Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość milejdi90

Ejjjj nno proszeeeee :D powiedzcie mi, co to jess za piosenka (wykonawce i tytuł).

Hm chodzi mi o piosenkee z programu MTV ŁOWI :D hmm no ona chyba jess po niemiecku i taka lejdi tam śpiewa coś tam tararraraa :D jesli ktoś kojarzy,to niezwłocznie błagam o odpowiedz :] pozdrawiam :D

milejdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech czasami jest na dole napisane:

"cd von xxxxxxxxx - xxxx xxx xxx jestz im handel"

"cd von xxxxxxxxx - xxxx xxx xxx ab montaG in deine laden"

 

itd. spojrzyj , moze gdzies blysnie

 

niestety.... to jest cała reklama a nie spot jakiegos programu... to tam najcześciej są te podpisy.. :( Muza po tych 3 sek wygląda zajefajnie... tylko nie wiem co to //placz

 

heehehe 333... rowr by powiedział ze mały szatanek jestem ;) zboczeniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie! Pamietacie taki teledysk fatboyslim'a co byla taka imprezka i sie tam rozne rzeczy tak cofaly jakby ktos skreczowal plyta z filmem zamiast z muzyka;] Taki dziwny teledysk. Wiem ze z tego co napisalem nie bardzo mozna sie polapac o co chodzi ale ktos kto to widzial powinien wiedziec;] Jakbyscie mogli mi powiedziec jaki jest tytul tego numeru. Mysle nad tym od wczoraj i nie moge sobie przypomniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba nie. Z tego co pamietam to rockefella skank to bylo to co takich trzech afromanow chodzilo. "..funk soul brother, check it out now.." Chodzi mi o inny teledysk.

 

[EDIT] Juz znalazlem. "build it up, tear it down" Kiedys wtdawalo mi sie to fajniejsze;] A przy okazji obejrzalem rockefella skank i zdrowo sie usmialem gdy zobaczylem tych gosci z afro tanczacych przy samochodzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra hehe teraz bedzie troche inaczej niz zwykle :D

 

// dozwolone od lat 18 //

 

Jest taka ladna pani ktora nazywa sie "kates playground" :P. Kto nie wie o co chodzi to trudno. Ona ma taki filmik o tytule "babyoil". Ktos wie moze co to za kawalek tam leci? Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze to znany kawalek.

 

tutaj probka z tego utworu:

http://members.lycos.co.uk/pioniermax3d/WIP/proba.rar

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodacy, pomożecie (kolejny już raz :) )?

jak sie zwie ten utwor z reklamy Neostrady TP??

(jakby ktos nie kojarzył: babka umawia się na chacie z typem,spotykają się potem pod wielką choinką w mieście i sie okazuje, że to jej sąsiad [babki, nie choinki :D])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodacy, pomożecie (kolejny już raz :) )?

jak sie zwie ten utwor z reklamy Neostrady TP??

(jakby ktos nie kojarzył: babka umawia się na chacie z typem,spotykają się potem pod wielką choinką w mieście i sie okazuje, że to jej sąsiad [babki, nie choinki :D])

 

 

Maanam - Simple Story

 

fajna piosenka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gradek

Szukam covera piosenki Blur - Song 2. Chodzi mi o wersje dyskotekowa. Niedawno widzialem w Tv4Fun, czy jakos tak. Ktos wie, o co moze mi chodzic? Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Szukam kawałków można powiedziec – rewolucyjnych z Ukrainy. Chodzi mi o te kawałki co grali na wiecach, albo np. ten co idzie w reklamówce tvn24 (nie wiem czy kojarzycie jakoś: „machinaceja – ni! Cwanaceja – ni! Juszczenko – tak! Na nasz prezydent!” czy jakoś tak ;) Pomóżcie bo strasznie mi na tych kawałkach zależy J

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością informuje ze kazdy fan i niefan moze sobie pobrac najnowsza plyte Kuby, lidera Elektrycznych Gitar zupelnie za darmo!

Tak wiec panowie i panie: "Fikcja solo"

Sam jeszcze programu tego niesluchalem, dopiero go sciagam, lecz z czystym sumieniem, znajac dotychczasowa tworczosc EG i Sienkiewicza moge ja polecic.

 

zycze milego sluchania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Witam :) Mam prośbę.. kiedyś w tym wątku znalazłem link do stronki na której było umieszczone mnóstwo avików z reklamami.. Bardzo pilnie potrzebuję tą stronę (albo jakąś inną z dużą ilością reklam telewizyjnych) i będę BAAARDZOOOO wdzięczny jeśli ktoś się pokusi o pomoc. Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam covera piosenki Blur - Song 2. Chodzi mi o wersje dyskotekowa. Niedawno widzialem w Tv4Fun, czy jakos tak. Ktos wie, o co moze mi chodzic? Dzieki!

 

Blur - Song 2 (White Label Import mix)

Robbie Williams - Song 2 (live Blur cover at pinkpop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi cały czas po głowie jedna piosenka, usłyszałam ją w radio PIN i strasznie chce ściagnąć. Wokalistka z Brazylii albo równie egzotycznego kraju, dlatego własciwie nic nie rozumiem. Refren brzmi jakby: heja la mama heja la mama heja la mama la heja albo moze heja mama itd. Możliwe, że śpiewa to jakaś magina/mavina/navina(?) i że tytuł brzmi podobnie do "tu mamba farera". Mam nadzieję, że to wam wystarczy, bo ja wpisałam w google chyba kilkadziesiąt konfiguracji tych słów i ale nic z tego.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Szukam jakiejkolwiek informacji która pomoże rozwiązać zagadkę co to za utwór i kto go wykonuje.

Nie chcę naprowadzać na fałszywy trop ale ten utwór jako jedyny dograny był na jednej stronie kasety magnetofonowej z

"Apokalipsą zwierząt - Vangelisa" przesłuchałem ponad dwadzieścia płyt Vangelisa i nic(klimat troszkę inny a Vangelisa sprawdzałem na wszelki).

Myślę że utwór pochodzi z lat 80-90tych(raczej pierwsza połowa 90tych)na pewno nie 2000 i wyżej.

Jest to piękna (jak dla mnie prze) kompozycja z niesamowitą wokalizą kobiecą . Mógłbym tego słuchać na okrągło.

Jeśli jest taka płytka i w takim klimacie to byłbym

Wszystkich którzy zechcą posłuchać zapraszam do pobrania pliku z namiaru :

http://benio.spymac.net/Niewiemktoto(128).mp3

 

Podejrzewam że utwór był przegrywany z kasety na kasetę wielokrotnie.

Jakość pliku jest taka sobie, tylko trochę udało mi się go oczyścić z szumów.

Pozdrawiam All

benio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sredecznie, czy ktos moze wie jak nazywa sie utwór z reklamy v- power oil shell, reklama to zólte fale i czarny rumak, . Chodzi mi o nazwisko śpiewaczki w tym utworze .......pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość edziu

witam wszystkich, czy wie ktos moze jak nazywa sie utwór z reklamy nike'a z tancerka w ciemnej sali, z duzymi glosnikami?? znalazlem gdzies ze jest to "keep up" ale to nie bylo to tego czego szukalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności