Skocz do zawartości

3d: Ford Pickup 32'


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dawno nic nie wrzucalem na forum ,a w szczegolnosci do wipa ;] Mialem wogole tego nie dawac do WIP'a, ale moze to mnie zmotywuje do tego zeby to skonczyc, bo to co juz jest zrobilem juz jakis czas temu.

 

Czyli tak jak w temacie mam zamiar sobie w wolnych chwilach dlubnac Forda Pickupa z 32'( jakiegos customa, hot rod'a) chociaz tam rocznikowo to napewno nie bedzie tylko 32 (łącznie z silnikiem, bo to to juz raczej bedzie jakis skladak na przelomie takim jak wychodzily flatheady) Ogolnie ma to byc zrobione tak, ze bedzie mozna obejrzec w nim prawie wszysto, lacznie z silnikiem rama, srodkiem, etc. Co z tego wyjdzie to sam nie wiem, ale juz dawno nic nie robilem dla siebie i tak mnie naszlo ;] Pare czesci od silnika moze sie jeszcze zmienic bo szukam refek. . Upki nie beda zbyt czesto, bo bedzie to robione pomiedzy innymi modelam :/ i odrazu mowie, ze bedzie too"pokazowka" w sensie zero spawow, etc ;]

 

Pozdrawiam

 

 

42083.gif

 

42086.gif

 

42087.gif

 

42088.gif

 

42089.gif

 

42090.gif

 

42091.gif

 

42093.gif

Edytowane przez Bubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kliment woroszyłow xD nie jaraj sie ;P juz to widziales bueah ;]

Matchias no raczej takich rzeczy to juz nie ;] probelm w tym, ze wlasnie tego czasu nie mam za duzo :/

goral_44 thx

Freedom Fighter :D

Mikolc thx

GrześDuro thx

Kedzior thx bueahahhaha ile jeszcze tych thx ?

Houston google

Temporal ja czasami tez mam takie wrazenie, ale to chyba chodzi o to, ze fajnie sie oglada jak ktos cos robi, a nie odrazu gotowa prace ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Free ciiiiii xD bueahahhha

 

Hynol sry ;) Ale do tego tematu to ja juz podchodzilem jakies 3 lata ;] I jakos nigdy nie mialem odwagi zaczac ;] A czemu musisz zmienic temat ? nie zmoesz np zrobic jakiegos coupe ? Czy czegos podobnego ?

 

blinq dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Coś się pomyśli. Zresztą mam sporo tego na liście - Delahaye, Alfa Romeo 8C 2900,Aston Martin C-Type, BMW 328, Cord 810, Talbot-Lago T150-SS... Coś się znajdzie ;).

 

Fajny pomysł z tym metalem - wygląda lepiej niż niektóre finishe jak juz ktoś zauważył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiście dopracowane, widać dbałość o wymodelowanie każdej śrubki :)

 

Pytanie: ten materiał jest już końcowy, czy przejściowo zmapowałeś wszystko tym samym? bo nawet jeśli przejściowo, to wygląda na tyle dobrze, że równie dobrze mogłoby tak zostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment SPESZYL FOR JU ;)

 

jeszcze niedokonczona i chyba bede zmniejszal sama obrecz bo cos chyba za wielki rozmiar wyszedl :/

 

42162.gif

 

cucsoniuss to to nie problem poprawic ;) silnik bedzie widac napewno bo polowa maski bedzie wogole zdjeta ( a dokladnie boki )

 

Đraven to nie koncowy material, to tylko taki tam zeby pokazac model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz robił kierowce to nie zapomnij zrobić mu dziur w zębach trzonowych. W tamtych czasach stomatologia nie była tak zaawansowana. ;)

 

Dziwna ta praca jest ale w tym szaleństwie jest chyba metoda. Czekam na więcej. Piękne i magiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem rozmiar felgi i troszke zmienil sie sam silnik ;]tzn lelektroniczny wtrysk paliwa? (stylizowany na stare mechaniczne ), jeszcze nie skonczone bo brakuje przewodow i paru dupereli, ale na wiecej czasu nie mialem :/

 

42415.gif

 

42416.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miedzi ten materiał nie przypomina w wcale. W sumie żadnego normalnego metalu, raczej już aluminium a jakaś dziwną powłoką galwaniczną.

Tak by przypominało miedź:

 

dfgdfgdfgk.jpg

Miedź niezależnie od światła i wypolerowania zawsze jest jak ruda marchewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troszke do przodu :D Ale tylko ciutke xD Prawie skonczony caly ten mechanizm wtryskowy, dodane pare srubek, i kawalek przedniego zawieszenia ;] Co do materialu tooooo hmm nawet jak wam pokaze jego parametry to zapewne sie wam nie przydadza bo ani to vray ani mental, ani zadne fryrendery czy maxwelle ;] Ale moge pokazac.

 

Edyta: te smieszne przewody beda jeszce poprawiane bo sa troche nierowno i brakuje tam zakonczen metalowych.

 

 

 

Dzieki za komentarze ;]

 

 

44579.gif

 

44580.gif

 

44581.gif

Edytowane przez Bubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności