Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorzzzz

Witam

Szukam jednej piosenki, to najprawdopodobniej lata 70-80. Wokalista ma głos podobny do Roberta Planta, piosenka jest spokojna i nastrojowa. W refrenie znajduje się tekst "MY LOVE IS PARADISE" lub "LOVER'S IN PARADISE" dokładnie nie wiem, ale mam nadzieję ze komuś coś to przypomni i poda mi tutuł i wykonawcę tego utworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość maly126

Witam poszukuje wykonawcy i tytułu piosenki z reklamy bodajże heineken'a ze słowami "i love you baby ... "

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość edziu

hmm...ale ja nie szukam 'i love you baby'...tamten post byl adresowany do maly126...bo to on pytal o cos takiego...chyba ze zle was zrozumialem:P

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mourn

czesc mam prosbe dzisiaj pierwszy raz zobaczylem reklame butow lasocki i prosilbym o tytul piosenki do tej reklamy bardzo mi wpadla w ucho kilka slow zdazylem zapisac z tego teskstu co spiewaja w reklamie : "groove me if you wanna be with me let...." i cos dalej wiekszosc ludzi podaje mi tytul da lux-i gotta do ale to nie jest to bo chyba to jest ze starej reklamy Prosze as pomozcie bede bardzo wdzieczny prosze o jakakolwiek odpowiedz Czy tu na forum czy na maila czy na gg prosze POMOZIE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz taka reklama Toyoty Corolli, w której koleś kopie latarnię żeby nie mrygała, ale ładnie świeciła na samochód. Kawałek będący podkładem jest znany, ale pojęcia nie mam jak się nazywa i jakiego wykonawcy jest. Wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam pewien problem...

szukam od kilku miesięcy pewnej piosenki... i jak już raz ją słyszałem w radiu to akurat siedział w aucie gdzie radio nei miało RDS'u!!!!!

 

TO jets piosenka reaage - tak zlat okolo 1996...

nie wiem kto ją śpiewa nie znam tutyułu... słowa też są nie wyraźne...

ale w refrenie jest:

"na na na na na na na, na na itd.." bardzo znane... kiedyś dużo leciało...? - wiem że to jest śmieszna zagadka... ale jak ktoś zna to sypcie tytułami może któryś będzie pasował, dodam tylko że na 100% nie jest to BobMarley... a głosik kolo ma podobny jak ten co śpiewał 'big,brown eyes"...

 

mam nadzieje że się uda..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki RA...

co prawda nie miałeś na liście tej piosenki, ale szukałem po artystach... i przypomniało mi się że to było inner circle...

 

utwór to: Games Pepole Play

 

swoją drogą, troszke dobrej muzy z tej listy ściągnąłem...

 

Koniec szukania :) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz taka reklama Toyoty Corolli, w której koleś kopie latarnię żeby nie mrygała, ale ładnie świeciła na samochód. Kawałek będący podkładem jest znany, ale pojęcia nie mam jak się nazywa i jakiego wykonawcy jest. Wie ktoś?

 

Lightning Seeds - You Showed Me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"imagine me and you , and you & me...." chyba z HAINEKENA - co to?

adidas one (te takie nowe buciki z procesorem) - co to za piosnka ?

 

:)

 

ADIDAS: Karen O - Hello Tomorrow

HAINEKEN: nie przypominam sobie zeby mial reklame w ktorej jest piosenka po eng... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze mi ktos pomoze tu :)

 

ostatnimi czasy, (ostatni tydzien) widzialem jakas wspolna produkcje polskich artystow o nazwie 8błogosławienstw, spiewaja tam sobei text religijny (ten blogoslawieni xxx, a oni xxxx itd), spiewal tam Mieciu Szczesniak, Kukulska, ten z Lady pank i jeszcze ich troche tam bylo mi chodzi o tego pana co gral na flecie/skrzypcach (niapamietam) a potem zapodal wokal wysokim glosem (cos ala greckich churow koscielnych) i NIE MAM POJECIA CO TO ZA PAN, dajcie mi jakis namiar moze ma wiecej takiej fajnej muzy jak ta jego zwrotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde mać ... nowa reklama samochodu Megane ...

 

gosc spotyka sie na plazy przy samochodzie ze starym znajomym i idzie klip z ich wspomnien z mlodych lat ... i leci taka oldshoolowa piosenka ... swietna do samochodu ...

 

wescie qrde powiedzcie ze znacie to ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ponawiam pytanie "Utwór usłyszany przeze mnie w radio PIN. Wokalistka z Brazylii albo równie egzotycznego kraju. Refren brzmi jakby: heja la mama heja la mama heja la mama la heja albo moze heja mama itd. Możliwe, że śpiewa to jakaś magina/mavina/navina(?) i że tytuł brzmi podobnie do " i dodaję jeszcze jedno: kto jest wykonawcą pierwszej wersji utworu "Another Woman" Moby'ego? Klimat taki bardziej jazzowy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud -> Boomfunk Mc's - Freestyler (mogą być literówki, pewności nie mam)

 

Marcin -> to będzie kompletny strzał bo reklamy jeszcze nie widziałem, ale jeśli przypadkiem trafie to mogę Cię przez rok gnębić zdaniem "Use your Google skills" ;)

poprzez google wlasnie na cos takiego trafilem: Michael Buble - Come Fly with me

 

***EDIT

 

A już miałem nadzieję, że się uda :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin -> to będzie kompletny strzał bo reklamy jeszcze nie widziałem, ale jeśli przypadkiem trafie to mogę Cię przez rok gnębić zdaniem "Use your Google skills" ;)

poprzez google wlasnie na cos takiego trafilem: Michael Buble - Come Fly with me

 

hah ... no to akurat nie to ... tamta piosenka byla rockowa ... i to taki ostrzejszy amerykanski punk rock ...

 

ale i za to dzikuje bo ta piosenka tez jest swietna ;] Sinatry dawno nie sluchalem a jego wersja tej piosenki jest swietna ... tnx anyway ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! juz kiedys o to pytalem ale nikt nic mi nie chcial powiedziec :) ogladacie czasem mecze pilki noznej w "dwojce", nie? przed rozpoczeciem audycji leci taka krotka zajawka "football w dwojce" i podczas tej zajawki taki fajny rockowy kawalek leci. koles wymiata niesamowicie na gitarce, za ktos co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziom20

siemandero.wie ktos moze to spiewa piosenke z nowej reklamy coca coli cos tam "u babe babe,u babe babe"?i jeszcze jedno zapytanie.ostatnio w radiu eska poznym wieczorem slyszalem fajna piosenke hip hopowa.cos spiewaja(nie wiem czy to jest zwrotka czy refren) wszyscy na raz "SPALILILILI"( chodzi o wyraz "spalili",ale oni to tak spiewaja :p),nie wiem czy ktos bedzie wiedzial,ale jak wie to niech powie bo mi bardzo na tej piosence zalezy.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności