Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

POgrasz bez problemu, wydaje mi sie ;)

Mam pytanie: Gral ktos czy gra dalej w Cabal Online? Co myslicie o tej gierce ?

Bo wlasnie se ciagne na dysk i nie wiem czy warto poswiecac te 2gb na to cus.

 

Ano ja mam na plytce to cos, znajomi z pracy caly czas w to napierają, i mnie probują wciągnąć, ale boje sie bo MMO maja na mnie zły wplyw;) Podobno całkiem niezgorsza produkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti-bo trzeba znaleźć jakąś darmową gierkę ;)

Ja bym się może skusił na Orange boxa ale nie ukrywam, że cena troszkę wysoka. A życie ważniejsze niż gra :)

Może by tak zastanowić się nad Enemy Territory?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEARS OF WAR - Wyszedł nareszcie na PC'ta :) Co sądzicie o produkcie w połowie od naszych rodaków? w końcu PCF maczał w tym palce i zrobili kawał dobrej roboty. Grafika - no jak to UnrealEngine3 - jest piękna :) Parę screenów ode mnie:

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimeShift - hmmm niskie wymagania, tony grywalnosci, zatrzymywanie czasu :D 9/10

Call of Duty 4 - klimaty imo gorsze niz w CoD2, ale grywalnosc pozostala, dobry film akcji 8+/10

Gears of War - akcja, akcja!! no i ciekawe efekty graficzne (krew:D), 9/10

Orange Box - bez zastanowienia 10/10 (dla wszystkich i kazdej z osobna, no moze poza portalem bo imo za krotki)

 

w kolejce czeka Wiedzmin jeszcze (jericho i strangeholda nie pogram, bo karta za slaba :X)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dosiadłem dziś PS3 :)

 

Fight Night 3 - Oj, nie byłem szczególnym fanem boksu do teraz :D Wolny wieczór, kumpel, konsola , tv , piwko...i da się aż do rana, piękne knock-outy :) 8/10

 

Fall of man: Resistance - przyjemna strzelanka, ale która nie jest w next genach :) warta polecenia. 8/10

 

Motorstorm - fajnie, że można wreszcie sterować sixaxis'em ale ciężko się jeździ, wizualnie jak najbardziej wporządku. 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliście w GOW'a ?? Wyglada u mnie tak jak na screenach które zamieściłem i chodzi super, ale mam pewien problem, a mianowicie gra mi się zatrzymuje tak co jakiś czas na sekundę, nie wiem co jest grane, wszystko w mym kompie jest ok, czasy na ramie stabilne, nie wiem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis W jeden dzień poszedł. Boże czy wszystkie nowe gierki muszą być takie krótkie? Dodam, że zrobiłem wszystkie misje dodakowe. Gameplay nie jest taki rewolucyjny jak grafika, bardzo przypomina call of duty. + Plus kilka fajnych patentów, jak level we wnętrzu góry. Dla mnie 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, tez crysisa / coda4 / hl2:ep2 w 1 dzien zrobilem... ale grywalne jest to to, szczegolnie milo sie gra z trainerem na ciagly max powera.. podbiegasz do wroga na sprincie skaczesz 20m nad nim znikasz za jego plecami chwytasz go i rzucasz o dom w ktorym stoi 3innych ludzikow ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT3 -narazie tylko demko posiadam, ciagle mecze strasznie fajne!! :DA tak to Cod4, zajebioza 3ma forme jak zawsze w porownaniu do nowego Moha to normalnie megazord :D :) no i u znajomego probowalem Crysisa pare razy... aha i gralem w NFS'a kolejny raz jest kiszka EA bye!. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eyyy chyba demka nie bedzie :(

Co do UT warto wspomniec iz na moim staruyszku UT3 smiga calkiem milo na wysokich ust, ja tu musze szykowac zestaw bo crysisa wole nie odpalac na zlomie :D co fakt to fakt ale silnik Unreala bardzo dobrze wyglada i chodzi o niebo lepiej niz ten Cryengine...

 

 

p.s Lost planet tez swietne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja GOW mam już za sobą na blaszaku. Ale kompletnie nie zgodze się z opinią, jakoby miało kiepski kod!!!! Gra uważam rewelacyjnie zoptymalizowana, u mnie amd 4600+ 2gb ramu i gf7900 gs - efekty - 1280x1024 wszystko na maks detalach i jednej przycinki podczas gry nie uraczyłem. Wspaniała, dająca dużo radochy płynność. No i gra dająca duzo radochy :). A co do UT3 - ta gra mnie zmiażdżyła :). Takie same zdanie co do optymalizacji kodu, takie same ustawienia i jazda na maksa bez trzymanki. I wreszcie dynamiczny i miły w rozwałce ut :D. Gra posiada jeden jedyny minusik dla mnie... ale za to ten sam co był bodajże już w ut2003 albo 2004 - brak mutatorów i mojego absolutnie ulubionego instagiba :).

 

Z odkryć jeszcze dla równowagi dla powyższych tytułów zapodaję ProStreet - niewysłowienie, nieokreślenie, maksymalnie zasmucająca klapa! Dno! Kibel. Spędziłem przy tej grze 2 godziny szukając czegoś dla siebie. Nie znalazłem. Miałem ogromne nadzieje, że drifting przyniesie troche przyjemności z gry. Niestety, po 3 trasach driftowych stwierdziłem, że nie ma sensu i wywaliłem. a napalałem się na gierkę od 4 miesiecy...

 

A o Crysisie nie mam jeszcze zdania. Demo zawiodło moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie, GoW jest cudownie zoptymalizowana, na moim starym piecu chodzi na very medium (xD) rewelka :D

 

A ja FretsOnFire ciagle pykam, ma ktos moze nutke do niego Disturbed - Down With the Sickness ? Bo nie moge znalesc, oprocz 2gb packu z muza, a nie chce tego sciagac 2tyg :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam problem. przinstalowalem windowsa i wsyslo mi autosave do Medal Of Honor Airborne. Nie chce mi sie zaczynac calkiem od nowa. Moze ktos udostepnilby mi swoj save z kampanii. Ja doszedlem do misji z tym duzym bunkrem z dzialami na dachu w momencie jak trzeba uciekac po podlozeniu przez saperow ladunkow i w korytazu rozwalic 3-4 ss-manow z szybkostrzelnymi karabinami.

 

bylbym wdzieczny i duze piwko ode mnie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy - Chyba są stronki z save-ami. Google It.

 

Call of Duty 4 - Miazga. Ta gra powala cię na ziemię i sprzedaje kilka solidnych kopniaków. Najlepszy shooter ever imho. Wszystkie poprzednie CoDy to przy tym pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja celem uaktualnienia swoich opinii, człowiek całe życie się uczy ;P. Po pierwsze - prostreet nadal nadaje się do miejsca, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Ale nie o tym

 

Pełnego Crysisa sprawdziłem... Przykro mi, nadal mnie nie wciągnął. Coś tam niby iskrzy, ale jakoś po gears of war, Jericho, ut3, czy leciwym już preyu sprawia drętwe wrażenie - nic sie nie dzieje :).

 

UT3 - ZNALAZŁEM INSTAGIBA :D GRA ROKU DLA MNIE (po tym odkryciu ofkoz...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralem dlugo w MMORPG, i powiem szczeze ze po tym jak sie pierwszy raz zagra w takie cos, to zadna gra z komputerem nie ma szans :) Teraz od czasu do czasu w 2moons gram, ale rekreacyjnie (1-2h raz na tydzien maks) no i poza tym gram w Life, ta ostatnia troche ssie, questy są beznadziejne, a nagrodu jeszcze gorsze, generalnie fabula jest do bani, akcji zero,interakcja z wiekszoscia NPC to istna tragedia, ale za to grafika jest niezla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności