Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moje gry które mam na pc : ghost recon advenced war fighter , juiced , call of duty 2 , brother in arms , władca pierścienie bitwa o śród ziemie 2 , counter strike source

 

w te gry jak narazie możecie ze mną pograć, w reszte zawsze możecie pograć z kimś innym ( hamachi robi sieć lan przez neta z naszymi kompami więc jeżeli ktos będzie miał np brother in arms i druga osoba też to sobie pograją razem tu nie decyduje o niczym główny założyciel hamachi )

 

Dzięki hamachi można się wymieniać plikami ( mam własny server z plikami więc możecie pisać a udostepnie go)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w aoe 3 , ale w warcraft'a też było miło pograć.

Lubię także gry o mafiach i gangsterce. Właściwie to tylko strzelanki wykluczam (te w których widzisz tylko ręce ,chociaż było demo jednej gierki którą chyba stworzyli ludzie od nuke nuken nie pamiętam nazwy , może ktoś przypomni ?{byłeś Indianinem w usa i zaatakowali kosmici ,cel oczywisty i można było wejść z bohatera i poruszać się duchem })

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra, skoro już mowa o gierkach, to obecnie dorwałem dość muzealną gierkę, mianowicie return to wolfenstein castle. Zaciałem się na misji 4 w SWF, a konkretnie tam, gdzie po raz pierwzy pojawiają się te cyborgi z elektrycznym pasem, nasuwające prądem. Problem polega na tym, jak przejść dalej: wszystkie drzwi sa pozamykne, platforma umożliwiająca przejście na drugą część balkoniku w dużej hali z wiszącą skrzynią jest podniesiona i za Chiny nie wiem, jak dalej iść. Dodatkowo irytuje mnie taka otwierana klapa odsłaniająca rury, która nie wiem, do czego służy... Próbowałem tam wrzucać granaty, ale nie wiem, czy to coś daje, bo nie zauważyłem żadnych efektów. Innymi słowy: kto wie, proszę o pomoc, bo zaczynam wątpić w swoją inteligencję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w wolfensteina tyle razy... tyle razy przechdoziłem ale nie wiem w czym masz problem, wszystko tam było proste i szło się praktycznie na tarana dalej i dalej :D najlepiej daj screena to ci powiem co i jak :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun a może oblukaj sobie walktrough'a...? Ja tyle razy przechodziłem tą grę bo ją bardzo lubie, ale nie pamiętam tego momentu :P

 

Edit >> Krzysiek a co to za gra wogóle? Może to głupie pytanie ale nie wiem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS Carbon - w sumie to mogę polecić, nie jest tak dobre jak Most Wanted, no ale gra się cały czas całkiem spoko. Niestety gra kończy się tragicznie szybko, ja przeszedłem ją w 3 dni, a grałem po jakieś 3 - 4 h dziennie (I wcale nie jestem śmigałkowym wymiataczem) Więc obawiam się że jakby ktoś się uparł to ukończyłby karierę w jeden dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DOSie chodziło ale dało się uruchomić na Win2000. Na XP nie próbowałem. Potrzebny był jednak programik do zwalniania pracy procesora bo gra na nowych prockach za szybko działała:). Ewentualnie jest program DOSbox do uruchamiania gier DOSowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam grę Colin mcrae rally 04 :)

Wedłóg mnie najlepsza wersja colin'a i najrealistyczniejsza rajdówka :)

Jeszcze jak ma się kierownicę do kompa, to gra siępo rpstu super!!

PS to jest jedyna gra w jaką gram od około roku :D wogóle jakoś gry mnie nie kręcą.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie World Od Warcraft :)

 

 

jesli ktos chce sprobowac 10 dni online tu jest odpowiedni link:

 

http://teaser.wow-europe.com/

 

a jesli ktos chce przedluzyc 10 dni do 30 to klikac do mnie, Blizzard udostepnil zapraszanie na 30 dni zasluzonym graczom hehe

 

bym zapomnial, serwer KulTiras, gildia "Order of Poland" po stronie Alliance. Sami Polacy, ktorzy chetnie pomoga, jest nas okolo 80 osob :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed: Most Wanted... POLECAM!;)... carbona to rozkłada na łopatki już w przedwyścigach:P

 

Zgadzam się w 100%. Carbon w porównaniu z Most Wanted jest... powiedzmy mierny.

 

Oblivion - chociaż Morrowind dużo lepszy (bardziej rozbudowany).

 

Ze starszych - Quake III (defrag lub 1 vs. 1 z kumplem) oraz Starcraft (lan), mimo upływu czasu nadal wymiatają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam (jeśli ktoś horrory lubi:)) grę Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth. Pięknie oddane klimaty Lovecrafta. Grafika nie powala na kolana ale dzięki temu na słabszych kompach też można pograć.

Tropico i Tropico 2:). Pierwsza pozwala nam na wcielenie się w dyktatora XX wieku a druga na wcielenie się w pirata i zarządzanie własną wyspą:)

GTA Vice City-dla mnie najlepsza z części. Lata 80-te i tym podobne.

 

A z niecierpliwością oczekuję na Command & Conquer Tiberium Wars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności