w tej edycji Bitwy jest firma Corel, która dla zwycięzców dwóch kategorii ufundowała nagrody w postaci pełnych pakietów oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite X4.

 

Jest o co walczyć, ale pamiętajcie, że jak w poprzednich bitwach, nagrody nie są najważniejszą częścią konkursu - liczy się dobra zabawa i podniesienie poziomu swoich umiejętności.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na ten temat głosowałem, choć nie wierzyłem, ze przejdzie. Bardziej byłem przygotowany na temat z lustrem. Teraz już mogę zdradzic, ze miałem w głowie koncepcję zrobienia Pogromcy Bazyliszków. A co do obecnego tematu to jeszcze muszę pomyśleć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nareszcie, tez nie jeste przygotowany do tego tematu, ale spokojnie, duzo czasu jest, z czego sie chyba najbardziej ciesze bo nie wiedzialem czy znajde na to czas. Mam nadzieje, ze moje polroczne umiejętności graficzne wystarczą na dziesiąte miejsce ;).

Życzę wszystkim powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności