Skocz do zawartości

[NIPW3D]Nowa Generacja Klasy Robotniczej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nr 1 jak dla mnie super pomysł, szkoda tylko że nie ma wcześniej wspomnianego pilota, tak kojarzy mi się z folwarkiem zwierzęcym, może dodasz jeszcze jakąś dominującą, komunistyczna świnie (zwierzę), skoro wszystko jest w takim klimacie, przydał by się towarzysz-przywódca świnia z jakimś mundurem i medalami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :) puki co to ostateczną wersje wrzucam do pierwszego posta. :) Jeżeli mnie coś natchnie to może jeszcze coś podłubię ;)

 

Chciałbym podziękować za wsparcie jakim były wasze komentarze. Wszystkie były cenne i potrzebne mojej skromnej osobie :)

Życzę powodzenia i wytrwałości uczestnikom bitwy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a gdzie jest pilot tej maszyny? -bo ona własnie startuje ( nie jest zacumowana do ziemi) a pana rolni....(wróć) pilota nie widać ????

 

- no i nie pogmerałeś przy tej stodole- jest placka i widac tiling tekstury dachowek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba!

Nie podobają mi się skrzydełka sterowca, nieładne, to samo płótno co na balonie, skala bumpa dodaje im jeszcze sztuczności, może jakieś delikatne rusztowanko mogłoby je trzymać? Lub jeśli to rusztowanko jest wewnątrz balona to niech to będzie widać jakoś?

 

Pozatem naprawdę czadowe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wasze komentarze :) Bardzo się cieszę że że dobrze odbieracie tą prackę. Miałem nadzieję na podłubanie jeszcze tu i ówdzie - ale niestety obowiązki znacznie zwężały mój zasób wolnego czasu ;) Tak czy owak świetnie się przy tym bawiłem i wiele nauczyłem.

Pan Bronisław jest - a w zasadzie jego model jest w fazie modelingu co zmusza mnie ;) do kontynuowania jego historii - jednak już w osobnej pracce :)

 

pozdrawiam i jeszcze raz dzięki wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu jak ostatnio tu zaglądałem to nastapił kolosalny przyrost materiału wysokiej klasy :)

Swietnie to wygląda

(Trochę razi płaski dach tej stodoły w tle...ale to takie marudzenie moje)

 

Czekam na finalny Update.

P.S. Kurczaki...rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności